Vous n’êtes pas connecté.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

23. 12. 2014, 15:07

krislichbane

Débutant

• "krislichbane" started this thread

Travail: Mersin

• Envoyer un message privé

Hesaplar Farklı

Selam.
Ufak bir sorun var.Oyuna kayıt olduktan sonra oyuna girerken id/şifre kısmını yazmadan facebook üzerinden giriş yaptım.Bunu yapmamın sebebi 2'sininde farklı olacağını düşünmedim.Şimdi ise normal kayıt aldığım hesap ile girdiğim zaman karakterim gözükmüyor.Ama facebook üzerinden girdiğim zaman karakterim geliyor.Bunların ikisini tek bir hesap yapamıyor muyuz ? Veya facebook hesabımı orjinal hesab'ıma aktaramıyor muyum ? Oyuna yeni başladım 35 lvl yaptım ve facebook üzerinden giriş yapmadığım zaman karakterim gelmiyor.Kristal aldığım zaman ise orjinal hesab'ıma geliyor yani facebook ile giriş yaptığım hesab'ıma gelmiyor. Bunun çözümü bilen var mı ??? Veya ikisini nasıl tek bir hesap yapabilirim? ?(

2

23. 12. 2014, 15:46

Selam.
Ufak bir sorun var.Oyuna kayıt olduktan sonra oyuna girerken id/şifre kısmını yazmadan facebook üzerinden giriş yaptım.Bunu yapmamın sebebi 2'sininde farklı olacağını düşünmedim.Şimdi ise normal kayıt aldığım hesap ile girdiğim zaman karakterim gözükmüyor.Ama facebook üzerinden girdiğim zaman karakterim geliyor.Bunların ikisini tek bir hesap yapamıyor muyuz ? Veya facebook hesabımı orjinal hesab'ıma aktaramıyor muyum ? Oyuna yeni başladım 35 lvl yaptım ve facebook üzerinden giriş yapmadığım zaman karakterim gelmiyor.Kristal aldığım zaman ise orjinal hesab'ıma geliyor yani facebook ile giriş yaptığım hesab'ıma gelmiyor. Bunun çözümü bilen var mı ??? Veya ikisini nasıl tek bir hesap yapabilirim? ?(
Selamlar.

Anladığım kadarı ile iki farklı mail hesabı ile iki farklı oyun hesabı oluşturmuşsunuz, daha basit anlatırsanız konuyu yardımcı olmaya çalışacağım

3

23. 12. 2014, 19:45

krislichbane

Débutant

Burada anlatmak istediğim şu;
Oyuna girmek için hesap aldım.Burada bir sıkıntı yok.Daha sonra Launcher'ı açtığımda benden giriş yapmamı istiyor.Buraya kadar her şey doğru.Daha sonra hesap'a girmeni istiyor,o esnada ben facebook üzerinden giriş yaptım.Meğersem facebook üzerinden girdiğin zaman başka bir hesap olarak algılıyormuş.Yani şuanda benim 2 tane hesabım olmuş oldu.Birisi facebook diğeri ise kayıt olup aldığım hesap.Şimdi bu durumda ben kristal aldığım zaman kayıt olup aldığım account'a gidiyor.Ama ben facebook üzerinden bağlanım orada karakter açıp 35 lvl yaptım.Demem o ki bu iki tane ayrı hesabı birbirleri ile birleştiremiyor muyuz ? Çünki ben facebook üzerinden giriş yaparken 2'side aynı diyerekten yaptım.

4

24. 12. 2014, 08:15

Discotech

Professionnel

Travail: Teknik Destek

Meehaba
Hesap birleşimi malesef yok,senin burda yapman gereken en basit şey msn adresini değişmek olacak face üzerinden bağlandığın için biraz karışık.Bu linke tıklayarak 35 seviye hesabının msn adresini değişmek mümkün.
.

5

24. 12. 2014, 21:59

krislichbane

Débutant

Yalnız şöyle bir durum var.35 lvl olan karakterim facebook üzerinden bağlandığım account'da.Yani kayıt olurken aldığım e-mail adresinde bir sıkıntı yok.

Noter cette discussion