You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, May 4th 2014, 12:35am

Gönülden sordum bi healp

arkadaşlar son güncellemeden sonra en iyi ve oynanış bakımından zevkli en avantajlı sınıf hangisi oldu

2

Sunday, May 4th 2014, 12:46am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba, Aslında bütün karekterler oynayış tarzına göre zevklidir Farklılık arıyorsan Mühendisi denemeni öneririm.
İyi Forumlar..
.

3

Sunday, May 4th 2014, 9:41am

4

Sunday, May 4th 2014, 10:53am

:P :D :D :D :) çok teşekkürler mühendisin ileriki dps ve damagesinden şüphem var ama yapçaz artık bişiler savaşçı,denemek istemesem ondan iyisi yok tekrar iyi forumlar

5

Sunday, May 4th 2014, 11:03am

Şimdi Mühendisin gücünü %9999999999999999 düşürecekler çünkü tam bi dps patlaması :D Bi Ozan Vakası olucak yine yani. O yüzden savaşçı ya da büyücü öneriyorum bide değişmeyen sınıf istiyosan tank :D

6

Sunday, May 4th 2014, 11:19am

büyücüde taş duvar ile söz kalkanı bitince teke gıdıyor nerdeyse :D

7

Sunday, May 4th 2014, 12:25pm

Klişe bir cevap biliyorum ama : Tüm karakterleri tek tek dene. sana uyan hangisi ise onu oyna ;)
►Dıkşın◄

Yok Arkadaş. Ben Konuşuyorum İngilizceyi.Mençistırın Köylüsü Anlamıyosa Ben Naapiym?

"What you have are bullets, and the hope that when your guns are empty I'm no longer be standing, because if I am you'll all be dead before you've reloaded."-V

8

Sunday, May 4th 2014, 12:46pm

al paladini oyna hiç bir zaman ölmeyecek bir karakter varsayki öldü o zaman kim tutar bossları ;) ama bende şuan karabüyücü ve mühendis oynuyorum çok eğlenceliler bana göre:D

9

Sunday, May 4th 2014, 1:40pm

Cora

Trainee

Occupation: Ork

• Send private message

ben de aynen şuan tüm karakterleri deneme aşamasındayım ve hala karar veremedim hepsi güzel ama okçu hiç açma 60 level olunca güçlenen bir sınıf örneğin ben şuan assede kesilmekten bıktım uzakçı kasıyorum mecbur :D sabredip 60 olmayı istiyorum ama çok kesiliyor enerjisi yetmiyor falan filan

kara büyücü açarsan bosları petinle beraber kesersin heali çok çok iyi

büyücü pvp oynuyorsan pek önermiyorum fazla masraf istiyor

paladin hem çok aranan bir karakter hemde kasması kolay eğlenceli

savaşçı pvpde bitanedir bana göre güzel vuruşları var
mühendis dpssi iyi diyorlar onu bilmem ama çok eğlenceli bir dene

ozan düşük levelde çok büyük zararlar verirsin ama ileride sıkıntı çıkarıyor demişti bir arkadaş

neyse deneyimlerime göre anlattım karar senin :)

10

Sunday, May 4th 2014, 2:25pm

çok acil bir sorum var paladin açmaya karar verim ama hangi tarafta daha çok türk var

11

Sunday, May 4th 2014, 2:27pm

benim İngilizce kıtta hangi tarafta ne sorunlar yaşarım biraz tiyo verseniz

12

Sunday, May 4th 2014, 7:53pm

Kaizoku'ou

Beginner

Occupation: Student

• Send private message

Yeni başladıysan İttifak'da oyna :)

13

Monday, May 5th 2014, 9:19am

sanıyorum ki ittifakda daha çok türk var..

14

Monday, May 5th 2014, 10:48am

valla bence sen imp ta kur niye dersen savaşlarda hep alıyorlar şahsen ittifakım etkinliklere katılıyorum adamların hepsi güçlü :D

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (May 14th 2014, 2:35am)

15

Monday, May 5th 2014, 10:52am

Bana bir raid edecek kadar Savaşçı, Ozan ve Kara büyücü verin, Allodsu yerinden oynatayım.
Righteous in Wrath

Rate this thread