You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, August 13th 2015, 9:11pm

• ".ılDeLaiNlı." started this thread

Occupation: Bilgisayar teknikeri

• Send private message

Bilginizi Rica ediyim Pls

Merhabalar ve selamlar arkadaşlar sizlere bir sorum olucak
http://tr.allodswiki.ru/calc/#!6!222...2…/A!uuhhlb/A!a/A

bu yapılandırma nasıl şu anki talentim böyle biliyorum herkez kötü dicek ama genede şu kötü yorumlarınızı merak ettim acaba nasıl yorumlar atılcak diye
yapılandırmanın son hali şöyle olucak
http://tr.allodswiki.ru/calc/#!6!222...2…ah/GBSMEOG!a/YE

2

Thursday, August 13th 2015, 9:29pm

Mistik oynamadigim icin talentle ilgili yorum yapamicam ama zaten hata yapa yapa en iyi noktaya ulasirsin. Iyi oynayan kisilerde karakteri actigi gibi seri katile donusmediler zaten :D

3

Friday, August 14th 2015, 1:22am

http://allods.com/forum/index.php?page=Thread&threadID=7231
Yukarıda koyduğum linkten veta imzamdaki linkten mistik hakkında gerekli olan çoğu bilgiye ulaşabilirsin dps pvp 1-65 lvl arası kasılırken gerekli olan ''tallentlerimi'' paylaştım yardımı dokunacağına eminim
<<<<<<<

4

Friday, August 14th 2015, 2:50pm

Öncelikle talentinin son geliceği nokta kesinlikle kötü değil ama hatalar var.Öneri olarak ise alltaki yardım için gönderilen talentleri sakın kullanma çünkü gereksiz yere 3 lenen (büyük farklılıklar yaratmıyor yani değmez ) ve toplu savaşlara yönelik olmayan talentler. Soruya dönersek sürati 3 leminin pek bi anlamı yok ve gelişimle desteklemenin çünkü piro kullanmıyorsun yani sorunmu oluşturur hayır ama daha öncelikli şeyler var sürati 1 de bırakıp o gelişimle gittiğin mantık sağlamlılığı krono ve sert sahip yerine zaman yolculuğuna gidip onu açıp mantık hükmünü almak çok daha yararlı gaddarlık etkisininde 2 si kaldırıp depresyonu 3 liyebilirsin bölece pvp de yada savaşlarda şifacının ayakta tutuğu ve katliam yapan adamı zayıflatırsın 1v1 içinde zevk verir.Süratten gelicek 5 puan ise bedeni ıslah kesinlikle aç milleti dinleme o konuda ve 2 yap mühürü aç 2 yap ve hayalet katili 2 de bırak ona 3 vericeğine hipnzuda 2 yap astral formun ise gelişmişini ancak 3 lersen biraz fark yaratıyor gereksiz hiç açma gelişmişini onun yerine astral nefes 2 yap kalanıda paylaştır canısı :) Ve sen sen ol direk talentini değiştirme gayet güzel yapmışsın aslında millet kahinden dönüyor yok şifacı oluyor yok büyücü kimisine bakıyorum pagan asker :) oyunculuk biraz öldü mistikte ciddi oyunculuk ister talent paylaşan çoğu büyük hatalar yapıyor çoğuda mistik değil artık ilerde aklında bulunsun yani .

5

Friday, August 14th 2015, 6:28pm

• ".ılDeLaiNlı." started this thread

Occupation: Bilgisayar teknikeri

• Send private message

Öncelikle talentinin son geliceği nokta kesinlikle kötü değil ama hatalar var.Öneri olarak ise alltaki yardım için gönderilen talentleri sakın kullanma çünkü gereksiz yere 3 lenen (büyük farklılıklar yaratmıyor yani değmez ) ve toplu savaşlara yönelik olmayan talentler. Soruya dönersek sürati 3 leminin pek bi anlamı yok ve gelişimle desteklemenin çünkü piro kullanmıyorsun yani sorunmu oluşturur hayır ama daha öncelikli şeyler var sürati 1 de bırakıp o gelişimle gittiğin mantık sağlamlılığı krono ve sert sahip yerine zaman yolculuğuna gidip onu açıp mantık hükmünü almak çok daha yararlı gaddarlık etkisininde 2 si kaldırıp depresyonu 3 liyebilirsin bölece pvp de yada savaşlarda şifacının ayakta tutuğu ve katliam yapan adamı zayıflatırsın 1v1 içinde zevk verir.Süratten gelicek 5 puan ise bedeni ıslah kesinlikle aç milleti dinleme o konuda ve 2 yap mühürü aç 2 yap ve hayalet katili 2 de bırak ona 3 vericeğine hipnzuda 2 yap astral formun ise gelişmişini ancak 3 lersen biraz fark yaratıyor gereksiz hiç açma gelişmişini onun yerine astral nefes 2 yap kalanıda paylaştır canısı :) Ve sen sen ol direk talentini değiştirme gayet güzel yapmışsın aslında millet kahinden dönüyor yok şifacı oluyor yok büyücü kimisine bakıyorum pagan asker :) oyunculuk biraz öldü mistikte ciddi oyunculuk ister talent paylaşan çoğu büyük hatalar yapıyor çoğuda mistik değil artık ilerde aklında bulunsun yani .
BEYNİMDE OLAN TEPKİ

7

Friday, August 14th 2015, 9:39pm

Çok iyi hayatta bazı değişiklikler yapmak ve yanlışları düzeltmek için genellikle bazı bildiklerimizi yıkarız umarım anladığında işe yarar bilgiler :)

8

Thursday, August 27th 2015, 10:46am

kötü değil demiş biri 8o
Burç

The Noob

Spoiler Spoiler

Carisma - Whacky - Fantastic - ObeyUrMaster - Reprobate - Stiff - Carismakiss - Almond - Comet

9

Thursday, August 27th 2015, 12:32pm

talentin tutarsızlığı boş bırakılan gelişim aşamalarına bağlıdır mistik oynamadığım için bi fikrim yok ancak talentinde meleke ve şans(her büyü için geçerli bir güç değeridir bilirsin) kapalı sen düşün ne kadar garip bir talent...

Rate this thread