You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Tuesday, November 11th 2014, 7:08pm

aleykum selam moderatörüm. size lafım yok. siz büyücüsünüz. sizin kestiğiniz size helaldir. elinize sağlık derim. benim lafım taşı olmayıp akustik duvarla adam kestim sananlara .
saygıyı hakedene feda olsun.

saygılar
Selamlar...

Lütfen yorumlarınızı kırıcı olmadan saygı çerçevesinde yapınız ve konu başlığı dışında paylaşım yapmayınız..

İyi Forumlar..

22

Tuesday, November 11th 2014, 7:15pm

MUSALLAT

Trainee

• "MUSALLAT" started this thread

Occupation: zar ustası

• Send private message

puding ss ye bı cvp beklıyorum bak savascıda oynayabılıyomusum bunda akustık duvarda yok iyimi asdasd

23

Tuesday, November 11th 2014, 7:19pm

way arkadaş fi tarihinden kalma 55 lvl ekran görüntüsüne cevap vermemi istiyorsun :D çok fenasın sen :D

24

Tuesday, November 11th 2014, 7:20pm

MUSALLAT

Trainee

• Send private message

asdasdd azın açık kaldı asd buda yeter sanırım sana

This post has been edited 1 times, last edit by "Karavul" (Nov 11th 2014, 7:28pm)

25

Tuesday, November 11th 2014, 7:25pm

walla sorma ya o ekran görüntüsünü görünce seni tutan gülme bi anda beni de tuttu :D demek ispatın bi karşılaşma sonucu :D Allah iyiliğini versin. :)

26

Tuesday, November 11th 2014, 7:32pm

MUSALLAT

Trainee

• Send private message

hala yazabılıyosunya cıdden tbrk edıyorum arkadasım senı sunuda kafanıza yazın son sözüm olsun sadece sana değil hepınıze Musallat :) by by

27

Tuesday, November 11th 2014, 7:34pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Konuyu 2li tartışmaya çevirmeyin.
.

28

Tuesday, November 11th 2014, 7:36pm

hala yazabilen sensin bak zoruna gitmiş ki gitmişsin ekran görüntülerini karıştırmışsın daha yüksek skorlusu yok muydu koysaydın :D
neyse yeni videolarla görüşmek üzere by by :thumbsup:

29

Tuesday, November 11th 2014, 7:44pm

Reis i çekemeyenler var ağızları çalışacaklarına elleri çalısssın beyinleri çalıssın laf edenlerin ss lerini videolarınıda görelim burda gelip boş laf yapmyalım lütfne sizde 2 ss atın bizde düşüncelerimizi söyliyelim lütfen akıllı olalım .

30

Tuesday, November 11th 2014, 7:50pm

Puding kardeşim :) Ben kingim şöyleyim böyleyim diye övünmem karakterimde eksik üzerine eksik var ancak keyif alıyorum. Kaldı ki nickini söyle seni en az bin kez kesmişimdir buna da eminim full çarpı full olsan yine kaçmam kapışırık reiz :D yakıncıysan tabi ki karakterim neyi gerektiriyosa o şekilde oynarım :) Sen kavga eder gibi yorum yapmayı bırak efendi gibi şu benim karakterim de bilelim aslan parçası :D

31

Wednesday, November 12th 2014, 2:59am

boşa tartışıyorsunuz karşıdaki oyuncunun hareketine göre ozanın yeteneğini kullanmış karşıdaki oyuncunun hareketine göre akıllıca bir hareket.ayrıca musallat iyi bir player bence oynadığı karakterlerin hakkını verir.
PunkBuster!

