You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, May 27th 2015, 9:43pm

Class seçimi

Arkadaşlar oyuna ciddi bir şekilde başladım. Solo/PVE gidip sonradan pvp ye dönebileceğim iyi bir class var mi?
Oyundaki en iyi solo-PVE ve en iyi PVP classlari neler? ?( ?(
Yardimci olursaniz sevinirim.

2

Wednesday, May 27th 2015, 10:33pm

teke tekte en iyisi mistik.teke tek pvp istiyorsan mistik aççan.bu sınıf sanki pvp için yapılmış. yalnız oynaması diğer sınıflara göre çok daha zor.iyi oynayamassan mistik olmanın hiçbir önemi olmaz.eğer toplu alanlarda çok iyi olmak istiyorsan dps yönünden kara büyücü aç büyücüleri bile geçersin ayrıca kendine şifada atarsın.şifa yönünden ise paganla kara büyücü iyi eğer fazla skill kullanmak istiyosan kara büyücü aç eğer basit bir şifa atma olayı istiyosan druid aç yalnızca 3 şifa skili var druidin.pve de büyücüler ve okçular çok iyi dps yapıyo.bide son zamanlarda kara büyücüyü geliştirmişler pve de gelecek güncellemelerdede geliştircekler belki dps si diğerlerini geçmiiş olabilir.tank istiyosan casus açma casus bu oyunda offtank gibi bir şey.paladin double şifası fln var ama bana yinede savaşçı daha iyi gibi geliyo.benim fikirlerim bunlar yalnız bence sen yine de sevdiğin sınıfı seç.ben bir zamanlar paladin oynadım güçlü diye sonrada bıraktım sevmediğimden dolayı seninde emeğin benim gibi yok olmasın.ayrıca bütün sınıflarda pve yapıp sonra pvp ye dönebilirsin.

3

Wednesday, May 27th 2015, 10:36pm

ben de yazın arkadaşlar ile FULL PARTY RUN yapacagiz 1ozan 1paladin 1mistik 1casus nasıl takım gider mi?

4

Thursday, May 28th 2015, 10:21am

dsartanyas

Beginner

Occupation: 31

• Send private message

Beyler bu soru benim de kafamı kurcalıyor. Bugün 10. gündeyim reen açıcam inş. Kafamda karabüyücü var ata karakter de büyücü ama ne açsam zihnimde tam netleştirebilmiş değilim. Karabüyücü yenilendi felan toplu mob kesebiliyor ws de de en çok zarar veren sınıf ama bi paladin gibi karizmatik durmuyor, paladin de tank hiç ölmüyor neredeyse, rahat kasılıyor bir nevi yanlız kurt. Paladin karabüyücü arasında kaldım ne açsam bilemiyorum az yardım edin ?(

5

Thursday, June 4th 2015, 10:49am

shady98

Beginner

• Send private message

Beyler bu soru benim de kafamı kurcalıyor. Bugün 10. gündeyim reen açıcam inş. Kafamda karabüyücü var ata karakter de büyücü ama ne açsam zihnimde tam netleştirebilmiş değilim. Karabüyücü yenilendi felan toplu mob kesebiliyor ws de de en çok zarar veren sınıf ama bi paladin gibi karizmatik durmuyor, paladin de tank hiç ölmüyor neredeyse, rahat kasılıyor bir nevi yanlız kurt. Paladin karabüyücü arasında kaldım ne açsam bilemiyorum az yardım edin ?(

6 taşlı reenkarne kara büyücümle PvE de tek seferde 5 ten az öldürdüğümü hatırlamıyorum kasmak konusunda sıkıntın olmaz paladinden kolay.Karnifeks olmamasına rağmen de mana sıkıntısı çektiğimi hatırlamıyorum.Üstelik PvP'de paladine karşı paladinleri isyan ettirecek kadar iyi :!:

Rate this thread