You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

Tuesday, January 13th 2015, 8:12pm

22

Tuesday, January 13th 2015, 9:28pm

Tabi siz oturdugunuz yerden izlerken sıkıcı gelir vs hiç hareket yok aksiyon yok ama gelinde bize sorun bakalım o vs yi atarken aksiyonu :)

23

Wednesday, January 14th 2015, 2:42pm

Tabi siz oturdugunuz yerden izlerken sıkıcı gelir vs hiç hareket yok aksiyon yok ama gelinde bize sorun bakalım o vs yi atarken aksiyonu :)
sizin icin ayri olabilir ama izleyici icin pekte iyi degil arada yine 2 3 adim atmissiniz yoksa tamam bir festival filmi tadinda olmus :D

24

Friday, January 16th 2015, 10:11am

Kalioras

Trainee

• "Kalioras" started this thread

• Send private message

sizin icin ayri olabilir ama izleyici icin pekte iyi degil arada yine 2 3 adim atmissiniz yoksa tamam bir festival filmi tadinda olmus :D
Ugur ben sabit durayım ^^ 3 skıl vurabılıyom sen goremıyosun lakın vurdugum skıllerı :D zorlu bi mucadele oldu kazanacagıma kesın gozu ıle bakmısdım zaten.ozanın ws lerı bu sekılde seyredenı bıktıran ama oynayanı heyecanlandıran bı oyun tarzı var.

25

Friday, January 16th 2015, 3:23pm

Alıntı sahibi "Sokak Bebesi"

Alıntı sahibi "TheFrankeinsstein"

Tabi siz oturdugunuz yerden izlerken sıkıcı gelir vs hiç hareket yok aksiyon yok ama gelinde bize sorun bakalım o vs yi atarken aksiyonu
sizin icin ayri olabilir ama izleyici icin pekte iyi degil arada yine 2 3 adim atmissiniz yoksa tamam bir festival filmi tadinda olmus
Ugur ben sabit durayım 3 skıl vurabılıyom sen goremıyosun lakın vurdugum skıllerı zorlu bi mucadele oldu kazanacagıma kesın gozu ıle bakmısdım zaten.ozanın ws lerı bu sekılde seyredenı bıktıran ama oynayanı heyecanlandıran bı oyun tarzı var.
yapan icin tabi ayri bir heycan vardir kesinlikle
ama pvp izlemek hele iyi olan 2 oyuncuyu izlemek daha zevkli olmasi gerekiyor ama sizi izlerken operadaymis gibi oldum uykum geldi resmen :D

26

Wednesday, January 21st 2015, 12:26am

love the world shout bit at the start!

27

Saturday, January 24th 2015, 8:56pm

Güzel vs :)

This post has been edited 2 times, last edit by "Lostman" (Apr 8th 2015, 10:12pm)

28

Sunday, January 25th 2015, 10:37am

gerçekten güzel bi vs zevkle izledim ellerinize sağlık