32

Wednesday, November 12th 2014, 12:11pm

Baktım konu olmadık yerlere gidiyor ben yorum yapmasam olmaz dedim. Şimdi şöyle bir durum var ki ozanın otomatik bir karakter olduğu doğru fakat bu otomatiklik sadece şifası ve mersiye tarzı şarkılarında geçerli. Diğer skilleri kullanmak belki akustik duvar dışında (bu stat sisteminde) tamamen zamanlamayla alakalı. Kaldı ki ozan sabit bir karakter, sabit derken kastım yerinde duran bir karakter ve bu askerlerle kapışırken gel beni öldür diye açık açık ölmeye davetiye çıkarmak oluyor. Her şeyi geçiyorum karşıdaki arkadaş bir asker ve ne zamandan beridir askerden oyunculuk tarzı bir yetenek bekliyoruz ben o kısmı da anlamadım. Sanki Zeusy mükemmel oynamış da Musallat yerinde durarak kesmiş gibi bi hava var konuda. Akustik duvarı bozmak zor değil özellikle öyle bir asker için bi korku bi sersemletme etkisine bakıyor. Şartların eşit olmadığı pvede alan için açılan Fırıldak (sanırım adı böyle) skillinin vurdugu zarardan bile çok bariz belli oluyor yani hafif bi çekememezlik var.
Şimdi Musallat'ı savunuyorum gibi bir hava verdim ama durum şu ki ben de ozanları sevmiyorum fakat yiğidi öldür hakkını yeme diye de bir durum var. Buraya yorum yazma sebebim Puding isimli arkadaşın DeepOfEnemy'i de içeren yorum yapmış olması. Bu oyunda birden fazla ozan var karakter diziminde kendini aşmış olan fakat gelin görün ki EU bu güncellemeyi bizden önce almış olmasına rağmen savunma statlarının çöp olduğu güncellemede mantıklı olarak Akustik Duvar odaklı talent yapmak bizimkilerden başka kimsenin aklına gelmedi. Akustik Duvara laf atıyorsunuz fakat Rusya'nın kendisi bile 6.0'da ozanın Akustik Duvar odaklı talent yapmasından yana. Ve Akustik Duvarı sorun etmek çok yersiz geliyor bir karabüyücüye zehir atma öyle kapışalım demek gibi bir şey. Zaten Duvar dışındaki skillerde 10 saniye üstünde dolum süresi var, adamlar gel beni kes diye bekleyecek değil ya kalkan atacak. TR'den gelen ittifak ozanlarıyla yapılan düellolardan sonra Akustik Duvar elden ele dolaşmaya başladı. Olaya bir de bu açıdan bakmak gerek diye düşünüyorum. DeepOfEnemy konusuna gelince, kendisiyle sürekli görüştüğümden sınıf değişip ortadan kaybolma olayını ben açıklayayım. Deep sınıfını temelli olarak değişmedi en geç birkaç hafta içerisinde tekrar ozan olarak görürsünüz ve aktif olmama sebebi ise şehir dışında olmasıydı ama muhakkak en basit konularda bile hazımsızlık yaşayanlar çıkıyor bunu anladım artık. Çok istersen mistik halinden de eklemeler yaparız ama yine hazımsızlık yaşayabilirsin uyarmadı deme. Ha, ayrıca Puding Aegmar saygı duyacağım tek ozan demişsin, Aegmar aynı talentı kullanan 12 civarında taşlarla, maksimum statla oynayan bir ozan ve kıyasladığın adam taşlarıyla dalga geçtiğin kişiler yani senin çekememezlik durumu bayağı bi aşmış bunun başka bi açıklaması yok.
Ve son olarak Fullsheqil'e de laf atmışsın ben ittifakta aktif oynayan biriyim ve beğenmediğin o karabüyücünün düzey 4 karakterle kimleri kimleri kestiğine tanık oldum. Çamur atmadan önce bikaç kez düşünmek gerek diye düşünüyorum.

Abi, tebrikler. Sınıf fark etmez ben pvp videolarını izlemeyi çok severim. Videoların devamını bekliyorum.

Sanity
on the floor, I'm just a zombie.

33

Wednesday, November 12th 2014, 3:15pm

Wtf
Orions maximus decimus meridius
Grand Théurgiste

PEGI 18 !

34

Friday, November 14th 2014, 10:36am

WasLey

Intermediate

• Send private message

woww son darben neymiş öyle ya :) adamı çırpmışsın resmen Tebrikler güzel video.

