You are not logged in.

21

Monday, February 9th 2015, 2:38pm

Discotech'in de belirttiği gibi şikayetlerinizi Destek Sistemi aracılığıyla bize iletirseniz çok daha iyi olur. Birbirimizi kırmadan kendimizi ifade etmeye çalışalım lütfen.

Teşekkür ederim

22

Monday, February 9th 2015, 2:45pm

Sayın drakdish forum kurallarına aykırı herhangi birşey yaptıgımızı düşünmüyorum uygun bir dil ile oyunu eleştiriyoruz ve yapılanları uygun bir dille iletmeye çalışıyoruz yapılanları yetrsiz buluyoruz ne var bunda ????

23

Monday, February 9th 2015, 3:46pm

Forum kuralları yoruma açık değildir. Yani sen düşünmüyor olabilirsin ama moderatörler orada yazan her maddeyi herhangi bir eyyam yapmadan uygulamak zorundalar. Şikayetlerini bana özel mesaj ile veya ticket atarak bildirebilirsin, forum üzerinden tartışarak değil.

24

Tuesday, February 10th 2015, 1:59pm

Ilk sayfadaki soruma cevap verilmemiş
ayrıca forumda neden yeni konu açamıyorum

This post has been edited 1 times, last edit by "Asbesttre" (Feb 10th 2015, 3:05pm)

25

Tuesday, February 10th 2015, 3:05pm

Kalioras

Trainee

• Send private message

Reklam verıldı veya alındı o kadar onemlı degıl. sanal oyun dunyasında reklamın kralı arkadas ortamında gecmektedır. sende sana dusenı yap esıne dostuna soyle oyunun reklamını yap oyunun gecmısde yaptıgı reklamdan daha guzelı olsun.

ayrıca forumda konu acamaman nedenı tamamen acmasını bılmemenden gecıyordur. ınsallah acdıgın konu cok surukleyıcı olur. reklam vb gıbı abıdık gubıdık olmasın lutfen . reklam ısıne fazla takılma sen oyununu oyna keyfıne bak. arkadslarını cagır ekıbını kur. ALLODS dusunsun reklamı

Sımdı Reklamlar ....

26

Wednesday, February 11th 2015, 12:21am

Ben daha üsluplu bir cevap vereyim. Hiçbir oyun reklamla oynanır hale gelmez. Açıkçası Allods'un TV reklamını gördüğümde hiç yayınlanmasa daha iyiydi diye düşünmüştüm. Eğer yine aynı amatörlükte bir reklam olacaksa oyuncu çekmek bir yana aklında oynamak olanları bile soğutabilir. Ayrıca ismini veremeyeceğim şuan piyasada herkesin dilinde olan oyun/oyunların televizyonda bir kez olsun reklamını görmedim. Veya o oyuna reklamını görüp de başlayan birilerini.

Diğer soru için. Sağ köşede "Yeni konu" butonu var. Sorunun başkaysa daha detaylı açıklaman gerek. Ve mümkünse başka bir konuda.
Righteous in Wrath

27

Wednesday, February 11th 2015, 7:21am

Ben daha üsluplu bir cevap vereyim. Hiçbir oyun reklamla oynanır hale gelmez. Açıkçası Allods'un TV reklamını gördüğümde hiç yayınlanmasa daha iyiydi diye düşünmüştüm. Eğer yine aynı amatörlükte bir reklam olacaksa oyuncu çekmek bir yana aklında oynamak olanları bile soğutabilir. Ayrıca ismini veremeyeceğim şuan piyasada herkesin dilinde olan oyun/oyunların televizyonda bir kez olsun reklamını görmedim. Veya o oyuna reklamını görüp de başlayan birilerini.

