You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, August 6th 2014, 11:27am

Beyler 46 'dan

beyler 46 dan başlayarak guild e girerek,emek ile meslek,görev vb para yapıp "para vermeden" oynamak şu an mümkün mü
(taşlar 666-666)

2

Wednesday, August 6th 2014, 11:42am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
Allods Online zaten ücretsiz. Zaman harcarak kendini geliştirmek mümkün ama zaman harcaman lazım, Nadir Nesne dükkanını kullanırsan, kendini çok çabuk geliştirirsin bu tamamen oyuncunun kendi kararına kalmış, oyunda para kasabilmek için olanak zaten şuanda çok, Vahşi Çiflik,Kanlı Vadi, Goblinbol, Meslekler, Ticaret, Amalgam görevi, Ölüm Arenası, Farm, Eter, Astral ticaret noktaları vb birçok yer var.
İyi Oyunlar.
.

3

Wednesday, August 6th 2014, 12:19pm

evet ama oyuncuların görüşleri de acaba bu yönde mi

4

Wednesday, August 6th 2014, 1:40pm

peki tekrar oyunu indirdin 46 çarıma girdim ama baya unutmuşum oyunu 1 lvl açsam mı acaba

5

Wednesday, August 6th 2014, 2:14pm

6

Wednesday, August 6th 2014, 2:15pm

MonaRoza

Beginner

• Send private message

peki tekrar oyunu indirdin 46 çarıma girdim ama baya unutmuşum oyunu 1 lvl açsam mı acaba

Yeni karakter açmak yerine mevcut olana devam etmek daha ekonomik olacaktır. Yeni bir sınıf oynamak istiyorsanız da reenkarne açmak yeni karakter yaratmaktan daha iyi bir çözüm olabilir.

Sıkıntı çektiğiniz konuları buradan veya oyun içinden pm atarak bizlere sorabilirsiniz.

İyi oyunlar.

7

Wednesday, August 6th 2014, 2:19pm

ok sağol artık biraz oyunu hatırlamya çalışıcaz :D bakalım eksik görevler var baya onları halletmekle başlıym

8

Thursday, August 7th 2014, 10:19am

priden ırkı bakımdan sonra gelecek mi

9

Thursday, August 7th 2014, 10:33am

Nightless

Beginner

• Send private message

oyuna para yatırmak mesele değil şuan oyun eskisinden daha kazançlı eğer oyunun ticaretini yaparsan oyunda zamanın fazlaysa şuan bitirirsin olayı amalgam görevi yap tanesi 2kdan gittiği zamanlar oldu rahatlıkla 3lu çıksa 6k gold para yatırsan 30 tl şuanki kura göre 60k gold zaten zengin değilsen oyunda 6-7 saatte sıkılmıyorsan kasarsın zaten eteri demiyorum takımını oluşturursan tanesi 120 gold birde şuan sumaranka var 2k gold net kazançın var 30dkda hem eğlenip hem gold kasıyorsun.Birde şuanda goblinde 2x vahşi kanlı eğitim gibi yerlerde 2x olduğundan kısa sürede fazla gold kasabiliyorsun. Kafan rahatsa günde 7 saat online süren varsa kasmaktan sıkılmıyorsan günde 30 tl oyunda kasarsın istedikten sonra.İnsanlar dışarda çalışıp ağız burun kokusu çeker günlük 30tl alır oyuna yatırır sen oyunda kasarsın eğlenip.

10

Thursday, August 7th 2014, 11:40am

oyuna para yatırmak mesele değil şuan oyun eskisinden daha kazançlı eğer oyunun ticaretini yaparsan oyunda zamanın fazlaysa şuan bitirirsin olayı amalgam görevi yap tanesi 2kdan gittiği zamanlar oldu rahatlıkla 3lu çıksa 6k gold para yatırsan 30 tl şuanki kura göre 60k gold zaten zengin değilsen oyunda 6-7 saatte sıkılmıyorsan kasarsın zaten eteri demiyorum takımını oluşturursan tanesi 120 gold birde şuan sumaranka var 2k gold net kazançın var 30dkda hem eğlenip hem gold kasıyorsun.Birde şuanda goblinde 2x vahşi kanlı eğitim gibi yerlerde 2x olduğundan kısa sürede fazla gold kasabiliyorsun. Kafan rahatsa günde 7 saat online süren varsa kasmaktan sıkılmıyorsan günde 30 tl oyunda kasarsın istedikten sonra.İnsanlar dışarda çalışıp ağız burun kokusu çeker günlük 30tl alır oyuna yatırır sen oyunda kasarsın eğlenip.
hmm önerin için sağol

11

Thursday, August 7th 2014, 12:20pm

peki şaman oynamaktan gerçekten sıkılıyorum uzun zaman oldu yani çok fazla olmamak kaydıyla mesela ayda 10 tl felan 0'dan açabilir miyim

12

Thursday, August 7th 2014, 2:43pm

Beyler nasıl ödeme yapabilirim eu sw sine eskiden mtcgame den yapıyordum şimdi site allods satışını kaldırmış

13

Thursday, August 7th 2014, 2:51pm

Discotech

Professional

• Send private message

Merhaba
E-pin ile satış yok malesef, yeni ödeme seçenekleri hakkında çalışmalar yapılıyor, kredi kartı ile ödeme yapılıyor.
.

14

Thursday, August 7th 2014, 3:12pm

hmm kötü olmuş inşallah gelir Ben hala napçağma karar veremedim :D

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (Aug 8th 2014, 7:55am)

15

Friday, August 8th 2014, 10:01am

16

Friday, August 8th 2014, 10:24am

Discotech

Professional

• Send private message

peki class değiştirme geldi mi
Evet müzayede yoluyla teklif vererek sınıf değişmek mümkün ihaleye girerek Öz Değiştirici Kuponuna sahip olman gerek.
.

17

Friday, August 8th 2014, 10:30am

18

Friday, August 8th 2014, 10:38am

Loruzar

Beginner

Occupation: Futbolcu

• Send private message

BEN DE MERAK EDİYorum ne zaman e-pin ile satış gelicek ama kardeş 0'dan da başlayabilirsin beğenmiyorsan

19

Saturday, August 9th 2014, 11:45am

Merhaba
E-pin ile satış yok malesef, yeni ödeme seçenekleri hakkında çalışmalar yapılıyor, kredi kartı ile ödeme yapılıyor.
e-pin en yakın zamanda gelmeli