Vous n’êtes pas connecté.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

10. 04. 2014, 10:03

[Süper Amalgam 5.0]

Eriyene girip kutu topladığımızda bu [Süper Amalgam 5.0] ın parçalarından veriyor. 4 Amalgam ve 100 parça ile 1 tane [Süper Amalgam 5.0] elde ediyorsun. Sorum şu;

- Normal amalgam iteme %7 küsür basarken [Süper Amalgam 5.0] %8 küsür basıyor. Tamam da onu oluşturmak için harcadığım 4 amalgamla %30 basarım zaten. Neden 4 amalgam ve 1 saatimi harcayarak -%22 zarar yapmayı göze alıyım ki???? Bunun mantığı nedir. Kaçırdığım bir nokta mı var acaba? Yani olay buysa çok saçma değil mi? %30 basabilecekken %8 basıcam :-) Ayrıca ittifakta oynuyorum. İttifaktaki arkadaşlar amalgamın imparatorluk oyuncularına nazaran nasıl sıkıntılı olduğunu da bilir. 4 tane de olsa içim gitti wlla :-) Bilen biri varsa cevaplarsa sevinirim.

İyi oyunlar;

2

10. 04. 2014, 10:43

bildiğin gibi artık itemlere sadece 1 tane amalgam basılıyo ve 8 anahtar.süper amalgam dediğin şey taş basarken yada itemleri morlamak için değilde daha çok itemleri mordan turuncuya yürütmek için kullanılan bişey buda şuan oynadığımız serverde sahip olunmayan bi seviye olduğundan dolayı geçmiş olsun :)

3

10. 04. 2014, 10:46

waqee

Apprenti

• Envoyer un message privé

şimdilik zaman kaybı simya görevinden temin ediniz
:thumbup:

4

10. 04. 2014, 10:46

Havada soğuk gerçi ama ben yinede bir bardak soğuk suyumu içtim... :-) Teşekkürler bilgi için.

5

10. 04. 2014, 12:44

cihanokr

Débutant

• "cihanokr" has been banned

amalgam ittifak için sıkıntı demişsin merak etme şuan durum imp dede aynı yani bol bol savaş yapacaz :d yada simya:d

6

10. 04. 2014, 13:21

amalgam ittifak için sıkıntı demişsin merak etme şuan durum imp dede aynı yani bol bol savaş yapacaz :d yada simya:d
Yani onu Vahşi,Kanlı,Cun gibi savaşlardaki İmparatorluğun ezici üstünlüğü için yazmıştım. Amalgam kasıcam diye içimde Kanlı, Vahşi çıktı :-) Ortalamaya vurursak bir imparatorluk oyuncusu 2 savaşta 3 Amalgam alabiliyorken, ittifak oyuncusu 1 tane Amalgam çıkarırsa iyidir :-) Bunu ortalama olarak yazıyorum. Arada alıyozdur illaki de ben denk gelemedim ona :-)

7

10. 04. 2014, 14:59

Screeamy

Apprenti

Oyunun mantığını her gün anlamam zorlaşıyor vallaha :/

8

11. 04. 2014, 14:26

Binek olarak binicez buna.
Righteous in Wrath

Discussions similaires

Noter cette discussion