You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, April 8th 2014, 3:07pm

Screeamy

Trainee

• "Screeamy" started this thread

• Send private message

Yeni bir ödeme şekli!(çözüm)

Herkese merhaba arkadaşlar. Forumu takip ettiğimden beri herkesin en büyük sorusu şu oldu ''Mtc game artık yoksa nasıl oyuna yükleme yapacaz''Mtc game gibi olmasada Size yeni bir ödeme şekli olan İninal kart ile ödemeyi anlatacağım. Bu kart yaş sınırı olmayan ön ödemeli bir bankamatik kartıdır. Tek farkı yıllık belli bir ücret ödemeniz gerekmez Sadece telefon numarası ile aktive ettiğiniz için bilgileriniz güvende olacaktır. Ayrıca İninal kart, mastercart'ın ürünüdür. Öncelikle sizlere kartı nasıl alacağınızı anlatacağım. Kartı alabilmek için en yakın Teknosa,Ptt,Migros yada Tansaş'a gittiğinizde hemen alıp kullanabileceğiniz bir karttır.

Yanlız önemli notlar:

1)Ptt ve Teknosa'dan kartı 5 tl ile alabilirsiniz. Ancak Migros yada tansaştan kartı alınca aktive etmek için karta 25 tl yükleme yapmanız gerekmektedir.(Ptt veya teknosa'dan aldığınız kartı aktive etmek için para yüklemenize gerek yoktur)

2)Kart için her ay hesabınızdan 1tl kesilir. Hesabınızda para yoksa para kesilmez sonraki aya sarkmaz.

3)kartı alınca internetten aktive etmek için http://www.ininal.com/ sitesinden sağ en üste ''kart işlerimlerime tıklayıp Kartınızı tanımlamayın Seçeneğinden aktive etmelisiniz.(Kart aktive edildikten 24 saat sonra online işlemlere açılacaktır)

Nasıl aktive ederim diye soruyorsanız size resimli bir anlatım hazırladım:

Öncelikle size verdiğim linke tıklayıp aşağıdaki işlemleri İzliyoruz:

Kartınızı tanımlayınıza tıkladıktan sonra Karşınıza çıkan sayfada şunları yapacaksınız:

Kartınızı hazırlayın:

Bu işlemin sonunda kartınız aktifleşecektir ama unutmayın ilk 24 saat Online işlem yani internetten alışveriş yapamazsınız 24 saat sonra Mastercard geçen her yerde kullana bilirisiniz!

Konumun son bölümü ise bu kart ile nasıl allods'a para yükleye bilirim onuda resimli bir şekilde anlattım:

Öncelikle ana sayfadan ödeme yap yerine geliyoruz

Credi cart seçeneğinden biri seçtikten sonra karşımıza şöyle bir sayfa gelecek

Buradada yüklemek istediğiniz miktarı yazarak Devam diyorsunuz

Not karışınıza tekrar kart bilgilerinizi doldurmasını isterse bakiyeniz yetersizdir.

Eğer bir sorunuz olursa online olduğum saatlerde elimden geldiğimce yanıtlamaya çalışacağım.

2

Tuesday, April 8th 2014, 7:08pm

Uuu muhteşem olmuş yarın hemen alacağım yöntemin için teşekkür ederim aldıktan sonra ki gün buraya yorum yapacağım.

3

Tuesday, April 8th 2014, 7:31pm

Screeamy

Trainee

• Send private message

Uuu muhteşem olmuş yarın hemen alacağım yöntemin için teşekkür ederim aldıktan sonra ki gün buraya yorum yapacağım.
Şimdiden hayırlı olsun ozaman :) güle güle kullan

4

Tuesday, April 8th 2014, 8:44pm

Allah razı olsun hemen alayım bu kartı ^^

5

Wednesday, April 9th 2014, 7:35pm

dodo1977

Beginner

Occupation: Programcı, Developer

• Send private message

Peki bu karta yükleme yaptıktan sonra aktifleştirme işlemini sorunsuz yapabilirmiyiz ? Yoksa aktifleştirdikten sonra mı para yükleyebiliyoruz ? Bu arada konu için teşekkürler yarın gidip hemen bu kartı satın alıcam. İyi akşamlar...
Ben herşeyi denerim, ama sadece yapabildiğimi yaparım..

6

Wednesday, April 9th 2014, 9:28pm

hacım saol oncelikle güzel bir çalışma olmış kesinlikle tebrik ediyorum bir çok arkadaşımızında işine yarayacaktır içie yüklemeyi nerelerden nasıl yaptıgımızıda beliritrsen sevinirim :)
Ben biraz baktım kartı aldıgımız yerlerden yükleme yapabiliyoruz ama 2 tl işlem ücreti alıyolar ve en az 25 tl yatırılması gerekiyo ama pttmatiklerden yatırılırsa hem 2 tl işlem ücreti alınmıyor hemde 5 tl bile yatırılabiliniyo bi sınırlama yok ( ben denemedim bi yerde okumustum )

Peki bu karta yükleme yaptıktan sonra aktifleştirme işlemini sorunsuz yapabilirmiyiz ? Yoksa aktifleştirdikten sonra mı para yükleyebiliyoruz ? Bu arada konu için teşekkürler yarın gidip hemen bu kartı satın alıcam. İyi akşamlar...
aktifleştirme işlemi 24 saat içinde oluyor 24 saatten önce kart kullanılmıyor sitesinden sorunsuz bi şekilde yapılabilir.

