You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, October 8th 2014, 8:47pm

journey

Beginner

• "journey" started this thread

• Send private message

İttifak imparatorluk geçişleri

ittifak imp geçişleri ne zaman açılıyor ?
_-*_NEGA_-*_

2

Wednesday, October 8th 2014, 9:11pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Geçişler malesef açılmıcak arkadaşlar.
.

3

Wednesday, October 8th 2014, 9:17pm

journey

Beginner

• Send private message

hiçmi
_-*_NEGA_-*_

4

Wednesday, October 8th 2014, 9:34pm

Discotech

Professional

• Send private message

Evet geçiş olayı artık kapanmıştır.
.

5

Wednesday, October 8th 2014, 9:35pm

Siz bu geçişleri bi gözdem geçirin bence geçişleri açmayarak oyuncu kaybediyorsunuz bunu akşınıza yerleştirin başta ben olmak üzere bu geçişler yüzünden oyunu bırakanlar var.He pardon unuttum bu Rusların Türk oyuncuya ihtiyacı yoktu kusura bakmayın bırakan bırakırdı. Tekrar kusura bakmayın iyi oyunlar sayın mod lar.

6

Wednesday, October 8th 2014, 9:42pm

journey

Beginner

• Send private message

peki bunun sebebini açıklayabılırmısınız ?
_-*_NEGA_-*_

7

Wednesday, October 8th 2014, 9:49pm

Discotech

Professional

• Send private message

Öneriniz için teşekkür ederim geçişlerin açılması bu durumda mümkün değil, ama önerilerinizi şikayetlerinizi ve isteklerinizi yetkili mercilere tekrar ileticem.
.

8

Wednesday, October 8th 2014, 10:27pm

Kalioras

Trainee

• Send private message

Arkadaslar bu geçişlerin açılmasını ısteyenler neden hep ıttıfakda yada imp deki playerlar neden hallerinden memnunlar ?
Hep beraber bir durum kontrolu yapalım..
Hadi geçişler açıldı diyelim.
1- Gecişler acıldı ve ımp den kac player ıttıfak tarafına gecdi ?
2- Gecişler acıldı ve ıttıfakda kac saglam birlik ve player kaldı ?
3- Geçişler acıldı ve oyun dengeleri ne kadar düzeldi ?
4- Gecisşler acıldı ve Pvp de ne kadar basarılı oldu ?
5- Geçişler acıldı ve bu bir HATA'mıydı

Bu gecişlerin acılması ıle Bu Bir Hatamıydı kısmı tamamen Riskli ve bu Riske yonetım ne kadar girer ( en azından ben boyle bir riske girmem )
Sımdı bu sartların pozıtıf kısmına bakalım Riski ortadan kaldıralım ++
Oyundakı populasyonu artırmanın gorevı yonetıme aitse daha fazlası bız playerın gorevı
Kendı tarafında bırlıkdekı parti deki kendı class ındakı kısılerle rencıde edıcı yada oyundan sogutucu ınsanlıka yakısmayan hareketlerde bulanan kısıler ( son zamanlarda temızlendıler ) dıslanır ve kendı gurubu ıle bırlıkden cıkarsa hala dunyadan tatlı tatlı laf sokmaya devam ederse ecnebı bırlıklere gırıp orada eskı bırlıkıne kini ve nefretı devam ederse bu kısıler karsı tarafa gecmenın hırsı ıcınde olurlar. NEDEN her ulke kendı bırlıkındede bız turkler baska ulkelerın kulturunu bılmedıgımız halde onların yanındayız. ılk once bırlıkde olmayı ogrenmelıyız. Astrale tank bulamıyoruz bırlıkde 1 tane tank var onlıne onu alacam yok ben onunla cıkmam DEMEMEYİ ogrenmelıyız.
ONCE BIRLIKDE OLMAMIZ LAZIM.Bence ıttıfakda x bırlıkı ımp de y bırlıkı catısı altında toplanması gerekır. O zaman gecişlerin hiçbir onemı kalmaz.

Bu Benım kendı dusuncemdir ...

