You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, June 25th 2015, 12:40am

Oyuna başlamayı düşünüyorum

Arkadaşlar oynayacak oyun bulamıyorum piyasada saçma sapan oyun dolu, bu oyuna başlamayı düşümdüm fakat alıp başını giden bi oyunda en alt seviyede baslamaktansa oynamamayı tercih ettim hep, sizce suan bu oyuna sıfırdan başlanabilirmi? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

2

Sunday, July 5th 2015, 1:58am

başlamayı düşünüyorum

merhabe herkese hayırlı ramazanlar arkadaşlar ben yuna başlmayı düşünüyorum bu aralr canım acayip mmo çekiyor ne dersiniz
Edit:

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (Jul 5th 2015, 7:29am)

3

Sunday, July 5th 2015, 7:32am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
Bilinen veya bilinmeyen ne durumda olursa olsun,başka oyunların ismini vermek vb yasaktır dikkat edelim lütfen.
.

4

Sunday, July 5th 2015, 1:40pm

merhaba . p2p(ücretli) sunucusuna gelmeni hatta diger yorum atan arkadasi aramiza bekleriz . cuzi bir miktar yada hatta f2p(ücretsiz) de basladiginizda tütsü paraniza denk aylık ücretinizi karsilayabilirsinizsiniz. Bunun yanı sora forumdaki konularımızı inceleyebilirsiniz . İttifak Anka Birliği NeamUsame .

5

Sunday, July 5th 2015, 1:46pm

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

İmzamda yer alan bağlantılardan , P2P sunucuya ait tüm bilgilere ve ittifaktaki birliğimiz olan Anka'ya ulaşabilirsiniz .
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

6

Saturday, July 11th 2015, 2:27pm

Merhabalar

Herkese iyi günler adım ahmet oyuna geri dönmeyi düşünüyorum en son bıraktığım da 51 lvl pacth de oynuyordum yeniden başlamak istiyorum oyunun suan durumu nasıl bilgi verirseniz çok sevinirim

7

Saturday, July 11th 2015, 4:45pm

Herkese iyi günler adım ahmet oyuna geri dönmeyi düşünüyorum en son bıraktığım da 51 lvl pacth de oynuyordum yeniden başlamak istiyorum oyunun suan durumu nasıl bilgi verirseniz çok sevinirim
merhaba ahmet ittifak tarafinda anka birliginde senide görmekten mutluluk duyariz . yönetimiyle oyuncusuyla cogunlugumu ki yüzde 90 oraninda türkten olusmaktadir . NeamUsame ...

8

Saturday, July 11th 2015, 6:49pm

merhabe herkese hayırlı ramazanlar arkadaşlar ben yuna başlmayı düşünüyorum bu aralr canım acayip mmo çekiyor ne dersiniz
Edit:

Arkadaşlar oynayacak oyun bulamıyorum piyasada saçma sapan oyun dolu, bu oyuna başlamayı düşümdüm fakat alıp başını giden bi oyunda en alt seviyede baslamaktansa oynamamayı tercih ettim hep, sizce suan bu oyuna sıfırdan başlanabilirmi? Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar ücretsiz serverda dengesiz bir sistem söz konusu para yatıran kazanıyor. Oyüzden sizi daha adil herkezin eşit olduğu oyunculuğun ve emeğin konuştuğu p2p sunucusuna davet ediyorum. İmparatorluk tarafında birçok türk bulunmakda birliğimizi kurucaz gelip bize destek olabilirsiniz :) Nick : KenanReiz

9

Saturday, July 11th 2015, 6:59pm

Arkadaşlar oyuncu çalmak için insanları kandırmanın alemi yok ittifakda birliğinizde 90 karakter varsa en fazla 20 si aktif diğerleri yan karakter reenkarnasyon veya oyunu bırakmış insanlar.
Merhaba ahmet ittifak tarafinda anka birliginde senide görmekten mutluluk duyariz . yönetimiyle oyuncusuyla cogunlugumu ki yüzde 90 oraninda türkten olusmaktadir . NeamUsame ...

Rate this thread