You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, August 17th 2014, 8:43pm

Tika Rika'nın Vahiyi Görevi

Merhabalar, 47 olarak tika rika'nın bahiyi görevini aldım.
İlk üç görevi yerine getiriyorum ancak en son kısımda, npc'nin konuşması yarıda kalıp da yaratıkların saldırdığı bölümde sorun yaşıyorum. Tam olarak ne yapmam gerektiğini anlamadım, belli bir zaman hayatta kalmayı da denedim, yaratıkları kesmeyi de denedim(olmadı tabi ki çok seri geliyorlar ve en son gelen iblis teke alıyor)

Tam olarak ne yapmam gerek yardımcı olabilir misiniz?

Keşke diyorum da oyunu bırakmadığımda bunları yapsaydım, level sınırı da düşüktü 51 level kolaydı :D

2

Sunday, August 17th 2014, 9:00pm

o görevi bi healler yardımıyla geçmiştim sana can basacak birini al yanına
İmparatorluk:Fuquwjna

------------------------------8) :thumbsup: :P ------------------------------

3

Tuesday, August 19th 2014, 6:43pm

o görevi bi healler yardımıyla geçmiştim sana can basacak birini al yanına
Tamam da oraya grupla girilmiyor ki

4

Tuesday, August 19th 2014, 6:46pm

2012'de bıraktım, tekrar başladım, hayır taş falan için kristal alıcam, şurayı geçmeden almak istemiyorum. Geçemezsem oyunda takılmış olucam oyunu oynayasım gelmiyor.

Zaten güncellemelerle okçu baya bi batmış, canlar falan düşmüş, şurayı geçemiyorum yok mu bilen kaçıcak mıyım kesicek miyim?

5

Thursday, August 21st 2014, 9:56am

çevreden buffları topla o görevde. mavi bufflar sana kullanılabilecek güçlü bi skill sarı bufflar mobların sana yaklaşmasını engelleyen veya zarar veren bi özellik verir.

normal skillerinle o moblarla uğraşamazsın.

6

Thursday, August 21st 2014, 11:13pm

çevreden buffları topla o görevde. mavi bufflar sana kullanılabilecek güçlü bi skill sarı bufflar mobların sana yaklaşmasını engelleyen veya zarar veren bi özellik verir.

normal skillerinle o moblarla uğraşamazsın.
Arkadaşın dediği o değil hayatta kal diyor etrafta o bahsettiğin bufflardan olmuyor senin bahsettiğin 2. vahiynin 2. bölümü.

7

Sunday, August 24th 2014, 11:25am

Benim hatırladığıma göre birkaç canavar öldürüp ortaya kaçmıştım. Sonra hepsi birden ölüyor nihaz geliyor. Ama biraz vakit alıyor hayatta kalmaya çalışarak ortada bekle.

8

Wednesday, October 8th 2014, 9:59am

Cora

Trainee

Occupation: Ork

• Send private message

merhaba bende senin gibi o görevi aldım 47 level iken dediğin gibi iblisler anında kesiyordu beni sana tavsiyem level atlaman ben şuan 49 levelim çok rahat yapıyorum görevleri hem level atlayıp hem o görevleri arada yapmak daha çabuk oluyor öbür türlü sürekli arafa yollanmak çok sıkıcı :D