Giriş yapmadınız.

Sayın ziyaretçi, Allods Online Forum sitesine hoş geldiniz. Eğer buraya ilk ziyaretiniz ise lütfen yardım bölümünü okuyunuz. Böylece bu sitenin nasıl çalıştığı konusunda ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz. Eğer sitenin tüm olanaklarından faydalanmak istiyorsanız, kayıt yaptırmayı düşünmelisiniz. Bunun için kayıt formunu kullanabilir ya da bu bağlantıya giderek kayıt işlemi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Eğer önceden kayıt yaptırdıysanız buradan giriş yapabilirsiniz.

1

Thursday, March 19th 2015, 12:26pm

Allods Yıldönümü Etkinliği

Sevgili Oyuncular,

Sizleri Allods Online'ın My.com ailesinde geçirdiği ilk doğum gününü kutlamaya davet ediyoruz! Bu güzel günü kutlamak amacıyla 20. seviyeden itibaren tüm oyuncularımıza oyun içi posta ile birçok hediye gönderilecektir.

Seviyen yeterli değil mi? Hiç üzülme! 20. seviyeye eriştikten sonra ödüllerine kavuşacaksın!

Detaylar haberimizde...

2

Thursday, March 19th 2015, 4:12pm

hdofficial

Stajyer

• Özel mesaj gönder

etkinlikte kıvılcım kabı diyor ama gelmedi yalnışlıkmı var :D

3

Thursday, March 19th 2015, 5:11pm

Discotech

Profesyonel

Meslek: Teknik Destek

• Özel mesaj gönder

Kıvılcım kabı sadece p2p sunucusundaki oyunculara verildi arkadaşlar,yoğunluktan dolayı cevaplar bazen geç gelebilir anlayışınıza sığınıyoruz.
Yanlış yerlere çekilmesin :)

İyi Oyunlar.
.

4

Sunday, April 26th 2015, 9:06am

lordadm

Acemi

• Özel mesaj gönder

Karakterim 20. seviyenin üstünde fakat bana böyle bir hediye gelmedi , yardımcı olursanız sevinirim
SRUW - İTTİFAK
SAVAŞÇI

5

Sunday, April 26th 2015, 9:24am

WasLey

Orta Düzey

• Özel mesaj gönder

Karakterim 20. seviyenin üstünde fakat bana böyle bir hediye gelmedi , yardımcı olursanız sevinirim

Hediyen posta kutuna gelmiştir ama uzun bir süre postanı kontrol etmedigin için hediyen silinmiştir.

6

Sunday, April 26th 2015, 10:04am

lordadm

Acemi

• Özel mesaj gönder

Tüh be yazık oldu güzelim kostümlere :( :( teşekkürler bilgilendirdiğiniz için :(
SRUW - İTTİFAK
SAVAŞÇI

Bu konuyu değerlendir