You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, August 21st 2015, 10:58am

• ".ılDeLaiNlı." started this thread

Occupation: Bilgisayar teknikeri

• Send private message

Forumda Sadece Türkçe İçerik Gösterilmesi

Yararlı oldumu?

A total of 4 Votes have been submitted.

50%

Hayır (2)

25%

Evet (1)

25%

Anlayamadım (1)

Merhaba arkadaşlar sizlere Allods online forumunda sadece Türkçe içerikler nasıl gösterilir onu açıklığıcağım.

Buradan Videolu Yardım Alabilirsiniz
Profili düzenle butonundan profilimize giriyoruz

üçüncü sekme olan yani ''Yönetimden'' ''Forumlar etkin /etkisiz'' bölümünden 1. 2. ve 3. de birleşen bütün konu başlıklarındaki işaretleri kaldırıyoruz

geriye sadece Türkçe konu başlıklı olan konularımız kalacaktır
Yapılacak işlem bu kadar basittir

This post has been edited 7 times, last edit by ".ılDeLaiNlı." (Aug 23rd 2015, 3:12pm)

2

Friday, August 21st 2015, 3:31pm

Eğer biIgilendirici bir konu yazmak istiyorsan bol bol resim koy. Detay vermekten kaçınma , cidden insanlara yararlı olabilicek oyuncuların merak ettiği konular hakkında olsun. Yazım hatalarına dikkat et.

3

Saturday, August 22nd 2015, 8:14am

• Send private message

Eğer biIgilendirici bir konu yazmak istiyorsan bol bol resim koy. Detay vermekten kaçınma , cidden insanlara yararlı olabilicek oyuncuların merak ettiği konular hakkında olsun. Yazım hatalarına dikkat et.
Şuan kendi Pc'me sahip olmadığım için müşterilerin Pc veya Tabletlerinden giriyorum (Teknik serviste çalışıyorum) Bu yüzden Ekran resmi alımı veyahut ta Resim koyma gibi bir lüksüm yok şu anlık ama en kısa zamanda resim konu detayı gibi eklentileri en kısa zamanda yüklemeye çalışıcağım.
[Bana yazım hatalarına dikkat et diyorsun şu an verdiğin cevapta iki yazım hatası yapıyorsun bu namaza gitmeden etraftakileri namaza götürmek gibi bir şey olsa gerek :D ]

4

Sunday, August 23rd 2015, 3:13pm

• Send private message

Konu Son Halini Almıştır

5

Sunday, August 23rd 2015, 3:18pm

6

Sunday, August 23rd 2015, 3:23pm

7

Sunday, August 23rd 2015, 5:16pm

• Send private message

Konu Son Halini Almıştır
İçinde emek var başarılı :thumbsup:
Tm kabul ediyorum ilk defa pc video kaydı yaptım ve bazı hatalarım olmuştur genede acemiğliğe verin :whistling:

8

Sunday, August 23rd 2015, 5:54pm

Olsun benimde ilk konularımda bir çok hatam olmuştu en azından forumda konu açıp insanlara yardım etmeye çalışman güzel bir şey :)