You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, September 25th 2014, 1:32pm

Astral Gemi almak ile ilgili

İttifak tarafında 53 level karakterim. Astral Gemi yaptırma işini bir türlü beceremedim. Hakmi Bulsan'ın verdiği Asrtal Macera görevini yapıp eğitimden de geçtim ancak gemi yapım işleriyle ilgili npc'ye gidiyorum ama gemi yaptırmakla ilgili hiçbirşey çıkmıyor. Gemi yaptırma olayını bana detaylı olarak anlatabilecek olan var mı acaba? Acaba ben mi birşeyleri eksik ya da yanlış yapıyorum, yoksa karakterimde görevle ilgili bir problem mi mevcut. Birisi bana yardımcı olabilirse sevinirim.

2

Thursday, September 25th 2014, 1:55pm

Kolay Gelsin İyi Oyunlar.

Astral gemi elde edebilmek için seviyenizin emin olmamakla birlikte 52 level olması gerekiyor oyunda bunla ilgili bir hata bulunduğunu düşünmüyorum lakin görevleri yaparken atladığınız bir yer bulunabilir tekrar gözden geçirmenizde fayda var.

3

Thursday, September 25th 2014, 2:48pm

biraz araştırma sonucu sorumu düzelteyim "Uçuşa Hazırlık" görevi çıkmıyor bende. Bu neden olabilir? O görev için ön koşul olan görevler var mı? ya da Herhangi bir dünya gizemi şartı var mı?

4

Thursday, September 25th 2014, 2:59pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Astral Macera
Zaten bu levelde astral adaya çıkamayacağın için 60 level olana kadar gemi sana lazım olmuyacaktır, yanlış hatırlamıyorsam 52 level de alabiliyorsun görevi npcleri kontrol et lütfen.
.

This post has been edited 1 times, last edit by "Discotech" (Sep 25th 2014, 3:08pm)

5

Thursday, September 25th 2014, 3:07pm

Teşekkür ederim Discotech. O zaman level kasmaya devam.

Düzenleme=Sorumun cevabını da vereyim başka merak eden olursa görsün diye. 53 levelde idrih'in parçalanmış bölgesinde birkaç görev yaptıktan sonra direniş kampının kıyısındaki bodurlar sizi Muras de Arder'e (Astral Akademi'deki) gemi yaptırmaya gönderiyor. Gemi inşaası 1500 altına mal oluyor ve 10 gün sürüyor. Bilginize..

This post has been edited 1 times, last edit by "spinic" (Sep 25th 2014, 9:02pm)

6

Thursday, September 25th 2014, 3:14pm

Astral Gemi İnşaatı isimli 52. seviye örevi tamamlamamışsın. Sorun bundan kaynaklanıyor.

7

Saturday, July 11th 2015, 10:19pm

Astral Gemi

35 levelim rehberden astral gemi görevini aldım ve Muras De arder'e gittim görevi tamamladım fakat devamı gelmedi.Astral gemi 35 levelde alınmıyormuydu ?

8

Saturday, July 11th 2015, 11:20pm

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

Asttral gemi 35. seviyeden sonra inşaa aşamasına geçer . Bir süre sonra (10 gündü sanırım) yapımı biter ve hangara gönderilir .
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

9

Saturday, July 11th 2015, 11:24pm

Merhaba

Gemi inşaatı için yapman gerekenler.

Novograd Limanı'ndaki Muras de Arder'e gelip bir İttifak Lisansı ile birlikte 1500 altını teslim ettiğinde anında bir Astral gemin olur!

İyi Forumlar.

10

Sunday, July 12th 2015, 12:14am

İttifak lisansını nerden bulabilirim ?

11

Sunday, July 12th 2015, 12:26am

Npc ile konuşuyorum fakat tek bir seçenek çıkıyor ona tıklayıncada bilgi veriyor

12

Sunday, July 12th 2015, 12:30am

13

Sunday, July 12th 2015, 7:43pm

36 Level oldum ve Muras De Arder'in yanına gittim fakat sonuç aynı

14

Monday, July 13th 2015, 12:08am

36 Level oldum ve Muras De Arder'in yanına gittim fakat sonuç aynı
52 levelde açılıyor gemi yapma görevi 10 gün sürüyor. 12 kuşak oluyor herşeyin :)