You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

41

Tuesday, August 11th 2015, 4:29pm

Ben oyuna yeni başladığımda daha nickim Abdulrezzak iken Kusay'daydım, kurucularındanım hatta. Milleti o kadar sırtımızda taşıdık. O zaman gelen 20 anahtarın 6 tanesini hiç işimize yaramayan alt sektörlere harcayıp millete yardım ettik. Sonuç? Koca bir hiç. Her şey bir yere kadar, herkese hakettiği kadar. Ben buraya o kadar zamanı ve parayı ölücüleri sırtımda taşımak için harcamıyorum. Oyunu belli bir ciddiyette oynayan, kazanmak, ilerlemek isteyen herkes için de bu böyledir. Kimse kalkıp da inkar etmesin. Yoksa niye kusayın başındakiler sürekli sabit party ile gidiyor ki astrale? 2 paladinle bir de. Millet tank bulamazken üstelik. Kime nasıl muamele edildiğini, neler, ne işler yapıldığını da duyuyoruz az çok. İğneyi kendinize, çuvaldızı başkasına :)

42

Tuesday, August 11th 2015, 4:35pm

ÇiLeK

Intermediate

Occupation: Gamer

• Send private message

Konuyu amacından saptırmayın arkadaşlar.Tartışma devam ederse ceza vermek zorunda kalıcam.

Videoda işlenen konu bu Mod'um. ^^
Sözlere dikkat ederseniz, şarkısında Absolutvodka'nın değindiği konulardan birisi bu. Biz de uygun bir tartışma ortamında bunu ele alıyoruz :P

43

Tuesday, August 11th 2015, 4:39pm

:)

Elinize dilinize sağlık çok güzel olmuş ^^
Düşman da olsan mert ol oran buran oynamasın...

http://tr.allods.com/forum/index.php?pag…D=4916&pageNo=1

44

Tuesday, August 11th 2015, 4:41pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Dikkat ediyorum konuya bende problem yok :) sataşmalarınızın sonu ceza geliyora gidiyor.Genelde fazla uyarmam hatırlatayım dedim ;)
.

45

Tuesday, August 11th 2015, 4:43pm

ÇiLeK

Intermediate

• Send private message

Dikkat ediyorum konuya bende problem yok :) sataşmalarınızın sonu ceza geliyora gidiyor.Genelde fazla uyarmam hatırlatayım dedim ;)

Mesaj alındı :whistling:
Teşekkürler Mod'um, kolay gelsin ^^

46

Tuesday, August 11th 2015, 4:58pm

Occupation: M.Yardımcısı

• Send private message

işte siz yaptıklarınızı bi gün insanların yüzüne vurmak için yaparsınız biz kıymet bilsinler diye yaparız kimse sizi zorlamadı aman gelin bilmem ne diye bana kelime oyunu yapmayın çağırdık geldiniz sağolun ama bunu böyle açık buldumu yüze vurmakla olmaz bu işler ben buırda verdiklerimi yaptıklarımı konuşmam sizin gibi ohooo daha fazla uzatmıcam yok kurucusaymuşsunda para yatırıyomuşsunda o beni değil seni ilgilendirir konumu kirletmeyin şimdi gidin ötede oynayın. yada daha doğrusu kumda oynayın. kensin ve net
(PMB) Rehber yarışmasında Büyücü kategorisinde 3.lük=#mce_temp_url#

47

Tuesday, August 11th 2015, 5:08pm

ÇiLeK

Intermediate

• Send private message

işte siz yaptıklarınızı bi gün insanların yüzüne vurmak için yaparsınız biz kıymet bilsinler diye yaparız kimse sizi zorlamadı aman gelin bilmem ne diye bana kelime oyunu yapmayın çağırdık geldiniz sağolun ama bunu böyle açık buldumu yüze vurmakla olmaz

Haddini bil. Yersiz konuşup, bilmeden ithamlarda bulunan sensin. Riyakarlık eden sensin. Tabi ki söyleyeceğim yaptıklarımı, ettiklerimi. Ben saatlerce ada gittim yahu sizle, siz istediğiniz sürece. Sen onca şeyden sonra hangi yüzle kalkıp da bana bunları söyleyebiliyorsun ki ? Geçen onca zamandan, o zaman içerisinde olan bitenden bahsedeceğim ki, belki yüzün kızarır. Pek sanmıyorum şu saatten sonra gerçi.

