You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, September 17th 2014, 1:46pm

Kalioras

Trainee

• "Kalioras" started this thread

• Send private message

Allods Onlıne'da Zaman Gecırmek

Allods Onlıne da gunluk gecırdıgınız zaman kac saatır ?
Ittıfakmı yoksa ımparatorluk musun ?
Karakterın oyun standartları sevıyesınde mı ?
En cok Hangı gun oyundan zevk alıyorsun ?
Bınek olarak hangısıne sahıpsın ?
Oyundakı arkadaslıklardan unutamadıgınız anılarınız varmı ?
Oyun sadece sanal ortamdamı yoksa reelde telefon , okul , iş vb devam edıyormu ?
Oyunda cok zaman gecırerek mı yoksa bellı aralıklardamı onlıne olarak oyundan zevk alıyosunuz ?
Oyun her zaman bellı aralıklarla kendını gelıstırıyor. bundan memnunmusnuz ?

Bu sekılde bı anket tarzında konu acmayı uzun zamandır dusunuyordum.sızlerınde bu konuya ılgı gosterecegınızı umuyorum ılk once nacizane kendım cevap veriyorum. lutfen bıraz oyun ıcınde kendınızden bahsetın :thumbsup:

Gunde ortalama 5-8 saat oyundayım
Tabii ki imparatorluk ( Forever ) :P
Karakterım oyun standarları sevıyesınde degıl ama kendımı gelıstırıyorum her gecen gun
Pazar gunku domınyon sıralama savaslarında cok zevk alıyorum
Binek olarak hortum var
oyundakı en buyuk anım 46 patch de tas toplayarak 47 level olmamdır. o gun cok mutlu olmusdum butun bırlık arkadaslarım yanımdaydı ve ben yanlız degıldım.
oyunu sanalda degıl reelde de devam edıyorum. sehır ıcındekı ve dısındakı arkadslarım ıle herzaman telefonda gorusuyorum.
ben oyunda cok zman gecırerek bı yerlere gelen bırısı oldum herzaman . bu alıskanlık oldu ve onlıne saatım herzaman uzun olmusdur.
Oyun herzaman kendını gelıstırıyor ama ben herzaman gerıden takıp edıyorum.bu yuzden ya ben hızlanacam yada oyun bıraz guncellemelerını yavaslatsın ^^

Sımdıden Tesekkurler

2

Wednesday, September 17th 2014, 3:32pm

Bugcu abilerimiz olmasa oyun baya guzel eglenceli olcak.Buna hic kimse ses etmiyo hayirlisi.

3

Friday, November 7th 2014, 8:10pm

Hocam hiç işin gücün yok mu da günde 8 saat oyundasın ? Kim bilir o beyin ne hale gelmiştir
Yaşın küçükse normal,ama 16-18 arasında isen o saatler fazla
Benim çok arkadaşımın bu tür Online oyunlar yüzünden geleceği mahfoldu,günde 1-2 saat normal de,5-8 saat çok fazla

Nasihatin ardından konuya alakalı bir şeyler yazıyım

Sadece akşam 9-10 gibi boş zamanım oluyor,en fazla 2 saat oynar kapatırım,karabüyü karakterim var,pek sevmem karakterini,ama zamanında biraz taş yaptım,boşa gitmesin diye öyle oynuyorum

This post has been edited 2 times, last edit by "efsane121x" (Nov 7th 2014, 8:16pm)

4

Friday, November 7th 2014, 8:54pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Konuyla alakasız paylaşımlarda bulunmayın lütfen.yorum yaparken kırıcı olmadan devam edelim.
.