You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, May 3rd 2015, 3:12am

Giggity PvP Mix -2-

İyi Seyirler :)

<<<<<<<

2

Monday, May 4th 2015, 12:46am

eline saglık iyi olmuş kanka güzel pvp :)

3

Monday, May 4th 2015, 9:54am

Foruma çok fazla PVP videosu koyan yok. Burada koyduğunu yokluktan izliyoruz ama açıkcası hızlandırılmış video çekimi ve baştan sona bir Vahşi videosu bana çok keyif vermedi. Özellikle dakikalarca karabüyücüyle uğraştığın kısımlarda iyice sıkılıp kapattım videoyu.

Tavsiyem farklı karşılaşmalardan kısa kısa yakaladığın anlardan mix yaparsan izlerken sıkmayan bir video olacaktır.

İyi oyunlar

4

Monday, May 4th 2015, 1:39pm

İkinizede yorumlarınız için teşekkürler öncelikle ancak camneta dediğin gibi küçük kü.çük anları çekip koysam bu sefere gelecek yorumları tahmin edebiliyorum
1) Mistik 1v1de çok iyi zaten neden onu koydunki
2) Hep adamları kestiğin sahneleri koymussun sen hiç ölmüyosun sanki
v.b.
yani illaki bi sıkıntı illaki bi baltalamama çabası hep olacak dolayısıyla buna pek mahal vermek istemediğim için direk toptan koyuyorum hızlandırmamın sebebide normal hızda koysam emin ol35-40 dk bi video olacaktı :D
Yinede yorumların için saol.
<<<<<<<

5

Monday, May 4th 2015, 2:43pm

İyi olmuş ancak kestiğin adamlar 40 k stat ve savunma taşları yok denecek kadar düşük :P

6

Monday, May 4th 2015, 3:08pm

genel olarak toplu bir savaşı koydugum için oraya gelen insanları yada karsıma kimin çıkacagını ben ayarlayamıyorum malesef :(
<<<<<<<

Rate this thread