You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, January 26th 2015, 2:30pm

KUSAY hakkımızda

slm ;
Allods bir takım oyunu ,oyuncuların bir ve birlik olmakla hızlı gelişebildiği oyundan keyif aldığı bir ortam bizim amacımız,
önceliğimiz birlik içi yardımlaşmayla herkesin itemini geliştirmesi, emek verip hep beraber birşeyleri başardığımız an ise en mutlu anımız .. biz sadece oyun oynamıyoruz oynarken keyif alıyoruz

yönetimdeki önceliğimiz herzaman için adalettir,paylaşılarak fikir alarak ortak alınan kararlar hepmiz için geçerlidir,
haftanın belli günlerinde tepa ,kadim tepe ,tutulma raidleri ile üst sektörde astral anahtarların kullanılmasıyla gelişmek isteyen arkaşların itemi hızlı bir şekilde kasılmaktadır, yeterki kendi gelişmek istesin biz ellerinden tutarız, yardım edilen kişide etkinliklere katılarak ve yeni gelen arkadaşların gelişimine yardımcı olmakla sorumludur,
bu noktada itemini yaptıktan sonra tam birliğe faydası olacakken ayrılan arkadaşlarımız illaki oldu,birşey demiyoruz biz deyil kendileri kusay birliğine borçludur.

item dağılımı etkinliklere katılım ve birlik görevlerinden oluşan dkp sistemiyle dağılmakta olup,her oyuncu birlik sitesinden kontrol edebilmektedir
birlik harcamalarında kullanılmak üzere miktarı ortak kararla alınan aidat toplanmaktadır,her oyuncu birlik sayfasından toplanan ve harcanan miktarı ayrıntısıyla görmektedir,birlik kaynaklarının şahsi durumlarda kullanılması herkes için yasak olup sadece birlik ihtiyacı için harcanır..
raidlerde rc,ts kullanımı şart olup,fikir alışverişi tavsiye vb konular hep seste konuşulduğu için kullanımı önemlidir..

gelecek olan 65 patchine şimdiden hazırlanıp çok daha güçlü başlamak amacıyla ,adil seviyeli bir ortamda gelişmek isteyen , oyunu bırakıp yeni patch ile dönüş yapacak arkadaşlarımızıda aramızda görmek isteriz, oyun içi memur arkadaşlar yada Raidcall id:8287733 adresine istek atarak iletişime geçebilirler..

biz farklıyız biz KUSAY lıyız

sevgi saygılarımızla KUSAY ailesi.....

2

Monday, January 26th 2015, 2:40pm

DooMDracoS

Beginner

• Send private message

Arkadaşıma kesinlikle katılıyorum çok güzel bir yazı olmuş tüm yeni oyunculara şimdiden aramıza hoşgeldin diyorum

3

Monday, January 26th 2015, 2:52pm

Aramıza katılmak isteyen arkadaşlar için güzel bir yazı olmuş. şimdiden hoşgeldiniz diyorum

4

Monday, January 26th 2015, 3:02pm

Artık Kusay ı daha ön saflarda görmeyi bekliyoruz, bir Türk birliği olarak fark yaratacak potansiyele sahipsiniz, ben inanıyorum.

Kusay Ailesine,Saygılarımla.

5

Monday, January 26th 2015, 3:03pm

Selam gençler öncelikle :) Ben oyuna tekrardan dönen birisi olarak bunları bizzat yaşadığım için söylüyorum geldiğimde 39k statım vardı üstümdeki ejderler her telden 45 ler 51 ler havada patlıyodu şimdi ise 2.5 3 hafta gibi bir sürede bütün itemlerim turuncu ve birde turkuaz bastım ayriyettende 55 60 ejderlerimi çoktan toparlamaya başladım bile bunlar işin tabiki maddi kısımları oyun için itemiydi statıydı felan filan ama beni en çok etkileyen şu birlik içi muhabbet yokmu birliğimdeki insanların herbirine kefil olurum dostluğumuz kardeşliğimiz hep daim olsun kusay ailesi (dı best mistik evır forevır)
<<<<<<<

6

Monday, January 26th 2015, 3:21pm

işte biz bu konularda hep yanınızdayız

7

Monday, January 26th 2015, 3:32pm

Kusay ailesinin bir ferdi ve yöneticilerinden biri olarak tüm türk arkadaşları aramızda görmek isteriz oyunda bir cok türk var ama herkes farklı yerde farklı amaçlar için çaba sarf ediyor gelecek olan 65 pachte türkler olarak daha güçlü ve en önemlisi birlik ve beraberlik içerisinde girerek türk olarak neler yapılabildiğini göstermek istiyoruz. Evet herkesin söylediği tek şey var türkler birlik olamaz aynı çatı altında toplanmaları zor fakat biz kusay ailesi olarak yönetim anlayışımıza ve dostluğumuza birlik beraberliğimize güveniyoruz aramızda olmak isteyen seviyeli,emeğinin karşılığını almak isteyen herkese kapımız acık şimdiden hayırlı olsun

