You are not logged in.

1

Saturday, August 15th 2015, 9:42am

Görevler

bir sonraki bakımda görevlerin getirdiği tecrübe puanlarını bir gözden geçirmenizde yarar olduğunu düşünüyorum şu an 35 lvlim 30 dan 31 e geçmeye çalışırken başladı şimdiye kadar bütün lvllerde farm attım 36 için şu an elim de 3 görev var %20tp deyim. insan ister istemez sıkılıyo ha bu bilgi cildine yönlendirmeyse bilgi cildi level almak için değil lvl almayı hızlandırmak içindi diye hatırlıyorum :whistling: :?:

2

Saturday, August 15th 2015, 10:05am

KenanReiz

Intermediate

• "KenanReiz" has been banned

Occupation: Forumda Yazar

• Send private message

bir sonraki bakımda görevlerin getirdiği tecrübe puanlarını bir gözden geçirmenizde yarar olduğunu düşünüyorum şu an 35 lvlim 30 dan 31 e geçmeye çalışırken başladı şimdiye kadar bütün lvllerde farm attım 36 için şu an elim de 3 görev var %20tp deyim. insan ister istemez sıkılıyo ha bu bilgi cildine yönlendirmeyse bilgi cildi level almak için değil lvl almayı hızlandırmak içindi diye hatırlıyorum :whistling: :?:
Bu gayet normal birsey 30 dan 40 seviyeye kadar bu durumda ilerlicek. Tabi belki kacirdigin gorevler olabilir. Önemsiz görevleri gördüğün zaman atlama . En çok onlar tecrube puani veriorlar. Veya tikandigin yerlerde tekrar görevlerini yaparak seviye atlayabilirsin.

3

Saturday, August 15th 2015, 10:27am

Şu an avilondayım ve 3 görev kaldı %20 yim 155k tp gerekiyo diyelim ki görevleri yaptım kaldı 145k. 1 yaratıktan 200 tp geliyo benim 725 yaratık kesmem lazım. tekrarlı görevler mümkün değil çünkü her tekrarda harita dolanmaktan vakit kaybediyorum ve 450 tp geliyo. hadi en iyi ihtimalle 1350 tp diyo o da haritayı baştan aşağı geziyorum. oyunun amacı oynayanı oyalamak değil eğlendirmek olmalı bence

4

Saturday, August 15th 2015, 10:32am

KenanReiz

Intermediate

• Send private message

Şu an avilondayım ve 3 görev kaldı %20 yim 155k tp gerekiyo diyelim ki görevleri yaptım kaldı 145k. 1 yaratıktan 200 tp geliyo benim 725 yaratık kesmem lazım. tekrarlı görevler mümkün değil çünkü her tekrarda harita dolanmaktan vakit kaybediyorum ve 450 tp geliyo. hadi en iyi ihtimalle 1350 tp diyo o da haritayı baştan aşağı geziyorum. oyunun amacı oynayanı oyalamak değil eğlendirmek olmalı bence
Oyunun kolay olmasi mantikli olmazdi. Herkez hic sıkılmadan emek vermeden zaman harcamadan direk 65 olsa sence anlamli olurmuydu :D bilgi cildi kullanmayan herkez seninle ayni yollardan gecti. Bilgi cildi kullanmicaksan biraz zaman harcaman lazim

5

Saturday, August 15th 2015, 10:41am

emek vermeden demiyorum ki ben bundan 1 sene belki daha fazla öncesine kadar bu oyunu oynamışlığım var o zaman görevlere uyarak gittiğimde takılmadan her yeri geçiyordum tek bir yerde farm yapmıştım o da 40k. demekki öyle de oynanabiliniyormuş. ki herkes hiç uğraşmadan 65 olsa anlamlı olur muydu sorusuna tekrar gelirsek: oyunun 65 e kadar olan bölümü oyunun her yanını öğrenip özellikler kazanıp 65 te item kasmak pvp yapmak. eğer amaç uğraşarak 65 olmaksa hepimiz 65 olup yeni çar açalım çünkü bu görüşe amaç zorlana zorlana 65 olmak, eğer amaç 65 olup item yapıp pvp dolanmaksa 65 olmak için zorlanmamıza gerek yok.

6

Saturday, August 15th 2015, 10:53am

KenanReiz

Intermediate

• Send private message

Herkezin fikri bakis açısı farkli. Konuyu oralara suruklemeye gerek yok . Tekrar kasılırken sıkıntı cekmenize gelirsek bu gayet normal bir olay farm yapmaniz gerekmekte diger seceneginizde tekrar gorevleri. Eskiye görede görevlerde bir değisiklik olmadi. 1 sene onceki gorevle simdiki gorev ayni.

7

Saturday, August 15th 2015, 11:12am

kişi bir fikre sahipse onu açıklayabilmesi gerekir diye düşündüm o yüzden yazdım konu çektiğimi düşünmemiştim hala da konuyu çektiğimi düşünmüyorum. verdiğin bilgi için sağ ol çok şey öğrendim. örneğin forumlar sorunu çözmez sadece olanı söyler. oyunun bir sorunu varsa ve biri bunu yaşadıysa herkes yaşamak zorundadır. 119 mesaj nasıl biriktirilir. teşekkürler

8

Saturday, August 15th 2015, 11:24am

KenanReiz

Intermediate

• Send private message

119 mesajimin belki 90 ını insanlara yardimci olmak icin actigim konularda veya problem yasayanlara çözüm bulmak için yazdım. Şimdide ayni şeyi yapıyorum. Yaşadığınız soruna bulunabilecek başka bir çözüm bulunmamakta. Zaten eğer baska bir öneriniz varsa öneriler bolümünde bu fikrinizi sunabilirsiniz. Eğer güzel bir öneri veya fikirsede dikkate alınır.

9

Saturday, August 15th 2015, 5:15pm

örevlerin getirdiği tecrübe puanlarını bir gözden geçirmenizde yarar olduğunu düşünüyorum şu an 35 lvlim 30 dan 31 e geçmeye çalışırken başladı şimdiye kadar bütün lvllerde farm attım 36 için şu an elim de 3 görev var %20tp deyim. insan ister istemez sıkılıyo ha bu bilgi cildine yönlendirmeyse bilgi cildi level almak için değil lvl almayı hızlandırmak iç
alıntı da ne yazıyo kenan abicim ? bi öneri değil mi ? madem önerilerin buraya yazılmadığını biliyorsun burada bana neyi kanıtlamaya çalışıyorsun sabahtan beri, en başta öneriyi buraya değil diğer tarafa yazmamı söylesen olay çözülmüştü. boşa bir konu oldu

10

Saturday, August 15th 2015, 5:25pm

WasLey

Intermediate

• Send private message

Görevler bittikten sonra goblin girebilirsin alacagın exp sembolleriyle günde 60/70k kolay yönden kasabilirsin.

11

Saturday, August 15th 2015, 8:07pm

Bi deneyim onu cidden sıkıldım şu an daha 1 saattir %40 yapabildim

12

Saturday, August 15th 2015, 8:28pm

KenanReiz

Intermediate

• Send private message

Bi deneyim onu cidden sıkıldım şu an daha 1 saattir %40 yapabildim
Benim seviye atlayamıyorken çok işime yaradı. Belki 4 5 saat farm yapmaktan kurtarır seni tecrube ödülünü kazanırsan. Günlük 1 zafer alırsan direk tecrübe ödülünü elde edebilirsin.

Rate this thread