You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, June 15th 2014, 12:09am

Vahiy Adası 7 parça

Vahiy adasındaki görevlerim henüz bitmedi şuan yedi parça görevim var 2 parçayı bulabildim başka görev yok görev bul dediğimde ise karanlık ada ve sınırda görev buluyor oralara ise gidemiyorum lütfen yardım :?: :wacko: :?:

2

Sunday, June 15th 2014, 3:41am

Vahiy Adası'nda solucan suratların mağarasına girdimizmi.Bİ yerde eksik göreviniz kalmıştır onları kontrol ediniz.Son 2parca karanlık adada...
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

3

Sunday, June 15th 2014, 8:35am

Solucan suratların mağarası nerede tam olarak ?

4

Sunday, June 15th 2014, 10:28am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba, Vahiy Adası Paslı bataklıklar ışınlanmanız gerekiyor haritanın sağında Sarbaz Guruf isimli npc'yi göreceksin
kapıdaki görüşme cihazına tıklayıp mağaraya girebilirsiniz.
İyi Oyunlar..
.

5

Sunday, June 15th 2014, 10:43am

Bahsettiğiniz npc ye gittim henüz giremiyorum :(

6

Sunday, June 15th 2014, 9:47pm

Şimdi şöyle bi sıkıntım var 50 ye kadar farm yaptım idrih açıldı idrihteyim ama 4 haritayı atladı nasıl oldu anlamadım ?( ?( ?(

7

Sunday, June 15th 2014, 10:41pm

Şimdi şöyle bi sıkıntım var 50 ye kadar farm yaptım idrih açıldı idrihteyim ama 4 haritayı atladı nasıl oldu anlamadım ?( ?( ?(
Başta söylediğim,eski haritalara dön ve eksik görevlerini tamamla...Görev atlayarak giderseniz bazı haritalarda görevler, yarım kalır..
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

8

Saturday, August 2nd 2014, 8:07pm

haki34reis

Trainee

Occupation: allods online da farmer

• Send private message

aynı sorun bendede var

55 lvl oldum hatta 56 olcam umoyraya geçtim sınırı ve karanlık adayı bide parlayan adayı atlamısım vahiyde 7 parca görevini yapamıyorum daha 2 tanesini bulmusum bütün mapleri dolastım görev yok görev bul diyorum sınır ve karanlık adada buluyor görev sadece lütfen yardım edin :)

9

Tuesday, August 5th 2014, 10:57pm

MonaRoza

Beginner

• Send private message

Zırh görevi için bakabileceğiniz yerler:

- Anı Yaşa görevi (ejder ve avcının kesildiği görev)
- 4 noktada kendi yansımalarınız ile savaştığınız görevde, yansılamaları karşılaşmaya çağırdığınız npc ler)
- Drakonid usulü balık avı görevi (Bataklıkta çubukla karıştırarak yaratık çıkarıp kesilen görev)
- Cızırdayan yarıktaki hazineyi bulma görevi
Bunlardan yapmamış olduğunuz varsa mutlaka yapmalısınız.

Ayrıca, lord hisarında lordun sesi ile konuşmayı deneyin,
Drakonid adası, cızırdayan yarık, solucansuratların mağarası ve yanındaki kamp alanlarına giderek görev olup olmadığını kontrol edin varsa tamamlayın.
Vahiy adasından karanlık adaya gidebilmek için de Zıpkın Yarma görevini yapmanız lazım. Bunun için de lord hisarının batısında bulunan tüm limanları kontrol edin, görev alın. Zırh parçalarının kalanları zaten karanlık adadaki görevleri tamamlayarak elde ediliyor.

Genel olarak bir sonraki adaya gidemediğinizde, bulunduğunuz haritadaki mevcut tüm yerleri dolaşarak görevleri kontrol etmeniz zaten büyük ihtimalle sizi çözüme götürecektir.

İyi oyunlar.

10

Friday, August 8th 2014, 1:40pm

vahiy

vahiy adasını bitir ve karanlık adayı yap her görev 1 adet verir ben yapdım sorun yaşamadım