Diğer soru için. Sağ köşede "Yeni konu" butonu var. Sorunun başkaysa daha detaylı açıklaman gerek. Ve mümkünse başka bir konuda.
oyuna yeni oyuncu gelecegini hic düsünmüyorum ki zamaninda gelen yenilikleri oyuncular acikliyordu halende öyle yani...
ister reklam olsun ister cok iyi bir tanitim olsun yeni oyuncu cok zor tutunur bu oyun icinde
cünki para ile alinan seyler o kadar fazla ve detayliki yeni oyuncu nasil yetisecek eski oyuncuya
NND de satilanin haricinde Mahfazalar var gelisimi birebir etkileyen yeni oyuncu onlari toplamaya kalksa en az 1,5-2 yil gecmesi gerekiyor
o zaman kadar millet oyundan SIKILIYOR oyundaki maddiyati bir nebze azaltmadiktan sonra bu oyuna yeni oyuncu gelmez
kur/kristal/item/oyun ici gold vs vs her güncellemede item degisimi yeniden basa sarmak bir kisir döngü icinde pvp yapmak isteyenin hep ayni seyi yapmasi oyun icindeki görev sisteminin seni bir görev icin haritanin bir ucundan bir ucuna 4 5 kere gönderip geri getirmesi vs vs
ve tv reklami care degil oyunlarin reklami ancak gece 11 den sonra yayinlama zorunlulugu var "Ayrıca ismini veremeyeceğim şuan piyasada herkesin dilinde olan oyun/oyunların televizyonda bir kez olsun reklamını görmedim" evet oyunun reklamini oyuncular yapar bu oyunu kim arkadasina tavsiye etmis bu güne kadar???

28

Thursday, February 12th 2015, 1:00pm

ÇiLeK

Intermediate

Occupation: Gamer

• Send private message

Konu bayağı bir sapmış açılış amacından :)

Ben konuyla alakalı bir şey sorayım.

İlk olarak takipçi-usta sistemi nasıl çalışır onu açıklayayım;
Bir oyuncu herhangi bir arkadaşını oyuna davet ederken kendi hesabına özel bir link kullanırsa bu durumda sistem o oyuncuyu sizin çağırdığınız için sizin takipçiniz yapar, o oyuncu her kristal yüklediğinde veya her oyun etkinliklerine v.s. katıldığında siz o oyuncuyu oyuna çağırdığınız için dolaylı yoldan egemenlerin temsilcisi kuponu alırsınız ve bankanın yanındaki npcden alışveriş yapma olanağınız olur.

Serverlar birleşmeden önce eu ve na serverlarında bu sisteme pek çok kez baktım ve bu sistemin guild portalı ile alakalı olmaması gerekiyor. Denemek için hesap da açtım, bir arkadaşıma da hesap açtırdım ama oyunda arkadaş listeme baktığımda tavsiye/referans sistemini etkilemediğini gördüm. Bahsettiğiniz konudan, yani bu şekilde olduğundan emin misiniz? Deneyen, başarabilen var mı yada?

Normalde bu sistemde oyunun web sitesine giriş yaptığınızda sizin şahsınıza özel verilen bir kayıt olma linki veya davet kodu olur. Bir başkası oyuna bu link ile kayıt olup hesap açtığında ise sizin referansınız kabul edilmiş olur.

Anlatıldığı şekilde kupon elde edip npcden alışveriş yapabilen varsa ve burada belirtebilirse sevinirim :rolleyes:
Oradan almak istediğim çok güzel kostümler var ^^ :P

:!: Ayrıca, başlık editlenmiş ama çok alakasız, yarım bir başlık olmuş. Bu başlığı Tavsiye yada referans sistemi nasıl kullanılır gibi bir şey yapabilirseniz daha amacına yönelik olur.

29

Thursday, February 12th 2015, 2:14pm

Arkadaş banlandı. Cevap verebileceğini sanmıyorum.
Righteous in Wrath

30

Friday, February 13th 2015, 8:36am

ÇiLeK

Intermediate

Occupation: Gamer

• Send private message

Tek bir kişiye sormadım ki :)
Deneyip başarabilen herhangi biri varsa diye sordum ama yok galiba ^^
O kuponlar ve referans sistemi hala bizim için kullanılabilir değil anlaşılan.