You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, July 27th 2015, 6:03pm

Yakıncı mı Uzakçı mı?

İmparatorluk tarafında Priden ırkı Casusum var sizce yakıncı mı yoksa uzakçı mı kasmalıyım?

2

Monday, July 27th 2015, 6:16pm

Selamlar.

Casus hakkında çok fazla bir bilgim yok lakin level kasmak için uzak talent yapman faydalı olacaktır.

İyi Forumlar.

3

Monday, July 27th 2015, 6:20pm

Yardım için teşekkürler ama 65 level olduktan sonrası için şimdiden soruyorum.

4

Tuesday, July 28th 2015, 9:49pm

Bu kararı daha iyi bir şekilde verebilmek için güncel casus rehberlerine göz atmanı tavsiye ederim

5

Thursday, July 30th 2015, 10:55am

Occupation: Tanking

• Send private message

Uzakçı astral adalarda dps olarak çok tercih edilir.Yakıncı da pvp ye yönelik bir class seçimidir.Uzakçıda anlık yüksek hasarlar verebilirken yakıncıda seri ama az hasar verirsin.Yakın karakterde bir çok da cc skili mevcut.Karşındaki karakteri kontrol etkilerin altına alıp takım savaşlarında iyi işler başarabilirsin diye düşünüyorum.Ama düşük gear score değerlerinde yani itemlerini biraz geliştirmeden ki bunun sebebi 64 ferris mavi itemleri sabit stat verdiği için istediğin düzeyde metanet meleke ve vahşet statını ayarlıyamıyorsun en az bi full mor olduğunda yakın casusu denemeni tavsiye ederim.Hiçbir zaman başkalarının övdüğü classları oynama amacın oyunda en çok zevk aldığın işi yapmak olsun.

Keyifli forumlar arkadaşlar.

6

Monday, August 3rd 2015, 10:24pm

yanıt için teşekkürler şimdilik uzakçıdan devam ediyorum ozaman :) önerilen bir şey seçmedim zaten mmorpg oynadığım bütün oyunlarda uçmalı kaçmalı karakter sevmişimdir :)

7

Tuesday, August 4th 2015, 6:49pm

Elini alistirdiysan kesinlikle devam etmeni tavsiye ederim.

8

Wednesday, August 5th 2015, 9:23pm

önerebileceğiniz talent varsa atabilir misiniz uzakçı için?

9

Tuesday, August 25th 2015, 6:19pm

Uzakçımı- Yakıncımı??

Beyler sizce pvp de iyi bi casus için uzakçı talentimi yakıncı talentimi olmalıdır eskiden yakıncıydı diye hatırlıyorum?.
''ϜϓſϞ''

10

Wednesday, August 26th 2015, 12:39am

Senin oyun stiline istemine düzeyine göre değişir ama önerim uzakcidir hem pvp hem pve e de gayet etkili

11

Wednesday, August 26th 2015, 5:10pm

Melez yapman lazım dediler iyice kafam karıştı .s.s
''ϜϓſϞ''

12

Wednesday, November 30th 2016, 6:37pm

Şimdi sana ikisinide anlatayım kendin karar ver,
yakıncı: can değerin az olcağından dolayı astral adalarda ve zindanlarda çok iş yapamayacağını düşünüyorum çünkü ölme ihtimalin çok yüksek, ancak çok iyi oynarsan tekli hedefe yüksek miktarda hasar vurabiliyorsun, genellikle kaçış üzerine değilde direk saldırmak üzerine oynaman lazım yakıncı oynarken. tavsiye edebilceğim birşey değil, iyi yanı ise teçhizatın genellikle bitmiyor ve metanetin genellikle dolu oluyor.
uzakçı: alan hasarı çok güçlü oluyor özellikle patlayıcı ok-zehir tılsımı kombosunda. tekli hedef gelince de üzerinde 2 bazen de 3 etki zehir oluyor bu da zaman içinde yüksek hasara yol açıyor. kaçma yeteneklerini iyi kullanarak pvp savaşlarda, alan hasarını iyi kullanarak astral ada ve tapınaklarda yüksek hasara sahip olursun. kötü yanı ise teçhizatın hemen bitiyor ve üzerine atlayabilcek birisi varsa karşıda (asker-tapınak şovalyesi gibi) genellikle ölümünle sonuçlanıyor.
benim görüşümde uzakçı oynaman lazım ama antreman alanında can değerini arttıran kabiliyeti de açman lazım ki 3m gibi bir can miktarına ulaşabilesin. umarım yardımcı olmuşumdur iyi oyunlar :D