9

Thursday, October 9th 2014, 6:02pm

journey

Beginner

• Send private message

benim arkadaşlarım imparatorlukta eski tayfa olarak oyuna tekrar döndük
_-*_NEGA_-*_

10

Thursday, October 9th 2014, 7:08pm

11

Thursday, October 9th 2014, 7:11pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Siz biraz daha düşünün bence geçişlerin açıılmasıyla birçok oyuncu oyuna geri dönecektir aksi takdirde şuanda oldugu gibi oyun oyuncu kaybedecektir ben kesinlikle açılması taraftarıyım şuanda bulundugu tarafta mutlu olmayan kişiler oyundan sıkılmaya yavaş yavaş başllıyor bu kesinlik belirttiginiz olayı tekrar bir daha düşünün deriz..

12

Thursday, October 9th 2014, 9:42pm

journey

Beginner

• Send private message

Hoş Geldiniz.
teşekkür ederiz ama farklı taraflarda olmamız çok sıkıntıya sokuyor :/
_-*_NEGA_-*_

13

Thursday, October 9th 2014, 10:21pm

Siz biraz daha düşünün bence geçişlerin açıılmasıyla birçok oyuncu oyuna geri dönecektir aksi takdirde şuanda oldugu gibi oyun oyuncu kaybedecektir ben kesinlikle açılması taraftarıyım şuanda bulundugu tarafta mutlu olmayan kişiler oyundan sıkılmaya yavaş yavaş başllıyor bu kesinlik belirttiginiz olayı tekrar bir daha düşünün deriz..
Bencede katılıyorum

14

Thursday, October 9th 2014, 10:27pm

journey

Beginner

• Send private message

Eğer geçiş açılırsa hem allods yönetimi hemde oyuncular kazanır diye düşünüyorum , zarardan çok yararı olur
_-*_NEGA_-*_

15

Friday, October 10th 2014, 3:00pm

Evet geçiş olayı artık kapanmıştır.

Alıştıra alıştıra söyleseydin.

ANEDEN her ulke kendı bırlıkındede bız turkler baska ulkelerın kulturunu bılmedıgımız halde onların yanındayız.

Çünkü millet olarak bir şeyleri çaba harcayarak elde etmek yerine hazır olana konmayı ve de anlık çıkarımıza göre hareket etmeyi seviyoruz. "Ben bu adamı bıraktım gittim fakat sonra işim düşer mi?" diye düşünemiyoruz bazen. Tabii her genellemenin istisnası vardır.
Righteous in Wrath

16

Saturday, October 11th 2014, 2:25pm

journey

Beginner

• Send private message

Öneriniz için teşekkür ederim geçişlerin açılması bu durumda mümkün değil, ama önerilerinizi şikayetlerinizi ve isteklerinizi yetkili mercilere tekrar ileticem.
iletinin cevabını ne zaman verirsiniz ?
_-*_NEGA_-*_

17

Saturday, October 11th 2014, 4:06pm

Discotech

Professional

• Send private message

Bilgilendirme gelince haberiniz olur forumda biz ilettik önerinizi.
.

18

Friday, November 7th 2014, 12:47am

Discotech

Professional

• Send private message

iletinin cevabını ne zaman verirsiniz ?

Merhaba

Önerinizin cevabı olumsuz bilgilendirmek amaçlı yazıyorum.
Geçişler kalıcı olarak oyundan kaldırıldı.Açılma gibi bir durum söz konusu değil arkadaşlar.
İyi Forumlar.
.

19

Friday, November 7th 2014, 7:43am

yani kisaca umudunuz olmasin diyor mod daha öncede bir cok sey iletildi dedi ama hic birisi olmadi olduysada ben görmedim o yüzden beklentiniz olmasin...

20

Friday, November 7th 2014, 9:46am

Discotech

Professional

• Send private message

Alıntı sahibi "Discotech"

yani kisaca umudunuz olmasin diyor mod daha öncede bir cok sey iletildi dedi ama hic birisi olmadi olduysada ben görmedim o yüzden beklentiniz olmasin...
Geçişler konusunda umudunuz olmasın diyorum sadece.
Her problem genelde iletiliyor,çözümlenen önerileriniz oldukça var,öneri var, imkansız öneri var bunları dahi genelde ilettik oyun formatına karşı olmasına rağmen,oyunda olmadığınız için görmemeniz normal ;)
.

Rate this thread