You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, June 20th 2014, 5:28pm

5.0.01: Oryantal Rüyalar

5.0.01 (Savaşın Renkleri) güncellemesiyle birlikte gelecek olan Dersaadet Adası'nın tanıtımı.

İlgili Haber

2

Friday, June 20th 2014, 5:36pm

Vİdeonun bir kısmını izledim ada çok güzel görünüyor Türklere bir jest yapmışlar sanki :)
<<<<<<<

3

Friday, June 20th 2014, 5:44pm

Haberde yer almıyor ama Dersaadet Adası dışında eski patchlerdeki astral adalardan, Irak Ada(55 patch Taş sektörü), Zümrüt Ada(55 patch Taş Sektörü), Kafir Yuvası(51 patch), Kayıp Ada(47 patch) ve Yeşil Labirent(47 patch) de açılan yeni sektörlerdeki adalar arasında.
Righteous in Wrath

4

Friday, June 20th 2014, 5:46pm

O değilde akıncılar bineğe biniyor.
Righteous in Wrath

5

Friday, June 20th 2014, 7:57pm

Nightless

Beginner

• Send private message

Gerçekten hoş ve güzel bir uğraş böyle duyuruların emek verip zaman harcanarak bizlere ulaşması oyuna dair ileri adımların en güzel şekilde atılacağına dair bir ışık vermesi.Duygulandırdı beni cidden Elinize emeğinize sağlık.

6

Friday, June 20th 2014, 8:15pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

O değilde akıncılar bineğe biniyor.

Meydanda oynayan Cariye ve onu izleyen Efeler :)

7

Friday, June 27th 2014, 7:27am

gelecek güncelleme ile pagan büyük bir degisime ugruyor o tamamda pagana verilen res skili kafama takildi
arkadas oyunda sifaci var destek sinifi sözde ama res skili %10 can ve mana ile res atiyor ama pagan %60 bu nedir arkadas
sifaci sinifini yanlismi biliyorsunuz anlamadim gitti
sifaci : takim veya parti icinde diger arkadaslarini hayatta tutmaya calisan destek sinifidir.
ama sizde haklisiniz bu oyunda hangi karakter kendi görevini yapiyorki...

8

Friday, June 27th 2014, 7:30am

gelecek güncelleme ile pagan büyük bir degisime ugruyor o tamamda pagana verilen res skili kafama takildi
arkadas oyunda sifaci var destek sinifi sözde ama res skili %10 can ve mana ile res atiyor ama pagan %60 bu nedir arkadas
sifaci sinifini yanlismi biliyorsunuz anlamadim gitti
sifaci : takim veya parti icinde diger arkadaslarini hayatta tutmaya calisan destek sinifidir.
ama sizde haklisiniz bu oyunda hangi karakter kendi görevini yapiyorki...
abi pagan karabüyücü şifacı oldu şifacınında dps yükseldi oda dps oldu çok şifacı dps olarak gidiyor adaya :)

9

Tuesday, July 29th 2014, 11:34pm

Prosatanus

Beginner

Occupation: Fotograf, Gida

• Send private message

Vakit ayirip videoyu hazirladigin icin cok tesekkürler hem görsellik hemde ada icin tanitici olmus.Körü körüne denemeden yapicaz. :thumbup:
Sipral Coma

Rate this thread