Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

1

wcf.global.timeFormatLocalized

MUSALLAT

Schüler

• »MUSALLAT« ist der Autor dieses Themas

Beruf: zar ustası

• Nachricht senden

Yeni pvp videolarımız yakında vizyonda

herkeze kolay gelsin arkadaşlar yeni pvp videolarımızı hazırlıyoruz suanda yapım aşamasında yakında tüm lale sinemalarında :) varsa pvp videolarınız sizlerde paylaşın biraz curcuna olsun :) herkes susmuş fırtına öncesi sessizliği yaşıyo nerde o eski rakılarr... Bizi izlemeye devam edin kazanan siz olacaksınız :) herkeze kolay gelsin iyi forumlar. pvp severler derneği ne üye alımları başlamıştır müracat: MUSALLATTTT

2

ilk üyeniz ben olmak istiyorum videolarınızı bekliyoruz:d

3

MUSALLAT

Schüler

• Nachricht senden

üyeliniz yapılmıştır ho:) cok yakında sizlerleyiz

4

5

Aynen onu dicem TR serverin oyunculari hayli sessiz,sessiz sinema oynuyorlar :D Oysaki onceden ne iyiydi herkes bir biri ile atisir tutusurdu :D ne yapsinlar milleti banlanma korkusu burudu :D

6

Prosatanus

Anfänger

Beruf: Fotograf, Gida

• Nachricht senden

Gipatta 3 seri pvp videosu yapmistim sana 4 pvp nin 3 ünde kivilcim musallatida sen oynamistin:D onuda Koyarsan reytingin artar.
8)
Sipral Coma

7

hadi bakalım ittifak boşunun yardımıyla kestiklerinin videosunuda koy orayada herkes izlesin, çok gördüm ben seni özellikle bosun dibinde durup alandan boss uda dahil ettiğini ,
nasıl çokmu zevkli bosun yardımıyla kesmek,,imp olsun itti olsun yapan sadece seni gördüm ben

8

+ o videolarıda bekliyoruz...
Silenthero

9

yeni video ları bekliyoruz kardeşim başarılar diliyorum. .)
:thumbsup:

""SadButTruE""

10

Müziklerde güzel oluyor genelde müziğin isimlerinide belirtilsen çok makbul geçer :)

11

MUSALLAT

Schüler

• Nachricht senden

videolar hazır arkadaslar sadece yuklemesı kaldı onuda halledıcem bırazdan (iş yerınde gecırmıs oldugum kazadan dolayı elım kırıkdı ve 15gundur sıkıntıdayım tek elle oynamasınıda bu sayede ogrendım maus şov yaptım bıraz) :)yükleme baslasın koltularınıza oturun cekırdeklerınızı alın ve ızleyın:)

12

videolar hazır arkadaslar sadece yuklemesı kaldı onuda halledıcem bırazdan (iş yerınde gecırmıs oldugum kazadan dolayı elım kırıkdı ve 15gundur sıkıntıdayım tek elle oynamasınıda bu sayede ogrendım maus şov yaptım bıraz) :)yükleme baslasın koltularınıza oturun cekırdeklerınızı alın ve ızleyın:)
:D

13

igoretown

Anfänger

Beruf: Yayıncı

• Nachricht senden

Turkıshdarbe :D varsa 3-4 ksıı kesıp gulucuk attıgınız vıdeom varsa koyunda az eksıklıklerımı goreyım .

RaZoR

14

MUSALLAT

Schüler

• Nachricht senden

bana kırmızı gözüktüğünde eksiklerini göreceksin zaten :)