This post has been edited 1 times, last edit by "WasLey" (Nov 14th 2014, 10:53am)

35

Tuesday, November 18th 2014, 2:53pm

bende yoktum biraz geç oldu kusura kalma avukat bey. öncelikle maşallah işine gelen yerleri cımbızla çekip cevap yazmışsın. bende cımbızla çektim cevabından bazı yerleri

Quoted

Baktım konu olmadık yerlere gidiyor ben yorum yapmasam olmaz dedim.
sen zaten eksik olma

Quoted

Akustik duvarı bozmak zor değil özellikle öyle bir asker için bi korku bi sersemletme etkisine bakıyor.
akustik duvar tam tersine yere serme etkilerine karşı bağışklık veriyor.

Quoted

Akustik Duvarı sorun etmek çok yersiz geliyor bir karabüyücüye zehir atma öyle kapışalım demek gibi bir şey.
akustik duvarı sorun eden yok avukat bey. hiçte öyle bişey demek değil. benim lafım akustik duvarla adam oldum sananlara.

Quoted

yani senin çekememezlik durumu bayağı bi aşmış bunun başka bi açıklaması yok.
Allah'a çok şükür kimsenin taşında iteminde parasında gözüm yok. benimki bana kafi.

Quoted

e son olarak Fullsheqil'e de laf atmışsın ben ittifakta aktif oynayan biriyim ve beğenmediğin o karabüyücünün düzey 4 karakterle kimleri kimleri kestiğine tanık oldum. Çamur atmadan önce bikaç kez düşünmek gerek diye düşünüyorum.
e tabi vahşide kanlıda bütün haritayı kaça kaça kesmiştir birilerini :)

36

Tuesday, November 18th 2014, 10:17pm

;))

Güzel video olmuş kadir eline sağlık ;)

37

Tuesday, November 18th 2014, 10:21pm

;))

Güzel video olmuş kadir eline sağlık ;)
Kullanılan skiller ve oyundaki dengesizliklere gelecek olursak ;Ben de isterdim (Ozanken) oradan oraya koşturarak çeşitli skiller kullanmak fakat skillerin dolum süreleri çok fazla ve nerf üstüne nerf alan ozan karakterine başka oynama şekli bırakılmadığı için olanaklar dahilinde yapılabilecek en iyi talenti Akustik Duvarla birleştirmek durumunda kaldığını düşünüyorum Kadirin.
Tekrardan tebrik ederim Eline sağlık...
Düşman da olsan mert ol oran buran oynamasın...

http://tr.allods.com/forum/index.php?pag…D=4916&pageNo=1

38

Tuesday, November 18th 2014, 11:02pm

ben böyle videoyu izlemeden yorum yapanlara çok gülüyorum vay şöyle mükemmel olmuş vay böyle mükemmel olmuş adam video atmış partisindekilerde yorumlarla trolluyor reis meyis tam komedi aslansın abi adamsın abi haha

bide tutulmada görsek videolarınızı dicem ama millet bitireli çok oldu 6.0 dungeonuna artık boş işlerde birinciyiz

This post has been edited 4 times, last edit by "TotTec34" (Nov 18th 2014, 11:29pm)

39

Wednesday, November 19th 2014, 8:42am

ben böyle videoyu izlemeden yorum yapanlara çok gülüyorum vay şöyle mükemmel olmuş vay böyle mükemmel olmuş adam video atmış partisindekilerde yorumlarla trolluyor reis meyis tam komedi aslansın abi adamsın abi haha

bide tutulmada görsek videolarınızı dicem ama millet bitireli çok oldu 6.0 dungeonuna artık boş işlerde birinciyiz
Video ile alakalı yorumlarınızı paylaşınız, kişisel hüsümetlerinizi devam ettirecek olursanız konuya müdahele etmek zorunda kalacağım.İnsanlar saygı çerçevesinde istediği videoyu forumda paylaşabilir, buyrun sizde bir video paylaşın bizde kalitenizden feyz alalım.Ayrıca yorum yapan kullanıcılar da konuyu paylaşan arkadaş ile aynı birlikte bile değil hatta yabancı kullanıcılar bile yorumda bulunmuş.

Tekrar uyarıyorum konu dışı kişisel hüsümetlerinizden dolayı yorum paylaşırsanız müdahele ederim.

Herkese saygı çerçevesinde iyi forumlar.