8

Monday, January 26th 2015, 3:35pm

murat abıme kesınlıkle katılıyorum kusay ailesının bır ferdı olarak ınanılmaz mutluluk onur duyuyorum yenı gelıcek arkadaslara sımdıden hosgeldınız dıyorum.kusay demek aile demek aile demek bırlık demek bırlık demek gucdemek kusay buyuk olusum tekrardan aramıza hosgeldınız saygılar :thumbup:

9

Monday, January 26th 2015, 4:25pm

Kalioras

Trainee

• Send private message

Herkezi burada görmekden mutlu olurum.bırakalım bu yabancı sevdasını özumuze donelım.Siz Turkler Yabancı Yanında olmassanız O bırlıkden bısey olmaz.gelın bırlık olalım

10

Monday, January 26th 2015, 4:47pm

Kısa sürede kimsenin öngöremediği noktalara ulaşmayı başarmış bir birliğin parçası olarak rahatlıkla söylüyorum arkadaşlar, Türkler İSTERSE birlik olabilir.Türklerin bir çatı altında toplanmasının bir hayal olmadığını biliyoruz. Tam aksine, bunun gerçekleştiğini her gün KUSAY'da gözlemliyoruz. Ve daha fazlasının da gerçekleşmesi için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz. Herkesi bu çabaya ortak olmaya, KUSAY'la yeni başarılara uzanmaya davet ediyoruz.

11

Monday, January 26th 2015, 5:24pm

Akhilleus oyuna donmüş ve kusay ailesinin bir ferdi olmuştur hayırlı olsun hoş geldin

12

Tuesday, January 27th 2015, 10:50am

Gerekli açıklamaları birliğin ileri gelenleri zaten yapmış.
Su an da söylenenlerin tamamiyle fazlası var eksiği yoktur.
Daha fazla söze de gerek yok bence yaptığımız icraatlar zaten bizi ön plana çıkarıp oyunda revaşta bir birlik olduğumuzu kanitlayacaktir.

13

Tuesday, January 27th 2015, 12:21pm

• Send private message

iyi güzel biraz olaya milliyetçi yaklaşmışınızda özellikle baktım Dominyon savaşında Dolunaya teklif vermişiniz. Heralde biz farklıyız demenizdeki kasıt bu olsa gerek:D Yabancı birlikte oynayan arkadaşları eleştirirken biraz samimi olun arkadaşlar biz bu oyunu Betadan beri oynuyoz ne birlikler kurduk ne birlikleri dağıttık bunların isimlerini saysam burda Kusayın esamesi bile okunmaz.
PublicEnemy/ASTRALRİDERS

14

Tuesday, January 27th 2015, 1:50pm

iyi güzel biraz olaya milliyetçi yaklaşmışınızda özellikle baktım Dominyon savaşında Dolunaya teklif vermişiniz. Heralde biz farklıyız demenizdeki kasıt bu olsa gerek:D Yabancı birlikte oynayan arkadaşları eleştirirken biraz samimi olun arkadaşlar biz bu oyunu Betadan beri oynuyoz ne birlikler kurduk ne birlikleri dağıttık bunların isimlerini saysam burda Kusayın esamesi bile okunmaz.

slm;

daha önceki bir msjımda çok extrem bi durum olmadıkça türk birliklerine etki koymuyoruz diye yazmıştım, dün akşam teklif koyma süresi bitimine 15 dak kalaydı galiba dolunay bize etki koydu arkasından bizde dolunaya yazdık, son anda Husaria (ZAK) birliği dolunayın teklifini geçip bize yazdı , tanıdıkların vardır sorabilirsin dolunay a

diğer konu biz kimlerin birlik kurup dağıttığıyla ilgilenmiyoruz ,kimseylede bi derdimiz yok biz oyunumuzu oynuyoruz sadece

sevgi-saygı

15

Tuesday, January 27th 2015, 1:59pm

• Send private message

slm;

daha önceki bir msjımda çok extrem bi durum olmadıkça türk birliklerine etki koymuyoruz diye yazmıştım, dün akşam teklif koyma süresi bitimine 15 dak kalaydı galiba dolunay bize etki koydu arkasından bizde dolunaya yazdık, son anda Husaria (ZAK) birliği dolunayın teklifini geçip bize yazdı , tanıdıkların vardır sorabilirsin dolunay a

diğer konu biz kimlerin birlik kurup dağıttığıyla ilgilenmiyoruz ,kimseylede bi derdimiz yok biz oyunumuzu oynuyoruz sadece

sevgi-saygı
Kardeşim madem oyununuzdasınız kimseyle bir derdiniz yok o zaman yabancı birlikte oynayanlarada laf sokmayacaksınız bizim tr serveri için neler yaptığımızı bilen bilir. Sırf imp tarafı player sıkıntısı çekiyor diye 100kişi bir gecede impye geçirdik olmuyosa olmuyodur.
PublicEnemy/ASTRALRİDERS