48

Tuesday, August 11th 2015, 5:35pm

• Send private message

Yüzüm kıpkırmızı oldu bak görüyomussun ya benim elinden tutuğum adamların hepsi şuan monsterde ;) anladınn

49

Tuesday, August 11th 2015, 6:09pm

Hacı bu laflar bana ve arkadaşlarıma ise farklı konuşacağım yok bize değise tarafsız kalacağım dobra olun demişsin lütfen anlayan anladı gibi kapalı cevaplar verme o yüzden eğer bizeyse kim olduğumuzu biliyorsun söyle yoksa gereksiz yere tartışmaya girmek istemiyorum kimseyle heleki forumda.
<<<<<<<

50

Tuesday, August 11th 2015, 6:16pm

• Send private message

Sizlik bişi yok hacı gereksiz konu baltalanıyor.

51

Tuesday, August 11th 2015, 6:29pm

Egodan çıkanlarmı olmuş ?
Sadece şunları söyliyeyim sana, bir şifacıya gidip senin malınmış gibi başkasıyla adaya gidemessin sadece benim ile gidiceksin senin yüzünden bişey yapamıyoruz dersen orada durmaz, bir dps karakterini sırf statı düşük diye raidden çıkartıp onun yerine daha az dps yapan birisini alırsan orda durmaz, raidi yöneten kişiye bossu kestikten sonra 24 kişi toplaşıp biz senin dediğinden bişey anlamıyoruz kendi kendine konuşuyosun bişey bilmiyorsun diyip 1-2 gün sonra tekrar gel bize taktik anlat dersen orda durmaz, kanlıda orda burda kesilmekten bıkıp ejder itemi ihtiyacı olan insan ejder itemleri olmadığı için diğer oyuncular tarafından ezilmekten bıktığı için orda durmaz, raidlerde 1-2 defa insanlar öldü diye raidi patlatırsan o insanlar orada durmaz.Ayrıca günde 15-16 defa insanların itemleri yok anahtarları yanmasın diye o insanları adaya götüren kişiyi sen nasıl yetiştirmiş olabiliyorsun?Son olarak vizyonunuza ayrıca güldüm :) dışarıdan hiç oyunu bilmeyen bir kişi gelip görürse herşey iyi tamamda dışarıdan durum hiç böyle değil.Oyunun geleceğini çoğu kişi takip etmediğinden dolayı tekrar burada anlatacağım.7.0 Patchi duyuruldu hatta bazı patchnotları duyuruldu bu duyurulara göre;

ejder itemleri oyundan kaldırılacak,
astral adalar oyundan kaldırılacak bunun yerine itemler raidlerden düşecek.

sadece bu iki patch notu bile sizin vizyonunuzun gelin bize yaptığınız her şey boşa gidecek demektir çünkü büyük birliklerin 18 20 kişi ile yaptığı caterinanın ilk 9 bossunu 2 saatten kısa süre içinde kesmelerine rağmen siz tek günde bile zar zor kesmenizi nasıl bir başarı olarak değerlendirirsiniz?

turkuaz itemler ile ferris keseceğinizi söylemişsiniz siz o seviyeye geldiğinizde ejder itemleri oyundan kaldırılacağı için itemleri almak için uğraşan herkes boşa uğraşmış olmayacakmı?

şuanki durumda leveline uygun olan raidleri yapamazken 7.0. da gelecek olan raidleri nasıl yapacaksın veya insanlar nasıl gelişecekler?

52

Tuesday, August 11th 2015, 6:34pm

Güzel anlatmışsın herşeyi imzamı atabilirim altına Garahel daha da birşey söylenemez bunun üzerine :)

53

Tuesday, August 11th 2015, 6:37pm

• Send private message

kardeşim burda senlik hiç bişi yok sen buraya nerden geldin? sen kendi kendine gelin güvey oluyon bu 1.si 2.si benm lafım gidicegi yere gitti zaten ve seni ilgilendirmez benim boşu kaç saate kestiğim istersem her gün 1 boss keserim zaten ben 2 saate 9. boşa gelicek kuvvetteyim bilmediğin konulara atlama istersen ;)

54

Tuesday, August 11th 2015, 6:43pm

bilip bildiğim konulara atlama mevzusu değil insanları kandırmaktan vazgeç artık.kateridana 9 a kadar kesiyomuş turkuaz olunca ferrisi kesicekmiş insanları bu vaatlerle kandırıyorsun ama kestikten sonra ellerine bir hiç geçecek benim uyarma lafım sana değil sana kanıp eline birşey geçecek sananlara çünkü daha sonradan ejder itemleri kaldırılınca, tüm emekleri çöpe gidince elleri boş kalınca keşke demelerini istemiyorum.
Yüzüm kıpkırmızı oldu bak görüyomussun ya benim elinden tutuğum adamların hepsi şuan monsterde anladınn
mincde kaç tane türk varki benim bu lafı üzerime alınmamamı bekliyorsun ?