7

Thursday, April 10th 2014, 3:04pm

Screeamy

Trainee

• Send private message

hacım saol oncelikle güzel bir çalışma olmış kesinlikle tebrik ediyorum bir çok arkadaşımızında işine yarayacaktır içie yüklemeyi nerelerden nasıl yaptıgımızıda beliritrsen sevinirim :)
Ben biraz baktım kartı aldıgımız yerlerden yükleme yapabiliyoruz ama 2 tl işlem ücreti alıyolar ve en az 25 tl yatırılması gerekiyo ama pttmatiklerden yatırılırsa hem 2 tl işlem ücreti alınmıyor hemde 5 tl bile yatırılabiliniyo bi sınırlama yok ( ben denemedim bi yerde okumustum )

aktifleştirme işlemi 24 saat içinde oluyor 24 saatten önce kart kullanılmıyor sitesinden sorunsuz bi şekilde yapılabilir.
welling arkadaşım anlatmış teşekkürler :)

8

Thursday, April 10th 2014, 7:00pm

9

Thursday, April 10th 2014, 7:13pm

Screeamy

Trainee

• Send private message

çok güzel olmuş çok sağol
teşekkür ederim elimden geldiğince oyunculara yardım etmeye çalışıyorum :)

10

Friday, April 11th 2014, 12:32pm

ödeme şekli falan filan çözüm değil, şu an tr sunucusunda aldığımızdan 3-5 kat daha pahalı hersey ve euroya endekslı oldugu ıcın TL nin düşük değeri yüzünden bi de oradan kazıklanıyoruz. şöyle diyeyim önceden 1 mahfaza 1.5TL idi şu an 3 TL (30luk paketi alırsan). yükleme yapacak arkadaslar bunu da göz önünde bulundursun

11

Friday, April 11th 2014, 4:22pm

Screeamy

Trainee

• Send private message

usd bazı ile alabiliyorsun ozaman daha ucuz oluyor sanırsam

12

Thursday, April 17th 2014, 6:43pm

En etkili para ya yatirma sistemi ptt matik. Ininal kartta cok ise yarıyor. Benim anlamadigim tek bişey var baska bankamatikler ile yapılabiliyormu bu islem

13

Thursday, April 17th 2014, 7:02pm

Screeamy

Trainee

• Send private message

En etkili para ya yatirma sistemi ptt matik. Ininal kartta cok ise yarıyor. Benim anlamadigim tek bişey var baska bankamatikler ile yapılabiliyormu bu islem
Facebook sayfasında yazdığına göre yakın zamanda başka atmlerdende yükle yapılacaktır herhangibi bir duyuru gelirse konuyu güncellerim

14

Thursday, April 17th 2014, 7:05pm

valla saol birader ben bu başlıgı gorup aldım kartı gayette kullanışlı eyv :)
<<<<<<<

15

Thursday, April 17th 2014, 7:08pm

Screeamy

Trainee

• Send private message

valla saol birader ben bu başlıgı gorup aldım kartı gayette kullanışlı eyv :)
İyi günlerde kullanın :)

16

Friday, April 18th 2014, 8:26am

Her şey güzel de karta yüklemeyi nerden yapıyoruz ?

17

Friday, April 18th 2014, 8:27am

mıgros ve ptt şubelerinden yapabiliryorsun
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

18

Friday, April 18th 2014, 10:28pm

Aldıktan sonra üşendim yazmaya ama yazıyım artık dedim :D

Teknosa'dan kendime ve arkadaşıma 2 tane aldım aldıktan sonra eve uğradım ve siteden aktifleştirdim.

Düzeltmek adına şunları söyleyeceğim;
Karta para yüklemek için Migros'a gittim 20 uzattım en az 50 dediler tamam hadi yükle dedim yeni almışsınız sanırım birde aylık ücreti ve aktifleştirme gibi bir şey dedi onada tamam dedim 53 lira verdik 47 lira yüklendi ordanda bir güzel öptü.

Kısaca şöyle özetleyelim;
1-Migros en az 50 lira yüklemekte ve bu çok kötü.
2-Kartı aldıktan sonra siteye aktive ettiğiniz an açılmış oluyor herhangi bir 24 saat beklemek yok Migros'a yüklettikten sonra 20$ kristal bile aldım hatta google play store'danda alışveriş yaptım hiç bir sorun yok.
3-Her daim PTTMatik en iyisi 5 lirada atsan alıyor abi :thumbup:

19

Saturday, April 19th 2014, 12:42pm

20

Saturday, April 19th 2014, 12:55pm

CVC2 kodu nedir
Kartın arka tarafındaki sayıların son 3 hanesini yazıcaksın.

Rate this thread