You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Sunday, August 23rd 2015, 11:52pm

Yardım

Beyler şimdi söyle bi sorum olacak . Oyuna tekrardan döndüm çok karışık bişey olmuş bütün karakterlerimi silip ilk defa İmparatorluk tarafında bir okçu açtım. Şimdi orta seviye bir taşlı karakter yapmak için yani 5-5-5-5-5-5 taşlı bir karakter sizce oyuna ayda ne kadar para yüklemem doğru olur ? :?:
''ϜϓſϞ''

2

Monday, August 24th 2015, 12:43am

Beyler şimdi söyle bi sorum olacak . Oyuna tekrardan döndüm çok karışık bişey olmuş bütün karakterlerimi silip ilk defa İmparatorluk tarafında bir okçu açtım. Şimdi orta seviye bir taşlı karakter yapmak için yani 5-5-5-5-5-5 taşlı bir karakter sizce oyuna ayda ne kadar para yüklemem doğru olur ? :?:
Valla 5 taşla npcnin baltasına bile sap olamazssında ben genede yardımcı olim aylık 30 lira civarı yüklesen belirttiğin seviyeye ulaşırsın. Ama tavsiyem ücretli sunucuya geç taşla felan uğraşma ah vah edersin en az 9 taş olmadan bir işe yaramaz taşların. 7 8 de felan fark edersen çok geç olur. Ben bu yollardan geçtim tecrübeme dayanarak söylüyorum bunlar boş hesaplar ya adam gibi yatırıcan para yada hiç oynamıcan ücretsiz sunucuyu. Öyle 5 6 taşım olsun ya kafam rahat olsun daha para yatırmamada gerek kalmaz diyosun tabi oynadıkça farkediyosun :D Dediğim gibi ücretli sunucuya geç aylik 30 2 aylik 45 3 aylik 65 lira verirsin kafan rahat oynarsın taş yok tomar yok nadir besne yok. Tabi karar senin :thumbup:

(He bide amacım reklam felan yapmak deyil zaten tek oynuyorum tamamen sevabına anlatıyorum bunları)

3

Monday, August 24th 2015, 12:57am

İlk öyle düşündüm ama oyun steame geçecek sadece free to play sunucusu kalıcak dediler vazgeçtim.
''ϜϓſϞ''

4

Monday, August 24th 2015, 1:32am

İlk öyle düşündüm ama oyun steame geçecek sadece free to play sunucusu kalıcak dediler vazgeçtim.
Yani buna güldüm gece gece :D Her söylenene inanıyomusun akıl var mantık var sana oyun kapancak desem 1 ay sonra oyunu bile açmazsın heralde :D

5

Monday, August 24th 2015, 2:02am

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Beyler şimdi söyle bi sorum olacak . Oyuna tekrardan döndüm çok karışık bişey olmuş bütün karakterlerimi silip ilk defa İmparatorluk tarafında bir okçu açtım. Şimdi orta seviye bir taşlı karakter yapmak için yani 5-5-5-5-5-5 taşlı bir karakter sizce oyuna ayda ne kadar para yüklemem doğru olur ?

Bu konuda tercihi senin yapman daha doğru araştırarak ve fikir alarak tabi.F2p yani ücretsiz sunucu baya kalabalık nadir nesne dükkanını kullanarak veya emek vererek zaman harcarak karekterini
geliştirmek sana kalmış.Sıfırdan başlayacaksan nadir nesne sekmesinde Mavna Tomarı göreceksin imkanın varsa kullanmanı öneririm.Karekterini ana şehire getirdikten sonra kullanıldığında sana 6 adet 5 seviye taş ve seviyene uygun item veriyor.Ayrıca seni 60 level yapacaktır üzerindeki yükü baya bir hafifletir.
P2p' yani ücretli servere gelince,benim bütçem kısıtlı sadece belli bir miktar oyuna para harcayabilirim diyorsan eğer oyun içerisinde zaten nadir nesne dükkanı bulunmuyor ne şartlarda olursa olsun eşit bir şekilde oynuyorsun.Gerisi senin azmine kalmış item yapmak zindan kovalamak vb şeyler.

Not:Açtığın konuları ve yorumlarını daha okunaklı,gözleri yormayacak yazı tonlarıyla yaz lütfen.
.