You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, May 3rd 2015, 8:57am

Larenceas

Beginner

• "Larenceas" started this thread

Occupation: Öğrenci

• Send private message

Rus Serveri

Arkadaşlar hepiniz Rus Serveri'ni biliyorsunuzdur. Ben Tanrıların Oyunu güncellemesinde Rus Serveri'ne başladım . Rus Serveri çok öncelikli oyunu yapımcısı Mail.ru olduğu için yenilikler Ruslara daha önce geliyor. En basit örnekle belki bazılarınız biliyordur yakın zamanda Priden ırkına Şifacı ve Tapınak Savaşçısı eklenecek fakat bunlar Rus Serveri'nde 1 aydır var + Rus Serveri,nde Pridenlerde Mistik sınıfıda açık . Bizde akıncı hediye ediyorlar onlarda piyango var belki bu serverdede vardır yeni geldim çünkü mesela piyango çekiliyor kazanana ödülü kaybeden veya katılmayan herkese de belirli ödüller veriliyor mesela 1 kere 10 tane tesir cildi veya 1 saygın goblin hatta kırmızı kurt tasması falan dağıttılar. Hem güncellemeler önce geliyor hemde daya yenilikçi fikirler var. Oyunda sıkılmıyorsun . Mesela bu servere daha Pridenler gelmemişken , Rus Serveri'nde 2 ay olmuştu geleli . Moderatörlere soruyorum neden sistem böyle bütün serverler aynı hızda aynı zamanda gelişse olmuyor mu ? :huh:

2

Sunday, May 3rd 2015, 9:07am

ben bişeyi merak ediyorum sen o rus serverinde nasıl oynadın.ben indirmiştim karakter yaratma yerindeki isim yerine isim yazıyom bir türlü olmuyo klavye dilini değiştirdim bilgisayarın kalsörlerine fln rusça yazıyosun ama oyuna yazılmıyo sen nasıl yaptın onu

3

Sunday, May 3rd 2015, 9:14am

Selamlar

Evet Rus serveri bizden önde gidiyor ama oradaki etkinlikler burada olacaktır.

İyi Forumlar

4

Sunday, May 3rd 2015, 9:29am

Larenceas

Beginner

• "Larenceas" started this thread

Occupation: Öğrenci

• Send private message

ben bişeyi merak ediyorum sen o rus serverinde nasıl oynadın.ben indirmiştim karakter yaratma yerindeki isim yerine isim yazıyom bir türlü olmuyo klavye dilini değiştirdim bilgisayarın kalsörlerine fln rusça yazıyosun ama oyuna yazılmıyo sen nasıl yaptın onu

Ben ismimi yazarken çeviri kullanıyordum kendim yazmam gerektiğinde bilgisayarımda rusça klavye program vardı onu kullanıyordum

Rate this thread