You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, August 23rd 2015, 3:09am

Merhabalar..

Merhabalar arkadaşlar hepinize iyi oyunlar.Ben bu oyunun çok eskilerindenim diyebilirim size yeni şirketle anlaşma yapılmadan önce tam hatırlamıyorum mailru galiba o şirket vardı sanırsam o zamanlardan beri oynuyordum yani anlayacağınız üzere ''TR' Serverı kaldırılmadan önce.. Benim zamanımda oyunda baya sıkıntılar vardı fakat ittifak tarafında ortam iyiydi gayet bu dediğim zamanlarda Mishu, Azazil,Gentlemen gibi oyunun kral oyuncularının olduğu zamanlardı. Sonra ne olduysa eski gmler sağolsun oyunla ilgilenmediler ve oyuncularda bi düşüş ilgisizlik oldu. Bir süre sonrada Tr serverı kapanacak ve ortak servera geçilecek dediklerinde bu saatten sonra bu oyundan bi hayır gelmez anlayışı ile Allods macerama son vermiştim.Uzun bir süre buna benzer bir oyun aramama rağmen malesef bir sonuç elde edemedim. Şimdi arkadaşlar asıl konuya gelirsek benim bazı kafamda çelişen sorular var. Mesela; Oyunda Türk oyuncuların sayısı iyimi yani cheatte falan Türkler varlık gösteriyormu en önemlisi bu. 2. olarak bu kristal fiyatları benim zamanımda baya bi cüzdanımızı boşaltıcak seviyedeydi taş basmaktan dışarı çıkacak param kalmıyordu cüzdanda şimdi bunlar ne durumda yenilikler varmı kısaca açıklarsanız çok sevinirim ona göre oyuna tekrardan başlamayı düşünüyorum iyi oyunlar..'

2

Sunday, August 23rd 2015, 3:33am

Türk oyuncu aynı şekilde var chattan Türk varmı desen hepside görüp cevap vericek olsa 50 kişi yazar heralde. Senin zamanina göre oyun :D Ben sendende eski oyuncuyum 41 patchi vardı ben oynarken. Yani ozaman en yüksek seviye adam oydu öyle söyliyim ozamanlar son seviyeye gelemediğim için hangisi son seviyeydi onu bile hatırlamıyorum. Neyse cüzdan boşaltma işinin çözümü ücretli sunucuya geçmek. Aylık 30 2 Aylık 45 3 Aylık 65 lira veriyosun sunucuda taş nadir nesne dükkanı d5 tomarlar falan hiçbirşey yok. Ben oraya geçtim çok para vermek istemiyorsan tavsiyem tabi sen bilirsin.

This post has been edited 1 times, last edit by "Wanzeru" (Aug 23rd 2015, 1:24pm)

3

Sunday, August 23rd 2015, 3:41am

Bu arada yeni bi ırk gelmiş şimdi farkettim priden diye ne bu ırk aslanmı kaplanmı kurtmu anlam veremedim itti ile imp arasında duruyor.

4

Sunday, August 23rd 2015, 3:42am

O sunucuda oyuncu durumu nasıl

5

Sunday, August 23rd 2015, 4:28am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Bu arada yeni bi ırk gelmiş şimdi farkettim priden diye ne bu ırk aslanmı kaplanmı kurtmu anlam veremedim itti ile imp arasında duruyor.

Merhaba

Priden kurt ırkı evet,karekteri reenkarne ile açmadıysan tarafsız olarak başlıyor seçimi sen yapıyorsun.Reenkarne olarak açılması halinde hangi krallıkta oynuyorsan o taraftan başlıyorsun sistem karşı krallıktan açmana izin vermiyor.
.

6

Sunday, August 23rd 2015, 7:31am

Occupation: Bilgisayar teknikeri

• Send private message

O sunucuda oyuncu durumu nasıl
Şunu söyliyim o P2P sunucusu süper arkadaşımız ın dediği gibi nadir nesne dükkanına ait hiç bir şey yok sadece benekler var onlarda mekanik olmayan benekler alımı ise satıcılar dan gold ile alabilirsin sana tavsiyem P2P sunucusuna oynaman He o bölümde Türk sayısı kaç dersen bir kaç kişi var dünya kanalından yazarsın Merhaba Türk oyuncular dersin onlarda ark eklersen veya daha iyisi Lv lini felan ayarlarını yaptıktan sonra bir Türk birliğine görebilirsin projeler hakkında bilgi vermek gerekirse gelişi güzel bir ırk pladin savaşçı sifaci büyücü ve ozan karakterleri açılmaktadır 20.seviye gibi bir Lv de bir görev yardımı ile ya itt yada imp oluyorsun yani tek başına hem itt hemde imp e karşı savaşmiyor sun :thumbsup:

7

Sunday, August 23rd 2015, 2:31pm

Anladım :D pekı ıttıfak tarafındamı ortam sarıyor ımp tarafındamı

8

Sunday, August 23rd 2015, 2:48pm

Kardeşim bende senin oynadığın zamanın oyuncularındanım senin ismin neydi Revoulation birliğindeysen o zamanlar tanışırız büyük ihtimalle . Şuanda bende senin gibi tekrardan oyuna başlama kararı aldımj ama dediğin gibi ittifak tarafımı imp tarafımı daha çok sarıyo emin olamıyorum . Bu yeni ırktan bi karakter açarak başlıycam tekrardan oyuna nickini söylersen özelden birlikte kasarız.
LUCİAN LORD OF PRİDENS

9

Sunday, August 23rd 2015, 3:01pm

Ittifakta bir tane Türk birliği var. Türk insanlarla ortam arıyorsan ittifağa geç. Ben impde oynuyorum yabancılar çoğunlukta burda onlarla takılıyorum.

10

Sunday, August 23rd 2015, 3:08pm

Teşekkürler sanırsam oyuna artık eskisinden daha çok ilgi gösteriliyor gerek forumda gerek oyun içindei.
LUCİAN LORD OF PRİDENS