Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

Kesin Bakin Çok Yaratici

1-BEN bunu 2. ke yazıyorum bu kez mail. ru ya değil my.com a yazıyyorum oyuna zenciler gelin tenleri zenci olan karakterler ve büyücüller görmek istiyorum bu konu çok öenmli ırkçımıyız biz hem ben zenci bir büyücünün yada şovalyenin daha cool olabilceğini düşünüyorum bu 1. ydi kesinlikle zenci ten rengi yani siyahi ten rengi tonları oyuna katılmalı bknz:: eğer katarsanız banada şey adını getiremedim yollayında ten rengimi değiştirebiliyim sonuçta fikir benden çıktı

2-oyunda neden elf ırkında okçu yok ben elf ırkına okçu sınıfının çok daha fazla yakışacağını düşnüyorum ama oyunda elfler ok kullanamıyoki elflerin ön tanınmış ve önemli özelliklerinden biri oktur oku yüksek - orman - ve kara elfler yani her türklü elf kullanır ve çok iyi kullanır bunu bilim kurgu flimlerindede çok iyi yansıttılmıştır :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: ?( ?( ?( X( X( X( :?: :?: :?: :?: :?: :P :thumbsup: :thumbsup: ;) ;) ;) 8) 8)
bu iki dedimin keinliklle oyuna gelmei lazım

2

kesinlikle zenci olayına katılıyorum ben karakterimi en siyahisinde kullanıyorum ama zenci gibi durmuyor özellikle eski çağ filmlerinde 1 adet zenci şövalye olur
KUSAY

Geberesice

3

Öneriniz için teşekkürler yaratıcı olmuş ileticem bu zenci konusunu ^^
.

4

ya elf okçusu???
elf okçular önemlidir ama zenci konusu kein iletilmei teşekkürler

5

6

rusyada siyahi varda adamlarmı yapmamış

7

Loruzar

Anfänger

Beruf: Futbolcu

• Nachricht senden

Elf Okçu bir klasiktir aslında

8

WasLey

Fortgeschrittener

• Nachricht senden

Elf Okçu bir klasiktir aslında

Alın size elf okçu :D :)

9

Bence önerin oldukca saçma, oyuna eklenmesi gereken + birşey yok oyun çok iyi ^_^

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von »Alcyone« (wcf.global.shortTimeFormatLocalized)

10

çok mu iyi ya baban fabrikatör yada sen

11

MuskeTeR

Anfänger

Beruf: işletmeci

• Nachricht senden

evet katılıyorum siyahi konusuna ama zenci yerine siyahi daha iyi olur.
ikinci konuyada katılıyorum birçok bilim-kurgu filmlerinde bu yansıtılmısdır. karanlık elfler orman elfleri ve melez elfler bilindikdir

12

ne alaka

yahu gidin karakter görüntüsü değişim odasına (elf mahallesi) ordan teninizi bronzlaştırın illa kapkaramı olamsı lazım:D hem nedir bu zenci merakı:D o zamna bende şöyle bi konu açayım mı benim elf karakterim var kanadı var uçamıyo ışınlanmak yerine uçarak gitmek istiyorum:D hey allahım ya biraz mantıklı konular acında insanların oyuna isteği artsın...!!!

13

yahu gidin karakter görüntüsü değişim odasına (elf mahallesi) ordan teninizi bronzlaştırın illa kapkaramı olamsı lazım:D hem nedir bu zenci merakı:D o zamna bende şöyle bi konu açayım mı benim elf karakterim var kanadı var uçamıyo ışınlanmak yerine uçarak gitmek istiyorum:D hey allahım ya biraz mantıklı konular acında insanların oyuna isteği artsın...!!!
ne alaka dier oyunlardan bu oyunun eksiği nei gelişmiş bir karakter yaratma ekranı yok belki ben siyahi bir karakter istiyorum ve bunun olmadığını ırkçılık olarak görüyorum ne biliyosun? bronzlaşmış 1 karakterle siyahi bir karakter bir değil, ayrıca insanalrın fikirlerine saygı duymayı ören azcık

14

arkadaşım adam napsın oyuna yeni zindan mı eklesin? senin burada önereceğin şeylerin bi sınırı vardır ve bu hiç saçma bir konu değil. yaptığınız ırkçılıktan başka bir şey değil, sonuçta eklenecek olan 2 ton renk.

15

genel olarak sıkıntı karakter yaratmak daki seçeneklerin sınırlı olması ve her karakterin birbirinin kopyası gibi durması seçeneklerin dahada zenginleştirilmesi uygun olur ..
:thumbsup:

""SadButTruE""

16

Ruslar ömürlerinde zenci mi görmüş de koysunlar oyuna. bi iki fotoğraf atın ticket yollarken :D :D.
►Dıkşın◄

Yok Arkadaş. Ben Konuşuyorum İngilizceyi.Mençistırın Köylüsü Anlamıyosa Ben Naapiym?

"What you have are bullets, and the hope that when your guns are empty I'm no longer be standing, because if I am you'll all be dead before you've reloaded."-V