You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Thursday, May 22nd 2014, 4:00pm

Nightless

Beginner

• Send private message

Sorunlar elbet çıkabiliyor bir sürü script var sıkıntıyı zaten söylediler bilgilendirme yapılıyor Tr'deki gibi neden bekliyoruz cevabını bulamadan bekliyorduk.Aksaklığın ne olduğunu haberdar ediyorlar hem forumda hem sitesinde duyuru kısmında daha ne yapsınlar biraz anlayışlı olmak gerek bence.Şu ana kadar bir sorun yoktu illaki olacak sadece bu oyuna has birşey değil bu.Bak misal 19 mayısta giden bile oyun vardı haber verinmeden durduk yere 3 saat boyunda kesintiye uğradı adını vermiyim ama dünya çabında belli kitle sahibi olan oyunda bile böyle sorunlar var.Bırak olsun bakımda böyle sorunlar.

22

Thursday, May 22nd 2014, 4:02pm

Anormal Sektör düzelsin de ben bir gün yine beklerim.
Righteous in Wrath

23

Thursday, May 22nd 2014, 4:10pm

En geç 1-2 saat içerisinde sunucuların açılacağını tahmin ediyorum.

NOT: Bu resmi bir açıklama değildir :)

24

Thursday, May 22nd 2014, 4:12pm

ya arkadaşım akşam oldu açın artık şu oyunu ya bunedir ya 10 dan 6 ya kadar bekledik böyle giderse yarına kadar yapamaz bunlar adamlaırın eli ağır yapçak bişe yok :cursing: X( X( :sleeping:

25

Thursday, May 22nd 2014, 4:18pm

Biraz empati kurun arkadaşlar. Bunlar doğal şeylerdir... Herkes elinden geleni yapıyor emin olabilirsiniz ;)

26

Thursday, May 22nd 2014, 4:27pm

Tamam sabır gösterelim de biz bütün zamanımızı oyuna gore uyarlayacak degılız ya sizde empati kurun işimiz gücümüz var belirli bir saatimiz ayırıyoruz ondada tak oyun yok sitemler normal tam normal saati tam 4.30 saat geçti bu dogal bir şey degıl bence...

27

Thursday, May 22nd 2014, 4:31pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Sorunlar elbet çıkabiliyor bir sürü script var sıkıntıyı zaten söylediler bilgilendirme yapılıyor Tr'deki gibi neden bekliyoruz cevabını bulamadan bekliyorduk.Aksaklığın ne olduğunu haberdar ediyorlar hem forumda hem sitesinde duyuru kısmında daha ne yapsınlar biraz anlayışlı olmak gerek bence.Şu ana kadar bir sorun yoktu illaki olacak sadece bu oyuna has birşey değil bu.Bak misal 19 mayısta giden bile oyun vardı haber verinmeden durduk yere 3 saat boyunda kesintiye uğradı adını vermiyim ama dünya çabında belli kitle sahibi olan oyunda bile böyle sorunlar var.Bırak olsun bakımda böyle sorunlar.

Katılıyorum tr serverinde oyuncuları haberdar etmiyorlardı burda neden geciktigi konusunda bi haber veriyorlar en azından.

28

Thursday, May 22nd 2014, 4:37pm

Biraz empati kurun arkadaşlar. Bunlar doğal şeylerdir... Herkes elinden geleni yapıyor emin olabilirsiniz ;)

En geç 1-2 saat içerisinde sunucuların açılacağını tahmin ediyorum.

NOT: Bu resmi bir açıklama değildir :)

arkadaşım ben bunu sürekli sölüyorum. yönetim saat veriyor o saat geçince insanlar çıldırıyorlar ozaaman saat vermiceksinizi bu tür olaylarıda yaşamıyacağız. sende saati yazıyorsun al işe 1 2 saat sonra açılmazsa eğer, nasıl deli olcak insanlar

This post has been edited 1 times, last edit by "allodsbursa" (May 22nd 2014, 4:56pm)

29

Thursday, May 22nd 2014, 4:38pm

Bugünde oyun oynamayıverin çok mu

30

Thursday, May 22nd 2014, 4:46pm

bu oyun bu gün açılmaz kardeşim hiç boşuna çabalamayın :)

31

Thursday, May 22nd 2014, 4:49pm

Oyunun suyu cıktı.Bırakmaya bir neden daha

bir adam -150/250k damage vurursa bu oyunda nasıl ayakta kalıp savaşacagız.

herşey taş deil emege saygı. o kdar item bosuna mı kasıyoruz

üstüne bu takım sorunlarda iyice bıktırdı beni

32

Thursday, May 22nd 2014, 4:58pm

uzun güncellemeleri geceden baslatsanız uyusuk uyusuk yapın enazından öğlene biter sizde rahat bizde

33

Thursday, May 22nd 2014, 5:01pm

O DEĞİLDE ölüm arenaları kaçıyor

34

Thursday, May 22nd 2014, 5:01pm

hakkatende bugün oyunun geleceği yok gibi..

35

Thursday, May 22nd 2014, 5:02pm

normaldede hep 1 saat gecikiyodu haftalık bakımları günlük bakım yapın 1saat beklemeye razıyım günlük olsa daha iyi

36

Thursday, May 22nd 2014, 5:03pm

37

Thursday, May 22nd 2014, 5:09pm

ya illa diyolar galata kulesinden at kendini aşşağı :D

38

Thursday, May 22nd 2014, 5:10pm

parça beklemiyorsanız sıkıntı yok kanımca
Bradford - Rush

39

Thursday, May 22nd 2014, 5:12pm

parça beklemiyorsanız sıkıntı yok kanımca

uhuauahuha

40

Thursday, May 22nd 2014, 5:13pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Arkadaşlar bakım çalışması devam ediyor, Buraya sıkıldık bitmedimi vb sorular yazarak bakım bitmez oyun açılınca bildiri yayınlanacaktır.
İyi Forumlar..
.

Rate this thread