You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, May 26th 2014, 4:09pm

Doğanın yenilenen Gücü

Pagan'da yapılacak değişiklikler arasında en çok merak ettiğiniz hangisidir?

İlgili haber

This post has been edited 2 times, last edit by "Drakdish" (May 26th 2014, 4:30pm)

2

Monday, May 26th 2014, 5:20pm

Paganların eski güçünü geri getirecek gibi hadi hayırlısı olsun diyelim :thumbsup:
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

3

Monday, May 26th 2014, 5:27pm

DPS si yeterince artırılmadıkca paganlar oyundan düşer eskiden adım bası pagan varken simdi parmakla sayılacak kadar bile ya var ya yokdur iyibir güncelleme bekliyoruz inşallah paganları tekrar sahalarda görebiliriz sadece pvp değil pve lerininde biraz güçlenmesi gerekiyor :)

4

Monday, May 26th 2014, 5:46pm

Paganın DPS'ini düzeltin dediler, adamlar şifacı yapmış.
Righteous in Wrath

5

Monday, May 26th 2014, 6:04pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Bi ara askerde böyle güçsüzdü Kral yaptınız aynı şekilde ozanıda şimdide sıra paganda.Sıradaki sınıf hangisi acaba merak ettim.

6

Monday, May 26th 2014, 6:14pm

pagan eski karabüyücü gibi petiyle vurup kendini healleyen bi sınıf olmalı bence. petin etkinliği arttırılmalı. yine de oynamadan kötü demiyim. haa bir de maaşallah her sınıfı summoner ettiniz hepsine verdiniz diriltmeyi :D daha ne anlamı kaldı "summoner"liğin :D:D
►Dıkşın◄

Yok Arkadaş. Ben Konuşuyorum İngilizceyi.Mençistırın Köylüsü Anlamıyosa Ben Naapiym?

"What you have are bullets, and the hope that when your guns are empty I'm no longer be standing, because if I am you'll all be dead before you've reloaded."-V

7

Monday, May 26th 2014, 6:18pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Her sınıfta illaki yenilikler değişiklikler olacaktır, Pağanlarada hak vermek lazım yenilikler ve güç dengesi kendi karekterimize verilse nasıl mutlu oluyorsak diğer sınıflar içinde aynı duyğuları paylaşmamız lazım ;)
.

8

Monday, May 26th 2014, 6:47pm

summonerla amalgam kasmak çok uzun sürüyor talent ne olursa olsun yapısında alan vurmak var bence şu karabüyücüye tek target dpsi için bir talent yenilemesi gelmeli evet arenada astralde çok iyi fakat balçalada vs.de tek hedefe dps konusunda sıkıntılar olabiliyor...

9

Monday, May 26th 2014, 6:52pm

summonerla amalgam kasmak çok uzun sürüyor talent ne olursa olsun yapısında alan vurmak var bence şu karabüyücüye tek target dpsi için bir talent yenilemesi gelmeli evet arenada astralde çok iyi fakat balçalada vs.de tek hedefe dps konusunda sıkıntılar olabiliyor...

Ozan Savaşçı Kara Büyücü oynayıp şikayet edenlerin hepsini topa tutasım var.
Righteous in Wrath

10

Monday, May 26th 2014, 7:00pm

e yavaş vuruyor biliyorsundur ok mana sorunu olmuyor ama bilmiyorum paladinde çok kötü sayılmaz:D

11

Tuesday, May 27th 2014, 12:29am

hepsine bişeler yaptınız şu mistiğede bi el atın hepsi gelişti mistik olduğu yerde saydı adalarda falan işe yarıyoda pvpde ilk hedef çünkü en kolayı. az bi güçlendirin bişiler yapın...

12

Tuesday, May 27th 2014, 11:54am

zincirli şimşek artık ejder gözyaşı tüketmeyecek mana tüketecek deniyor bu diğer sınıflara göre 1 skill in ejder gözyaşından çıkması demek ki paganı güçlendirelim derken bir adaletsizliğe imza atma manasına geliyor + artı her sınıfa kaldırma geliyor ve şifa etkisi sanırım şifacı yı tamamen kaldırmayı düşünüyor oyun yönetimi?

