You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Saturday, June 20th 2015, 10:17am

Türk Tanıdık

Merhaba,
Şu aralar oyundaki türk sayısı çok azaldı gibi geldi bana. Çoğu Türk oyuncu oyunu bıraktı. Eskiden türk olan bir sürü arkadaşım vardı, teker teker hepsi oyunu bıraktı ve tek başıma kaldım. Bende dedim ki, ben böyle böyle bir konu açayım. Türkler aşağıya sık kullandığı karakterinin adını yazsın. Herkes birbirini eklesin.
Sobhet edecek biri olmayınca, veya gerektiği zamanda yardım isteyecek biri olmayınca, raid görevlerini yapamayınca, gülüp eğlenemeyince oyun pek bir şeye benzemiyor. Bu nedenle, herkes bu konuya kullandığı karakterin adını yazabilir mi?

Hepimiz birbirimizi ekleyelim diye...

Karakter Adım: Milak

2

Saturday, June 20th 2015, 9:33pm

hdofficial

Trainee

• Send private message

:D nickim reklama girmiyorsa söylerim :d ama oyuna giremiyorum , giremiyorum gerçi girmekte istemiyorum çok sıkıcı girince içim bunalıyor eskiden öyle değildi , şimdi ne değişti bilmiyom ama öyle yani okadar emek verdik giresim var ama giremiyorum bi türlü oyuna. forumda konulara bakar çıkarım günlük oyundaki türk sayısı gayet iyi ama eskiye göre bakarsak çok fazla düşüş var :'(

3

Sunday, June 21st 2015, 10:27pm

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

:D nickim reklama girmiyorsa söylerim :d ama oyuna giremiyorum , giremiyorum gerçi girmekte istemiyorum çok sıkıcı girince içim bunalıyor eskiden öyle değildi , şimdi ne değişti bilmiyom ama öyle yani okadar emek verdik giresim var ama giremiyorum bi türlü oyuna. forumda konulara bakar çıkarım günlük oyundaki türk sayısı gayet iyi ama eskiye göre bakarsak çok fazla düşüş var :'(
Buyrun P2P'de yeni bir Allods hayatına başlayın :)
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...