Sie sind nicht angemeldet.

Lieber Besucher, herzlich willkommen bei: Allods Online Forum. Falls dies Ihr erster Besuch auf dieser Seite ist, lesen Sie sich bitte die Hilfe durch. Dort wird Ihnen die Bedienung dieser Seite näher erläutert. Darüber hinaus sollten Sie sich registrieren, um alle Funktionen dieser Seite nutzen zu können. Benutzen Sie das Registrierungsformular, um sich zu registrieren oder informieren Sie sich ausführlich über den Registrierungsvorgang. Falls Sie sich bereits zu einem früheren Zeitpunkt registriert haben, können Sie sich hier anmelden.

21

wcf.global.timeFormatLocalized

Saolasın broo bu seksilik herkese nasip olmaz oyle :D
<<<<<<<

22

emirzuzu

Anfänger

Beruf: Balıkçılık

• Nachricht senden

Müdür benim bir sorum olucak, diğer pmblerede baktımda hiçbiriniz hangi karakteristiğin önemli olduğunu yazmamışsınız karakteristikler nasıl olmalı ? bu arada eline sağlık başarılarının devamını dilerim harika bir pmb olmuş ^^

23

Kişiden kişiye değişmekle beraber vahşet ve meleke en önemli ofansif statlar irade ve canlılıkta en önemli defansif statlar diyebilirim oranlarını kendine göre ayarlarsın zaten.
<<<<<<<

24

emirzuzu

Anfänger

• Nachricht senden

Teşekkür ederim bilgiler için :) videoyu izlemeden önce reeni ozan açmayı düşünüyordum videoda çok çarpıcı bir sınıf olduğunu öğretmişsin mistiğin helal olsun :) bu arada mistikde seni örnek alıyorum favorimsin :D başarılarının devamını dilerim.

25

teşekkür ederim dostum birilerini etkiledeiğimi görmek güzel en azından bilmek güzel :)
<<<<<<<

26

emirzuzu

Anfänger

• Nachricht senden

ya benim bir kaç tane daha sorum var ve ilerdede gelir diye düşünüyorum :) burdan yazmaktansa oyundan ekleyip ordan konuşsak olur mu ? ben eklemeye çalıştımda davet edilen oyuncu bulunamadı diyor :P benim nickim SRAD eklersen çok sevinirim.

27

2. olmuşum ama hepinize çok çok teşekkür ederim =))
<<<<<<<