You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, January 4th 2015, 7:29pm

Kristal Çekemiyorum

(Üzgünüz ancak işleminiz seçilen kart MasterCard x-3101 kullanılarak tamamlanamadı. Bunun nedeni kartı çıkaran kuruluş tarafından reddedilmesi.) PAYPAL KARTIMA 25 TL YÜKLEDİM KRİSTAL ÇEKMEK İÇİN 10.50DOLAR YANİ (840KRİ) YÜKLEDİM BU SORUN ÇIKIYOR HERŞEYİ YAZIYORUM OLMUYOR LÜTFEN YARDIM EDİN :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :cursing: :(

2

Monday, January 5th 2015, 7:45am

Selamlar.

Bende aynı sorun ile karşılaştım, bankalar ile ilgili bir sıkıntı gibi çünkü; müşteri temsilcisini aradığımda bilgileriniz de hata oluşmuş düzeltiyorum denmesine rağmen tekrar alışveriş yapamadım.Bankanızı aramanızda fayda görüyorum, bende tekrar deneyeceğim bir sonuç alabilirsem paylaşırım.

İyi Forumlar.

3

Thursday, January 8th 2015, 8:09am

Selamlar.

Bende aynı sorun ile karşılaştım, bankalar ile ilgili bir sıkıntı gibi çünkü; müşteri temsilcisini aradığımda bilgileriniz de hata oluşmuş düzeltiyorum denmesine rağmen tekrar alışveriş yapamadım.Bankanızı aramanızda fayda görüyorum, bende tekrar deneyeceğim bir sonuç alabilirsem paylaşırım.

İyi Forumlar.

bankalarla alakalı bi durum diil bu. portaldan direk yükleme için yönlendirilen sayfada gerekli güvenlik kriterleri bulunmadığından bankaların bi çoğu direk ödemeyi "güvenlik gerekçesiyle" kabul etmiyor.

yani banka diil oyun portalının güvenliği sorun. bunun garip bi durum olduğunu söylemeden geçmiim tabi.

paypaldan yap ödemelerini hem daha güvenli hem daha garanti. arada çok bi fark yok 3-5 kuruş oynar en fazla
Burç

The Noob

Spoiler Spoiler

Carisma - Whacky - Fantastic - ObeyUrMaster - Reprobate - Stiff - Carismakiss - Almond - Comet