You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Thursday, August 27th 2015, 10:23am

zollot

Beginner

• "zollot" started this thread

Occupation: Resim Öğretmeni

• Send private message

Windows 10 da oyun açılmıyor

Yeni windows 10 yükseltmesi yaptım dün oynadığım oyunu bugün oynayamıyorum windows 10 daki bu hatayı yaşayıp çözen bir arkadaş var mı ? ya da admin siz yardım edin !
EPILOGUE BİRLİK LİDERİ
New Frontier

2

Thursday, August 27th 2015, 10:31am

Selamlar.

Muhtemelen Windows'u yeni yüklediniz güvenlik duvarları ve antivürüs programlarını kaldırmayı denediniz mi?Ayrıca Launcher üzerinden oyun bütünlüğü kontrolü de yaparsanız hatalı dosyalar var ise oyun tekrar indirecektir.Genede sorunuza çözüm olmuyorsa destek bileti oluşturmanızı önereceğim.

İyi Forumlar.

3

Thursday, August 27th 2015, 10:32am

zollot

Beginner

• Send private message

Güvenlik duvarını da devre dışı bıraktım virüs programınıda ve lunher resimde gözüktüğü gibi kalmakta tamire basınca da aynı hatayı veriyor malesef :(
EPILOGUE BİRLİK LİDERİ
New Frontier

This post has been edited 1 times, last edit by "zollot" (Aug 27th 2015, 10:37am)

4

Thursday, August 27th 2015, 10:34am

bakım var şu an ondan açılmıyor :)
Burç

The Noob

Spoiler Spoiler

Carisma - Whacky - Fantastic - ObeyUrMaster - Reprobate - Stiff - Carismakiss - Almond - Comet

This post has been edited 1 times, last edit by "Karavul" (Aug 27th 2015, 11:35am)

5

Thursday, August 27th 2015, 10:39am

zollot

Beginner

• Send private message

Bakım olabilir kardeşim oyunu 2010 dan beri oynuyorum hiç bir bakım zamanında böyle hata almazsın luncher açılır her zamanki gibi ama bu sıkıntı windows 10 ile oyunun arasında bir sıkıntı gibi duruyor ! ama yine de bakım bitimine kadar beklemekte fayda var tabi ki .
EPILOGUE BİRLİK LİDERİ
New Frontier

6

Thursday, August 27th 2015, 10:47am

WasLey

Intermediate

• Send private message

Reyiz benzer hata bendede var 2 saat önce oyundaydım dert etme bakımdan dolayı hatayı alıyoruz. sıkıntı yok yani.

7

Thursday, August 27th 2015, 10:50am

zollot

Beginner

• Send private message

İnşallah kardeşim ya yoksa windows 10 a saydırmadan edemeyeceğim :D
EPILOGUE BİRLİK LİDERİ
New Frontier

8

Thursday, August 27th 2015, 10:53am

yok yok windows 10dandır o. ya oyunu sil ya windows 10u :whistling:
Burç

The Noob

Spoiler Spoiler

Carisma - Whacky - Fantastic - ObeyUrMaster - Reprobate - Stiff - Carismakiss - Almond - Comet

9

Thursday, August 27th 2015, 11:18am

zollot

Beginner

• Send private message

Oyunu hiç bir güç bana sildiremez 5 senedir hiç silmedim oyunu hem oyun açılmazsa oynayamazsam bile silmem düzeltene kadar bu oyun benim için çok önemli bir yere sahip :)
EPILOGUE BİRLİK LİDERİ
New Frontier

10

Thursday, August 27th 2015, 12:28pm

my.com game center kullan tamir et olmadı o yerdende tamir çek bunun durumu tamirlik oda olmadı hadi uyumluluk ve yönetici modunda çalıştır daha fazla fikir gelmez zaten bunun dışında ek...

11

Thursday, August 27th 2015, 2:13pm

zollot

Beginner

• Send private message

Bakımdan sonra luncher düzeldi ama oyunu açarken verdi hatayı bu sefer luncher sağlam olduğundan tamir yaptım düzeldi çok şükür :) olay tamamdır :)
EPILOGUE BİRLİK LİDERİ
New Frontier

This post has been edited 1 times, last edit by "zollot" (Aug 27th 2015, 3:58pm)

12

Friday, August 28th 2015, 3:53am

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle şunu söyleyeyim, Microsoft'un Windows 10'u satışa çıkaracağı gün birkaç arkadaşımla neredeyse hiç uyumadık ve onay verildiği an hunharca yükselttik.
Malum satış başlangıcından şuana kadar Windows 10 ile devam ediyorum. Yükseltme ardından Allods Online dahil hiçbir oyun ve yazılımla sorun yaşamadan kullanıma devam ettim..
Ne yazık ki milli formatçılarımız konuya çözüm bulmak yerine oyuna/yazılıma suç atmakla yetinmişler .
Gelelim olası çözümlere;
  • Öncelikle, oyunu My.games'in sunduğu ara yazılım ile kurunuz. En berbat internet hızında dahi ortalama 1 gecede indirme biter.
  • Eğer sorun bu şekilde çözülmez ise -ki çözülecek- lütfen gelişmiş uyumluluk modu denemeleri için bana ulaşın.
Format atmak gibi bir çılgınlığı aklınızdan bile geçirmeyin :)

_Düzenleme_
-----------
Allods için gerekli bazı yazılım paketçikleri yükseltme sırasında not edilmiş fakat henüz entegre edilmemiş olabilir. Kontrol etmek için ;
  • Başlangıç menüsü
  • Ayarlar
  • Yazılım,Güncelleme ve Güvenlik sekmesi
  • Windows güncelleyici (update)
  • Güncellemeleri kontrol et
  • Tüm güncellemeleri yükle
Bu adımları uygulamanızın ciddi sorunlara en iyi çözüm olacağını unutmayın ....
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

This post has been edited 1 times, last edit by "Hinsa" (Aug 28th 2015, 11:36am)