16

Tuesday, January 27th 2015, 3:25pm

Quoted from "Silas97" Quoted from "PublicEnemyz" iyi güzel biraz olaya milliyetçi yaklaşmışınızda özellikle baktım Dominyon savaşında Dolunaya teklif vermişiniz. Heralde biz farklıyız demenizdeki kasıt bu olsa gerek Yabancı birlikte oynayan arkadaşları eleştirirken biraz samimi olun arkadaşlar biz bu oyunu Betadan beri oynuyoz ne birlikler kurduk ne birlikleri dağıttık bunların isimlerini saysam burda Kusayın esamesi bile okunmaz.

slm;

sevgi-saygı Kardeşim madem oyununuzdasınız kimseyle bir derdiniz yok o zaman yabancı birlikte oynayanlarada laf sokmayacaksınız bizim tr serveri için neler yaptığımızı bilen bilir. Sırf imp tarafı player sıkıntısı çekiyor diye 100kişi bir gecede impye geçirdik olmuyosa olmuyodur.

slm; tr server için elinizden geleni yapmışsınız ama olmamış şimdide yabancı bir birliktesiniz ,anladığım kadarıylada mutlusunuz eyv, bizim iyi birşeyler yapma çabamız seni neden rahatsız etti orasını anlamadım, bizde suya sabuna dokunmadan hazır kurulu düzeni olan istediğimiz yabancı birliğe gidip kendi itemimizi kasabilirdik, biz zor olanı seçtik, kendimizin başardığının keyfini yaşıyoruz biz

birğün hepimiz bırakacağız, olur yada olmaz arkamızda türk tarafında kasılmış, yeni oyunculara yardım edilmiş ,yine türk oyunculara emanet edeceğimiz bir birlik bırakacağız, siz vazgeçmişiniz biz vazgeçmedik

17

Tuesday, January 27th 2015, 4:33pm

Buraya şunu yazma amacının tamamen ortalığı velveleye vermek olduğu okadar açık ki betadan beri oynuoz diyosun emin ol bizim birliktede var o dönemden beri oynayan ki buna bende dahilim sayacağın birliklerin herbirini biliyorumdur ve eminim dağılma sebepleride ''şahane''dir siz nazar etmeyin nolur çalışın sizinde olur :)(birde biz çabuk toplanırız onuda bilen bilir :)) )
<<<<<<<

18

Tuesday, January 27th 2015, 4:49pm

Kalioras

Trainee

• Send private message

Onemlı olan kusayın turk bırlıkı olupda 60 patch ınde yabancıların destegı olmadan eclıpsede 7 boss kesmesımı yoksa betadan berı turlu bahanelerle gırdıklerı bırlıklerı o yada su sebepden patlayıp - yok turk oyuncularla olmuyor - ben yabancıların yanında yancı olduguma memnunum DEMESIMI .. Ayrıca dolunay turk bırlıkı once bıze bahıs koydu sonra bız savunmaya gecdık onlara koyduk.
Bızım burd anlatmak ıstedıgımız Imp de oynayan playerlara sadece davetımızdır.gelmeyen halınden memnun olana saygı duyarız
Muzo sen ıttıde oldugun ıcın anlayamassın.Astralrıders da oyna ama emın ol orası patlamaz .....

19

Tuesday, January 27th 2015, 4:57pm

• Send private message

Buraya şunu yazma amacının tamamen ortalığı velveleye vermek olduğu okadar açık ki betadan beri oynuoz diyosun emin ol bizim birliktede var o dönemden beri oynayan ki buna bende dahilim sayacağın birliklerin herbirini biliyorumdur ve eminim dağılma sebepleride ''şahane''dir siz nazar etmeyin nolur çalışın sizinde olur :)(birde biz çabuk toplanırız onuda bilen bilir :)) )
Yavaş gel genç ben rahatsızlığımı belirttim orda Türk oyuncular yabancı birlikte oynuyor diye eleştirilmesine karşıyım hadi bakalım görelim sizi.
PublicEnemy/ASTRALRİDERS

20

Tuesday, January 27th 2015, 5:08pm

Knk çok atarlı yazmışsın korkuttun beni bide genç dedin ondanda korktum o yüzden cevap veremiom s.s.
<<<<<<<