40

Wednesday, November 19th 2014, 11:24am

bende yoktum biraz geç oldu kusura kalma avukat bey. öncelikle maşallah işine gelen yerleri cımbızla çekip cevap yazmışsın. bende cımbızla çektim cevabından bazı yerleri

Quoted

Baktım konu olmadık yerlere gidiyor ben yorum yapmasam olmaz dedim.
sen zaten eksik olma

Quoted

Akustik duvarı bozmak zor değil özellikle öyle bir asker için bi korku bi sersemletme etkisine bakıyor.
akustik duvar tam tersine yere serme etkilerine karşı bağışklık veriyor.

Quoted

Akustik Duvarı sorun etmek çok yersiz geliyor bir karabüyücüye zehir atma öyle kapışalım demek gibi bir şey.
akustik duvarı sorun eden yok avukat bey. hiçte öyle bişey demek değil. benim lafım akustik duvarla adam oldum sananlara.

Quoted

yani senin çekememezlik durumu bayağı bi aşmış bunun başka bi açıklaması yok.
Allah'a çok şükür kimsenin taşında iteminde parasında gözüm yok. benimki bana kafi.

Quoted

e son olarak Fullsheqil'e de laf atmışsın ben ittifakta aktif oynayan biriyim ve beğenmediğin o karabüyücünün düzey 4 karakterle kimleri kimleri kestiğine tanık oldum. Çamur atmadan önce bikaç kez düşünmek gerek diye düşünüyorum.
e tabi vahşide kanlıda bütün haritayı kaça kaça kesmiştir birilerini :)
Bana sen zaten eksik olma demişsin fakat sırf şu konuya yorum yapmak için forumda hesap açmışsın, eksikliğin pek bi hissediliyordu şu ana kadar çok iyi yapmışsın. Madem öyle ben de ayırdığın yerlere cevap vereyim. Akustik Duvar, yere serme ve boğaz düğümü etkilerine karşı bağışıklık sağlıyor ben ise orada korku ve sersemletme demişim. Bunlar farklı kavramlar forumda ahkâm keseceğine ya daha dikkatli okuyabilir ya da aradaki farkı oyunda boy göstererek öğrenebilirdin. ^.^ Akustik duvarla adam oldum sananlara kısmına gelince bi karaktere verilen yetenek, yetenek barını veya yetenek sayfasını doldurmak amacıyla verilmiyor sonuçta. Element akışı veya meteor gibi dehşet vuran yeteneklerle adam kesen büyücülere ya da geçen güncellemede nabızla altı saniye üstü sersemletme atarak adam kesen mistiklere, onlarla adam oldun demek bu. Ayrıca kimsenin taşında itemında gözüm yok diyorsun üç lafından birinde o taşla kesmiş bu taşla kesilmişsin diye yorum yapıyorsun. Hakikaten neyin çelişkisindesin anlayamadım ben.

Bu kısmı özellikle ayırdım yaptığın yorumlarda birilerini eleştirmek için cehaletin boyutunu nereye kadar taşıyabileceksin diye merak ediyordum ki sanırım burası son durak. Karabüyücü gibi bi sınıftan söz ediyoruz, amaç rakibi uzaklaştırmak ve rakipten uzaklaşmak…(Korku ve hayalet boyutu) Peki hangi mantıkla böyle bir sınıfı oynayan kişiye kaçarak kesmişsindir diyebildin onu anlayamadım ben. Irk yetenekleri karakterlerin amacını ortaya koyan yetenekler ve karabüyücüye de 40 saniye gibi Allods savaşları oldukça kısa olan bi sürede rakipten kaçma şansı verilmiş yani burada anormal olan durum yerinde durup savaşması olurdu. Kimsin tanımıyorum ama kime sorarsan çok rahat anlatır sana bunları. Özetle yorum yapıyor olmak için yorum yapmayalım lütfen. Eksiğin çok onu anladım ve diyorum ki eleştirmeden önce bir kere daha düşünmek gerek.
Sanity
on the floor, I'm just a zombie.

This post has been edited 1 times, last edit by "Schwarz" (Nov 19th 2014, 9:40pm)