You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, July 2nd 2015, 4:42pm

Ödeme yaptım kristal gelmedi

oyuna mangırkart kodu ile ödeme yaptım parayı aldı kristal gelmedi.Ticket attım cevap yok ne yapabilirim?

2

Thursday, July 2nd 2015, 4:44pm

Selamlar.

Bilet numaranızı bana özel mesaj atınız, düzeltilmesi biraz zaman alabilir anlayışınız için teşekkürler.

3

Thursday, July 2nd 2015, 5:12pm

yolladım

yolladım teşekkürler fakat hızlı olun lütfen acil gerekli

4

Thursday, July 2nd 2015, 5:20pm

ve ne kadarlık bir zaman alabilir ?

5

Saturday, July 4th 2015, 3:12pm

Kristal gelmedi

Mangırkart ile ödeme yaptım ama kristaller hesabıma hala gelmedi ticket attım 1 gündür cevap yok ne yapmalıyım?

6

Saturday, July 4th 2015, 3:23pm

Merhaba

Destek sisteminden gelen cevabı bekleyiniz geç cevap alabilirsiniz en kısa zamanda dönüş yapılacaktır anlayışınız için teşekkürler.

İyi Forumlar

This post has been edited 2 times, last edit by "Wanzeru" (Jul 4th 2015, 3:30pm)

7

Saturday, July 4th 2015, 3:50pm

Bu kadar uzun sürmese keşke ama neyse teşekkürler.

8

Saturday, July 4th 2015, 5:59pm

Tahmini kaç gün içerisinde cevap gelir bugün de herhangi bir cevap verilmeyecek herhalde.

9

Sunday, July 5th 2015, 7:38am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Bu gibi durumlarda net bir tarih veya zaman vermek doğru olmaz.Destek sisteminden gelecek cevabı beklemek zorundasınız.
Not:Hafta sonları hizmet verilmemektedir.
.

10

Wednesday, July 8th 2015, 2:40pm

Kristal yükleyemiyorum

bu gün abone olmak için innial karta 30 tl yükletmiştim şimdi geldim ve ödeme seçeneklerinden mastercard ile ödemeyi denedim ancak olmadı ne yapmam gerekiyor

11

Wednesday, July 8th 2015, 2:44pm

Innial kartda eger pttden yuklediysen her yuklemeye %1 vergi kesiyor. Ve ilk innial karta para yukledinde aylik vergisini cekiyor karttan oda 1 lira. Yani bende o karti kullaniorm hep 5 lira fazla yuklerim ayni sorunlari bende yasadim. Sorunun cozumude ing bank atmlerinden yatirmak hicbir vergi haraç kesmiyor ozel kurum oldugundan :)

12

Wednesday, July 8th 2015, 2:46pm

şuanda baktım 30.8 tl var içinde ancak ödemeye çalıştığımda Payment failed Please, check your data and credit card balance diyor

13

Wednesday, July 8th 2015, 2:51pm

şuanda baktım 30.8 tl var içinde ancak ödemeye çalıştığımda Payment failed Please, check your data and credit card balance diyor

Yani dedigim gibi fazlada olsa bendede ayni hatayi veriyor oyuzden hep 5 lira fazla yukluyorum benim dusundugum kartta en az 1 lira kalmasi lazim heralde kuruslari saymiyor olabilir. Her para yatirmaya calisdimda bu sorunla karsilastim icin kafamdan teoriler uretiyorum artik. Yapabilicegin hic bir sey yok kart cikdi cikali durum boyle git 5 lira daha yukle yapcak birsey yok malesef :(

14

Sunday, July 26th 2015, 8:12pm

Kristal Gelmedi

Selam, bugün saat 16:30 gibi cep telefonundan 60 kristal aldım fakat gelmedi.İkinci kez almayı denedim(60 kristal) fakat onda da gelmedi .Yardımcı olabilecek var mı ?

15

Sunday, July 26th 2015, 10:04pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba
Destek sistemine ticket atarak bildirimde bulunmanız gerekiyor bu konuda,gerekli incelemeyi yapıp yardımcı olacakladır.
.

16

Tuesday, July 28th 2015, 9:57am

• "halil011halil" has been banned

Occupation: Allods Da Oynuyor

• Send private message

Kristal Yükleme

İlk Olarak Allods.com/tradresinden Hesabımıza Giriş Yaparak Hesaba Ödeme Butonuna Basıyoruz

Daha Sonra Yaşadığımız Ülkeyi Seçiyoruz[Yaşadığınız Ülkede kullanılan para birimi olarak kesilecektir]..Daha Sonra Ödeme Metodumuzu Seçiyoruz.

Mevcut Kurumuz Yaşadığımız Ülke Üzerindeki Para Biriminden Kesilecektir.
Miktarımızı Seçip Şimdi Dinle Butonuna Basıyoruz.

Kartınızın Herhangibir köşesinde Seçtiğimiz Ödeme Metodundaki Markalar Kesinlikle Olmalıdır.
Örneğin[MasterCard.Visa]

Daha Sonrasında 16 Haneli Kart Numaramızı Giriyoruz.Tabikide Son Kullanma Tarihini Girmeyi Unutmuyoruz....Kredi kartınızın arka yüzünde 3 son rakam CVV/CVC Yazan Yere Giriyoruz

Daha Sonra Complete Payment Seçeneğine Tıklıyoruz

Kristalınız Hesabınıza Başarılı Bir Şekilde Yüklenmiştir :rolleyes:
HaliliBo Gücü Ardında Bırak

This post has been edited 3 times, last edit by "halil011halil" (Jul 28th 2015, 10:12am)