You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, February 10th 2015, 3:41pm

Bırakanlar için aradaki farklar #Kozo

Merhaba arkadaşlar,

Çok uzun süredir aranızda yoktum. Döndüğümde adeta çok boş bir tabloyla karşılaştım. Bazı arkadaşlarım zaten görür görmez tanıdı. Bazıları tr serverdan tanıyıp selam verdi.(hepsine teşekkürler.) Geçen sene lise bitti. Ayrıca sınav vardı. Yazında çalışmaktan geri dönemedim.

Oyunu tekrar kurdum. Ancak yabancılar adeta oyunu nirvana boyutuna taşımış. 9-10 taşları geçtim oyunda 11 taşlar bir adım ötenizde ve oyunda astral megafonla bile yazdığımda geri dönen çok az türk var. Bu beni çok üzdü. Ama haklılar ki bende yoktum. Sırf arkadaşlarım görmek ve 6.0 yakın olduğundan uğramak istedim. Gördüğüm en büyük olumsuz farklar

Kristal fiyatları

Yabancıların taşları (Hepsi İsviçre`de yaşamadığına göre zamanında ucuzdan dizmişler. Yoksa 1 kri=95 gold küsürken 11 taş yapmak biraz zor :) )

Kostüm Fiyatları (SpiritX ile 5.0 Dünyanın Kalbi konusunda çok beğendiğim gardırop özelliği çok ucuz bir sistemi kimsenin yanaşamayacağı fiyatlara çıkarmış. Giydiğin elbisenin bağlanması cidden kötü olmuş. Zamanında yaptığım Bu benim etkinliğim ile baya bir gold hediye gitmiş oluyor 8) Keşke oynasalar tekrar yaparım. )

arkadaşlar 6.0 yamasını bekleyen arkadaşlarımın bazıları oyuna dönmüş. Ben daha çok kendi milletimi özledim bu oyunda. Gelmeyen herkese hak veriyorum. Ama gene de uğrayıp konuşmak ve geçen süreçteki olayları anlatmak çok hoştu. Değer verip okuyan herkese teşekkürler. :thumbup:

2

Tuesday, February 10th 2015, 4:23pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Öncelikle kardeşim hoşgeldin :thumbup: oyun gibi forumda sessiz eski tr forumu gibi degil sen canlandırmayı bilirsin :D

3

Thursday, February 12th 2015, 9:23am

hdofficial

Trainee

• Send private message

abooo kozo seni hatırladım kostüm dağıttıydın unutmadıysam :D sen beni hatırladınmı :P :D bende ara verdim oyuna sınavlar var bitsin geri gelcem inş

4

Thursday, February 12th 2015, 7:37pm

#1 Kristal=100 gold #BimKasiyeri teşekkürler.

Hatırladım kardeşim. :rolleyes: Bu benim etkinliğimi hayata geçirmiştik. Katılan arkadaşlara teşekkürler. Yaptığım bir kaç küçük harekette olsa çok eğlendim hepsinden gene olsa gene düşünmeden yaparım.

Bu arada her gün kristal alım fiyatı artıyor. Günde 1 altın artıyor. Oyuna girdiğim gün 93,.. sonraki gün 94,.. bugün 97 gördüm. Şimdiden söyleyim yarın 1 kristal 100 altın olursa şaşırmayın. ?(

5

Sunday, March 8th 2015, 6:00pm

Hoşgeldin. oyun gibi forum da ölmüş sanırım. ben de yoktum uzun zamandır. 18 yeni konu görmek pek hoş değil. günde 5-10 konu açılırdı eskiden forumda. ;)
►Dıkşın◄

Yok Arkadaş. Ben Konuşuyorum İngilizceyi.Mençistırın Köylüsü Anlamıyosa Ben Naapiym?

"What you have are bullets, and the hope that when your guns are empty I'm no longer be standing, because if I am you'll all be dead before you've reloaded."-V

6

Monday, March 9th 2015, 11:45am

Nightless

Beginner

• Send private message

1 kristal = 150 gold şuan şaşırmakla kalmayıp ne yapacağını düşünüyorum :)

7

Tuesday, June 9th 2015, 6:29pm

P2p suncusunu tavsiye ederim aylık çok düşük bir miktarla taşsız nadir nesne dükkansız herkezin eşit olduğu bir ortamda oynayabilirsin.