You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, June 7th 2014, 2:57pm

Oyuna Girilmiyor

"Bağlantı Kesildi:Bağlantı kurulamıyor"

yazıyor sürekli. İnternet bağlantımda sorun yok. Gayette hızlı. "Bin-->Launcher" dan girdiğimde de

Güncelleme Sunucusuyla Bağlantı Hatası. (Hata Kodu 2.8)

Güvenlik duvarı yada internetimle ilgili bir sorun yok. Fakat hiçbir şekilde giremiyorum.

2

Saturday, June 7th 2014, 3:27pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba, Sen yinede Güvenlik duvarının oyunu engellemediğinden emin olman lazım bunu bi kontrol edermisin, dosyaların bozulmuşta olabilir indirme yapmıyordur sağ üsteki oyun kontrolü düğmesine tıklayıp kurulu oyun iştemcisi dosyalarını kontrol et ve diğer her zamanki çözüm yolu oyunu kaldırıp tekrar yükle.
.

3

Sunday, June 8th 2014, 9:36am

oyuna giremiyom

2 gündür uraşıyorum girmek için oyuna hata kodu 2.8 veriyo neoluyo bu oyuna böyle bozuldu.ayrıda girembile çıkınca aynı sıkıntı yaşıyorum 2.8 hata

4

Sunday, June 8th 2014, 10:15am

Dostum 2 seçeneğin var 1. ve kolay olanı oyun klasörünü açtıktan sonra ao.exeden giriş yapmak 2.ciside oyunu silbaştan yuklemek denemen lazım yani
<<<<<<<