13

Tuesday, May 27th 2014, 12:28pm

Bi ara askerde böyle güçsüzdü Kral yaptınız aynı şekilde ozanıda şimdide sıra paganda.Sıradaki sınıf hangisi acaba merak ettim.
Azcık spoiler göz çıkarmaz sonraki 5.0.2 patchi okçular için :)

14

Tuesday, May 27th 2014, 3:18pm

hepsine bişeler yaptınız şu mistiğede bi el atın hepsi gelişti mistik olduğu yerde saydı adalarda falan işe yarıyoda pvpde ilk hedef çünkü en kolayı. az bi güçlendirin bişiler yapın...

Mistiğe de patch geldi zamanında. Stres etkisinin ilk kalktığı zamanlar Kanlı Vadide Mistik ve Tank paladin terörü esiyordu.
Righteous in Wrath

15

Tuesday, May 27th 2014, 3:21pm

5.0.2 okçular için rahat ol :D
CHAKICI

16

Wednesday, May 28th 2014, 7:26am

merak etme zamaninda paganin kral oldugu zamanlar cok oldu tek basina 4 5 kisiyi rahat kesen paganlari gördük oyun pazarlama stratejisi bu iste oyun icinde hic bir zaman olmayan karakter dengesizligi yine oluyor ve artarak devam ediyor
paganlar ilk oyun geldiginde oyunun kraliydi sonra sifacilar vardi arka arkaya gerilim atip milleti yerden kaldirmazdi sonra tanklar mistik savasci ozan böyle uzar gider her zaman bu sekilde oldu
oyundaki karakterin görevi
tank moblari tutarak partisini rahatlatmak ( ama tank dps yapar olmus )
sifaci partisini hayatta tutmak (sifasi yok veya diger karakterlere göre düsük kaliyor )
mistik mob veya oyuncuyu kontrol etkisinde tutup partiye destek olmak ( dps te zamaninda savasciyi cok rahat geciyordu simdi nasil bilmiyorum )
savasci yakinda büyük zarar vermek ( zamaninda en ezikti sonra düzeltildi ama halen tanklardan iyi tanklik yapan bir sinif)
okcu savasci gibi ama uzak duracak ( üzeirnde cok oynandi yakinci uzakti stun vs vs simdi nasil bilgim yok )
karabüyücü alan savaslarinda en iyisi olacak ( simdiki güncelleme ile yerine gelmis bir karater zaten öncedende öyleydi )
Her sınıfta illaki yenilikler değişiklikler olacaktır, Pağanlarada hak vermek lazım yenilikler ve güç dengesi kendi karekterimize verilse nasıl mutlu oluyorsak diğer sınıflar içinde aynı duyğuları paylaşmamız lazım ;)
her kakraterde yenilik olacak onda hemfikiriz ama gelen yenilik diger karkaterlerden üstünlük vermeyecek bir sey olmasi gerekmiyormu yapilan yeniliklere bakin sürekli bir sinifi ( gelen her güncelleme ile ) digerlerinden cok üstün yapiyorsunuz
tanklar icin bir güncelleme geldi adi tank olan karakter dps krali oldu nerdeyse
savasci ya geldi dps artti ama tank olarak yine en iyisi savasci
paganlar kral olduklari zaman her yerde pagan vardi ( nezepte süt dedigin zaman her yerden süt gelirdi :D simdi ?( )
sen kendin demissin güc dengesi kendi karakterine verilirse demissin bunu biz istemedikki biz oyuncular olarak bütün karkakterlerin kendine has özelligi olacak ama bunlar diger karakterlere büyük fark yaratan degisiklikler olmasin istiyoruz
tank tank olacak sifaci sifaci savasci savasci olacak ( burada karaktere göre oyunda tek basina bir seyleri görevleri yapabilecek kadar dps skili olsun yeterli olurki oyun zaten görev haricinde tekil bir sey degil )
ama tank dps savasci tank sifaci dps karabüyücü sifa atarsa karakterlerin özellikleri nerde kaldi ?

This post has been edited 1 times, last edit by "Sokakbebesi" (May 28th 2014, 10:16am)

