You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, June 17th 2014, 5:46am

Yeni başladım 2-3 sorum var

Arkadaşlar yeni başladım oyun cok güzel beni hemen bagladı adım Whassea imparatorluk Ork Savaşçıyım.Kafama takılan 2-3 soru var onları sizinle paylaşacam.

1-Ortalama bir karakter için kaç kristal yada kaç tl harcamak gerek
2-Savaşçıyı çok sevdim fakat çok savaşçı var diye duydum bu ilerde beni etkilermi
3-60 lvl olunca altın kasmak için özel bir yer varmı
4-Kılıc kalkan sevdigim için asker açtım ilerde pvpde kılıç kalkan işe yararmı yoksa çift elemi geçecem.

Şimdiden Teşekkür Ederim.

2

Tuesday, June 17th 2014, 6:59am

Sağlam karakter yapmak istiyorsanız,bir miktar kristal gerekli.Çok savaşçı olmasında hiç bir sıkıntın yok,rahat rahat oynayabilirsiniz.60levelde çok yerde gold kasabilirsiniz,astralda eter kasarak,farm yaparak kanlı ve vahşi savaşlarına katılarak vs.Asker aynı zamanda çok güzel tanklık yapabilir eğer hem tek elli silah hemde kalkanı geliştirebilirsen partilerde çok rahat yer bulursun.İYİ FORUMLAR..
Bu hesabımı artık kullanmıyorum.Şuan kullandığım hesap : KenanReiz

3

Tuesday, June 17th 2014, 7:16am

teşekkür ederim verdiginiz bilgiler için fakat kılıç kalkan ile pvp yapılmaz diyorlar dogrumudur ona göre çift ele geçecegim

4

Tuesday, June 17th 2014, 7:24am

yapılmaz dostum yani yükser hasar verip adamı kesemezsin eğer kılıç kalkan takmayı çok seviyorsan paladini öneririm tank rolünü üstlenip pt ne de bi yardımın dokunur

5

Tuesday, June 17th 2014, 7:44am

tamamdır teşekkür ederim her şey için paladini deneyecem.

6

Tuesday, June 24th 2014, 3:14pm

fthynk

Beginner

• Send private message

Eğer eğlenebileceğin bır karakterı bastan kasıcaksan KASMA en az 20k krı yanı 200 euro lazım ortalama bır karakter için.

7

Sunday, June 29th 2014, 1:11pm

Serverlan birleşmeden önce oyunu bırakmıştım, şimdi döneyim mi?

merhaba arkadaslar, serverlar birlesmeden önce 55 level iken oyunu bırakmıstım. simdi dönmek istiyorum fakat ortam nasıl bilmiyorum? bir kaç bilgi verirseniz sevinirim

8

Sunday, June 29th 2014, 1:49pm

Discotech

Moderator

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

merhaba arkadaslar, serverlar birlesmeden önce 55 level iken oyunu bırakmıstım. simdi dönmek istiyorum fakat ortam nasıl bilmiyorum? bir kaç bilgi verirseniz sevinirim
Merhaba, Sunucuların birleşimi oyunu daha eğlenceli bir hale getirdi yeni adalar,itemler,bölgeler eklendi oyuna girip bir göz atmanı öneriyorum.
İyi Forumlar.