55

Tuesday, August 11th 2015, 6:45pm

• Send private message

7.0 a kim öle kim kala gahahelciğim doğmamış çocuğa isim koyuyorsun:)

56

Tuesday, August 11th 2015, 6:47pm

7.0 a kim öle kim kala gahahelciğim doğmamış çocuğa isim koyuyorsun
turkuaz itemler yapılana kadar kim öle kim kala absolutvotkacığım doğmamış bebeğe isim koyuyorsun :)

57

Tuesday, August 11th 2015, 6:51pm

• Send private message

sen yokken daha hızlı ve rahat kesmeye başlamamız sana dokunmasın sen daha yeni geldin oraya senn o charda olduğunu bilmiyordum bile bıraktığını söylemiştin herkeze hatıorlıyorsan kimseyi kandırdığımda yok yapamıcağımız bişi söylemedim hayır sizi rahatsız eden ne ben onu anlamadım bakın keyfinize

58

Tuesday, August 11th 2015, 6:55pm

Herkese Selamlar.

Arkadaşlar kişisel husumetlerinizi lütfen burada paylaşmayınız.

Birbirimizi sevmek zorunda değiliz lakin; saygı çerçevesinde bildiklerimizi, yaşadıklarımızı, düşüncelerimizi anlatalım.

Yorumlarınıza müdahale etmek istemiyorum.Lütfen duyarlı olalım.

İyi Forumlar...

59

Tuesday, August 11th 2015, 6:56pm

daha hızlı ve rahat kesmenizmi? cidden böyle birşey varsa helal olsun size benim sorunum hızlı kesilmesi kesilmemesi değil.Belirttiğim gibi insanları kandırmayın sen diyosunki turkuaz itemlerle keseceğiz ama duyduğuma göre katerinaya 7-8 şifacı giriyomuşsunuz bu gidişle siz onu ancak 7.0 çok yakınken keseceksiniz ve sen bunu yapacağız diyerek insanları çekmeye çalışıyosun ama bu bir + değil aksine sizin - nizdir çünkü siz orayı kestiğinizde orası hiç bir işe yaramayacak - yönlerini + imiş gibi göstererek insanları kandırıyosun bana dokunan kısım bu.

60

Tuesday, August 11th 2015, 9:13pm

Güzel anlatmışsın herşeyi imzamı atabilirim altına Garahel daha da birşey söylenemez bunun üzerine :)

slm; forum ve oyun sonuçta sanal bir ortam, yanlış anlaşılmalar fazla ,farklı anlatımlarda farklı sonuçlar çok fazla ,sanalda tartışan iki kişi gerçekte belki karşılaşsa çok yakın iki dost olabilcekken, oyunda o kadar sammimi olduğunu düşünüyorken iki dakikada herşeyi silip arkasına bakmadan gidebiliyor insanlar

burdan Garahel in yazdıklarına cevap vereyimki altına imza attığınız konularda bilgi sahibi olun

Egodan çıkanlarmı olmuş ? evet oldu ben olmadan bos kesemezsiniz sadece ben bilirim tavrında olup özel ilgi alaka isteyen, aradaki dostluk samimiyete istinaden şaka ortamında söylenen biliyorsun ama anlatamıyorsun benzeri bir cümleye alınganlık gösterip büyüten arkadaşlar oldu

başkasıyla ada gitmesine laf söylenen şifacı ; ada partisi için ilk önce birliğinden yazmadan dünyadan arıyorsa yada birlikten birinin dps ini beğenmeyip hart dps diye arıyorsa senin itemlerinde bir zamanlar düşüktü sana nasıl yardım edildiyse sende birliğindekilere yardım etmen gerekiyor birliğindeki insanlara öncelik ver denmiştir kusura bakmayında bunada hakkımız var ada 15 dakikada deyilde 20 dakikada bitsin nevar

raidlerde bi yere kadar stat item sıkıntı olmadan kurtarıyor zorlaşmaya başladıktan sonra evet statı düşük olanı çıkarıp yüksek statlıyı alıyoruz mecburen

ejder itemi için başka birliğe gidenler ;evet bu sebeple gidenler oldu tabiki onlar içinde BİZ İTEM İÇİN HİÇ DOST SATMADIK diyoruz

raid patlatma olayı, bir noktaya kadar gidildi raid sayı gücü yeterli olmadığı kanati oluşmuşsa yöneten kişilerde saatlerce insanları uğraştırmak yerine devamı başka güne bırakıldığı olmuştur sonuçta 24 kişiyi düşünerek verilen bir karar bu

