You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, October 16th 2014, 2:51pm

emirhans171

Beginner

• "emirhans171" started this thread

Occupation: Simya

• Send private message

Haritalarımız neden eşit değil?

Merhaba arkadaşlar sizce neden imparatorluk ve ittifak haritaları eşit değil
Şahsen ben bir iki kez imparatorluk oynamıştım ama normalde İttifak oyuncusuyum ittifakta 60 level muhafızlar sadece liman ve novogradın bölgelerinde varken imparatorluk muhafızları tüm nezebrad haritasına yayılmış durumdalar sizcede burda bir adaletsizik yokmu :?:

This post has been edited 1 times, last edit by "emirhans171" (Oct 16th 2014, 2:58pm)

2

Thursday, October 16th 2014, 2:56pm

rusyadada imparatorluk tarafına ekstra %10 exp takviyesi yapıyor haritaları biraz fazla kasvetli hah hiç eğlenceli değil belki ondan kayırıyorlardır yani bu sunucu ile alakası yok çok sevmediysen impte oyna diyeceğimde kasmalık yerlerini pek sevmedim impin karman çorman...:/

3

Friday, October 17th 2014, 9:49pm

Cora

Trainee

Occupation: Ork

• Send private message

bence dediğin şeyi bi düşün imparatorluk adı üstünde tabiki heryerinde muhafızlar olacak ittifak imparatorluğa karşı yer alan bir topluluk hani iki tarafa eğer oyun kurucuları imparatorluk dese dediğin adaletsizlik olurdu ama onlar oyunu bu şekilde tasarlamışlar

4

Wednesday, April 22nd 2015, 2:55pm

Bunu bende düşünmüştüm ama oyunun bikayesini okuyunca cevap buldum ittifak imp ye isyan ederek oluştu. Ama yinede bu işe bir çare bulmaları gerek oyun hikayesi ve yapısına bakarsak her alanda en iyi imp gibi duruyor. Bilimde orduda teknolojide ittifak hep 2. Planda olmuş.

5

Wednesday, April 22nd 2015, 3:04pm

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

Bunu bende düşünmüştüm ama oyunun bikayesini okuyunca cevap buldum ittifak imp ye isyan ederek oluştu. Ama yinede bu işe bir çare bulmaları gerek oyun hikayesi ve yapısına bakarsak her alanda en iyi imp gibi duruyor. Bilimde orduda teknolojide ittifak hep 2. Planda olmuş.
İttifak, İmparatorluğa isyan ederek oluşmadı . İnsanlar kendi aralarında Kanyalı ve Zadaganlı olarak ikiye ayrıldılar . Daha sonra propaganda yaparak diğer ırkları kendilerini çektiler .
Örneğin Zadaganlılar, Orkları hiç sevmez fakat İmparatorluğun zaferi için onlara katlanırlar . Yükselenler diğer hiçbir ırkı sevmez ve kendilerini üstün görürler , bu yüzden teknolojilerinin çok azını İmparatorluk ile paylaşırlar fakat tekrar kaybetmekten çekindikleri ve İmparatorluğun zarif yardımlarını sevdikleri için buna katlanırlar .
İttifakta ise Bodurlar biraz şans, biraz ise Orklardan çekinme sebebi ile Kanyalı insanlara katılmıştır . Elfler ise en egoist ırktır . Sadece menfaatleri için Kanyalı insanlar ile işbirliği yaparlar . Ulu Büyücüler hariç ...
Ayrıca harita konusuna gelecek olursak, bir tarafın modern diğerinin ise doğa ile iç içe olması, liderlere ulaşımın arasında böylesine bir fark olmasına karşın mantıklı bir açıklama değildir . Madem ittifak düzensiz, öyleyse Novograd etrafına düzensiz dolaşan muhafızlar koysunlar ?
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

6

Friday, April 24th 2015, 2:29pm

Kesinlikle haklısın onların aydanusa ulaşmaları 5 dk almaz fakat bizim için saatler sürüyor önce kalabalık limanı atlat sonra şehre sız ve kaleye kadar git ardından yaskerin odasına kadar git ki odası yaskerşahinleri ile dolu bizde ise limana gel görünmezlik ile adamı geç ardından ormandasın kolay saklanılır novaya girmekte zaten basit hemen hortumu olan uçarak muhafızları atlatır. BİR ŞEY yapmaları gerek aydanusu daha güvenli bit yere taşımaları lazım ne de olsa kos koca kral

Rate this thread