17

Wednesday, May 28th 2014, 11:01am

merak etme zamaninda paganin kral oldugu zamanlar cok oldu tek basina 4 5 kisiyi rahat kesen paganlari gördük oyun pazarlama stratejisi bu iste oyun icinde hic bir zaman olmayan karakter dengesizligi yine oluyor ve artarak devam ediyor
paganlar ilk oyun geldiginde oyunun kraliydi sonra sifacilar vardi arka arkaya gerilim atip milleti yerden kaldirmazdi sonra tanklar mistik savasci ozan böyle uzar gider her zaman bu sekilde oldu
oyundaki karakterin görevi
tank moblari tutarak partisini rahatlatmak ( ama tank dps yapar olmus )
sifaci partisini hayatta tutmak (sifasi yok veya diger karakterlere göre düsük kaliyor )
mistik mob veya oyuncuyu kontrol etkisinde tutup partiye destek olmak ( dps te zamaninda savasciyi cok rahat geciyordu simdi nasil bilmiyorum )
savasci yakinda büyük zarar vermek ( zamaninda en ezikti sonra düzeltildi ama halen tanklardan iyi tanklik yapan bir sinif)
okcu savasci gibi ama uzak duracak ( üzeirnde cok oynandi yakinci uzakti stun vs vs simdi nasil bilgim yok )
karabüyücü alan savaslarinda en iyisi olacak ( simdiki güncelleme ile yerine gelmis bir karater zaten öncedende öyleydi )
her kakraterde yenilik olacak onda hemfikiriz ama gelen yenilik diger karkaterlerden üstünlük vermeyecek bir sey olmasi gerekmiyormu yapilan yeniliklere bakin sürekli bir sinifi ( gelen her güncelleme ile ) digerlerinden cok üstün yapiyorsunuz
tanklar icin bir güncelleme geldi adi tank olan karakter dps krali oldu nerdeyse
savasci ya geldi dps artti ama tank olarak yine en iyisi savasci
paganlar kral olduklari zaman her yerde pagan vardi ( nezepte süt dedigin zaman her yerden süt gelirdi :D simdi ?( )
sen kendin demissin güc dengesi kendi karakterine verilirse demissin bunu biz istemedikki biz oyuncular olarak bütün karkakterlerin kendine has özelligi olacak ama bunlar diger karakterlere büyük fark yaratan degisiklikler olmasin istiyoruz
tank tank olacak sifaci sifaci savasci savasci olacak ( burada karaktere göre oyunda tek basina bir seyleri görevleri yapabilecek kadar dps skili olsun yeterli olurki oyun zaten görev haricinde tekil bir sey degil )
ama tank dps savasci tank sifaci dps karabüyücü sifa atarsa karakterlerin özellikleri nerde kaldi ?

Destek karakteri olması gereken Ozanın PvP'de milyonlar vurması ve saf DPS karakteri olan Büyücünün de iyi bir Savaşçı ve Ozan ile kolayca geçildiğini de unutmamak gerek. Ve oyunda sadece tek bir rol oyanayabilen tek sınıf Büyücü. (Mistikte bile stun veya DPS ağırlıkı gitme şansın var.) Pagan ile bir adım attılar sınıfların rollerini belirlemek için. Kral mı olur aynı mı kalır bilemem. Ama umarım sonraki güncellemeler de sadece bu yönde olur.
Righteous in Wrath

18

Wednesday, May 28th 2014, 4:14pm

Destek karakteri olması gereken Ozanın PvP'de milyonlar vurması ve saf DPS karakteri olan Büyücünün de iyi bir Savaşçı ve Ozan ile kolayca geçildiğini de unutmamak gerek. Ve oyunda sadece tek bir rol oyanayabilen tek sınıf Büyücü. (Mistikte bile stun veya DPS ağırlıkı gitme şansın var.) Pagan ile bir adım attılar sınıfların rollerini belirlemek için. Kral mı olur aynı mı kalır bilemem. Ama umarım sonraki güncellemeler de sadece bu yönde olur.

evet oyun basindan beri büyücülerin hep tek yönü olmustur zaman zaman dps oalrak abartildi ama oyundaki karakter dengesizligi oldugu sürece bu sikintilar devam edecektir. pagan ile bir adim attilar demissin ama zaten oyunda en uzun süreli oynan karakter pagandi ilk basindan beri sonra zamanla kirpa kirpa bu hale getirdiler sonra ozan cikti ilah gibi oldu oyunda sonra sözde tanklar delirdi savasci derken olay patladi gitti
uzun lafin kisasi her güncellemede 1 karakteri abartirken digerlerini unutmayalim hepsine esit bir seyler getirilsinki bir ADALET olsun....

19

Monday, June 2nd 2014, 1:48am

güncelleme için bir zaman belirtmemişsiniz bu 5.0.1 güncellemesi tam olarak ne zaman gelicek acaba ?

güncelleme için bir zaman belirtmemişsiniz bu 5.0.1 güncellemesi tam olarak ne zaman gelicek acaba ?

20

Monday, June 2nd 2014, 2:29am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba, Güncelleme geleceği zaman duyuru yapılacaktır forumu takip etmeye devam edin.
.