You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, August 7th 2014, 12:12pm

2

Thursday, August 7th 2014, 12:31pm

Nightless

Beginner

• Send private message

Zamanında Bu serverda mavi yaptım kat kat daha fazla kristal verip kutu alıp şimdi mor ve turuncu geldi mavi yapmış olanlara herhangi bir imkan tanınacakmı ?

3

Thursday, August 7th 2014, 1:25pm

Zamanında Bu serverda mavi yaptım kat kat daha fazla kristal verip kutu alıp şimdi mor ve turuncu geldi mavi yapmış olanlara herhangi bir imkan tanınacakmı ?

Seninki bir şey değil. Ben de 800'den fazla mor gözyaşı aldım kişisel alloddan. 270K altın alırdım onun yerine:(
Righteous in Wrath

4

Thursday, August 7th 2014, 2:32pm

Nightless

Beginner

• Send private message

Vallaha sana söyle diyim benimde 200k gold gitti 50 kristal kutusu görevim 200 de idi 500 için Senin adan var almışşın zamanında ne güzel adası olmuyan ne yapsın imkanın var 270k gold kasmak için neticede şimdi zaten maviye harcadığım 200knın üstüne 100k gold koysam hertürlü moru alırım.Burada mevzu mavi çöpmü olacak yani olayı tut zaten başka yerlere çek senin morun çöp olmadı en azından.

5

Thursday, August 7th 2014, 2:51pm

allods tr de ilk kurt sandiklari geldi sonra kurt nnd ye eklendi ve böylece cogu binek vs vs satildi millet ne paralara yatirdi sonra nnd ye eklendi ( mekanik binekler haric )
pazarlama taktigi bu yapilacak bir sey yok parasi olan oynar ücretsiz sunucuda

6

Thursday, August 7th 2014, 6:28pm

orda parçaların takasından bahsediyor elimde 693parça mavi ejder donmuş göz yaşı için parça var nasıl takas yapabilirim goblinde bulamadım:/

7

Thursday, August 7th 2014, 6:43pm

Nightless

Beginner

• Send private message

Binek alıp almamak senin kararın sonuçta ben mahfaza dışı bir şey almışım bunun mahfazasını getirdiler.Zamanında getirselerdi baride mavi yapmasaydık o zaman derdim maviye yatırım yapacağıma mora yapıyım.Sonuçta bineklerin kurt versiyonu artı kurt 2 versiyonu olmuyor takas şart o zaman bu mavi göz yaşına verip en azından mor karaktere bağlı gözyaşı verselerdi. Bu kadar hakkımı savunmaz önüme bakardım.Ne getiriyorlarsa kabul ediyorsunuz forumda saatlerce çene çalanlar oluyordu sonra hiçbir şey olmamış gibi Milyarları yatırıp mahfaza açılıyordu.

8

Friday, August 8th 2014, 10:51am

Büyücü olduğun için mor gözyaşını almak zorunda değilsin. Kendi karakterimde hesapladım mor göz yaşı ile atılan Element Akışı 55K fazla vuruyor. (Tabi bu benim statlarıma göre.) Büyücülük Taktiği de 3 saniye daha uzun sürüyor. 1.000 kristal verip sabit mor alacağıma fazladan bir Elektroşok daha vururum.
Righteous in Wrath

9

Friday, August 8th 2014, 11:50am

o kadar az etkisi varsa endişe etmeye gerek yok bu arada coşku birde meleke kaç yazarsan konuyu daha iyi kavrarız aslında :) (yaklaşık değerlerde olur yani çok detay bilgide vermek istemiyorsan)