yetiştirme konusu ;tek başına oynanan bir oyun deyil bu yardım etmekteki amaç hem birliğe faydası olması hemde yardım edilen kişininde diğer alttan gelenlere yardım etmesi yardımlaşılması paylaşılmasıdır amaç, itemini yapıp diğerlerine yardım ediyor yada etmiyorsa o kişinin kendi değerleriyle alakalıdır

vizyona gülme 9 boşu kesme mevzusu; isteyen istediğine gülebilir ,kaç saatte kestiğimizin bir önemi yok biz bunu yapabiliyor olmamızla evet övünüyoruz, kendisi bir birlik kurup raid oluşturan herkese biz helal olsun deyip tebrik etmesini biliriz, vizyon meselesi gelecek patchde şöyle olacak böyle olacak diye davranacak deyiliz şu an oynadığımız patchde ne yapılması gerekiyorsa elimizden geldiğini yapıyoruz,

Canabis in kusayın başındakilerin sabit parti ve 2 paladinle ada gidiliyor konusu ;o 2 paladinden biri benim, iş dolayısıyla gündüz ada çıkamam hemen her akşam olan şudur eğer o gün raid yoksa ,oyunda gelişmek zevk almak uyum koordinasyon anlamında ts nin önemi büyük bildiğiniz gibi, 8 arenasının arkasında ada ptsi kurulur ki oda ilk anda odada olan anahtarı olanlarla eksik varsa birlikten yazılır tamamlanır çıkılır,atıyorum tek parti başlar şifa tank sayısına göre yeni parti kurulur anahtarı biten çıkar yerine yenisi girer vs vs böyle gider

şimdi yanlış anlama seninle bi tanışıklığımız yok duyup yazdığına istinaden sana cevap olarak yazmıyorum sana bunu söyleyen kişi için yazıyorum ; eğer o vatandaş bizim içimize katılmış bizi tanımış ve arkasından biz tank bulamıyoruz 2 tankla çıkıyorlar diyorsa senden ricam o kişiye Msilas ın sana selamı var ve sana hakkını helal etmiyormuş de, ben birlik dışıyla çıkmam buğüne kadar birlik içinden bir arkadaş parti hazır tankımız eksik dedide ben yada diğer paladin arkadaş yok dedik, ne zaman odaya gelip benim anahtarım var diyene gelmem dedik, sen tsye gelme yada ayrı odada takıl parti kurma beni adaya götürsünler diye bekle benim o an tek şifa varken 2 tank adaya gittim diye laf söyle, 2 anahtar ya insaf en fazla yarım saat sürer, herkes istiyorki beni ada götürsün birileri, kusura bakmayında ittir kaktır çar kasılmaz gelişmek isteyen çabalayan aynı zamanda diğer insanlara da yardım eden kişiler Kusay birliği içinde her yardımı alır elimizden geleni yaparız, eğer almadığını söyleyen biri varsa ilk önce kendi tavır davranışına bakmalıdır,

kime nasıl muamele edildiği ne işler yapıldığı konusu ; gizlimiz saklımız yok varsa duyduğunuz bildiğiniz bir şey yazın buraya açıklayalım alnımız açık,tavsiyem her duyduğunuza inanmayın burdayız oyundayız sorun yazın bizim bakış açımızı anlatalım, yönetim kadrosunda birlik konusunda en önem verdiğimiz şey adalet konusudur,alınan karalar ortak kararlardır

bizim kimseyle bir sıkıntımız yok isteyen istediği yerde oynar, bazen bunalıp yabancı birlikte oynayanlara hak verdiğim anlarda yok deyil, bişeye karışmadan kendi sadece çarınla ilgilenmenin rahatlığı anlamında, biz zor yolu seçtik, hernekadar zor olsada huyumuz kurusun bizde yardımlaşmadan kendimiz birşeyleri başarmaktan zevk alıyoruz

çıkan arkadaşlar konusu,bize dokunan tek konu o kendi adıma söyleyim,hiçbirinin birlikten çıkmalarına değecek sebepler deyildi, şöyle oldu böyle oldu diye kendilerini kandırmasınlar,ki her biri inandığım güvendiğim kişilerdi,kendi kararları saygı duyarım, ama şu varki eğer sadece kendilerini düşünmeselerdi Kusay birliği şu anda ilk 5 in içindeydi,sağlık olsun biz bize inananlarla bizim yanımızda olanlarla ilk 10 un içindeyiz ,neyse bu konu beni bizleri fazlasıyla üzen bir konu bu kadar yeter

sevgi-saygı

Rate this thread