You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, July 19th 2014, 10:46am

Karakterım sılındı

************************* hesabımdan karakterım sılındı ticket attım haber gelmedı lütfen yardımcı olurmusunuz ? :thumbup:

This post has been edited 1 times, last edit by "MonaRoza" (Jul 19th 2014, 11:28am) with the following reason: E-mail adresi paylaşımı

2

Saturday, July 19th 2014, 11:40am

MonaRoza

Beginner

• Send private message

************************* hesabımdan karakterım sılındı ticket attım haber gelmedı lütfen yardımcı olurmusunuz ? :thumbup:

Lütfen destek sisteminden gelecek cevabı bekleyiniz. Ayrıca, e-mail adresi gibi özel bilgilerinizi kendi güvenliğiniz için burada paylaşmayınız.

3

Saturday, July 19th 2014, 12:30pm

teşekkurler

yanlız ben dun attım Ticket şimdi baştan açıyorum yatırım yapıcam aynı karakterı aldıgım için de kendımı enayı gibi hissedıyorum o varken neden bir daha açım'ki gibisinden 8o bilgiler için teşekkurler 2 gündürbekliyorum en kısa zaman da haber beklıyorum :thumbup: 7 tane sildim bunu kurtarayim bari :whistling: