You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, September 14th 2015, 1:21pm

Sihirli Taş Seviyesi ?

Arkadaşlar, herkezin sihirli taşları 12 seviye soruyorum kaç tl gitti falan 28 lwl adam.
Bu lwle kadar gelirken kastığım parayla yaptım diyor. benim daha 1. seviye 1 tane 2.seviye sihirli taşım var bende mi bi sıkıntı var
acaba anlamadım ? altın tozu almaya para yok daha bende :)

2

Monday, September 14th 2015, 1:39pm

Selam

Çok uzun süre oynayan oyuncular oyunda kastıkları gold ve kristaller karşılığında taş kasmış olabilirler yanlız bu çok uzun zaman alan bir aşama çoğu oyuncu 4 5 sene kastığı taşları şuan 10 -11 seviyedir çok emek isteyen bir yöntem online süresinin çok uzun olması gerekiyor. Bir çok oyuncuda ödeme yöntemini kullanarak taşlarını geliştiriyor sende bir sorun yok fakat yeni oyuncu olduğun için bu ilk aşamakarda zorlana bilirsin taş geliştirmek biraz zahmetli bir iş. Şuan Mucizevi mavnayı kullanabilirsin istersen 6 adet 5 seviye taş alırsın ve cantan, bankan, bineyini alırsın ayrıca doğrudan 60 seviye olur karakterin. Buradan mavna ya bakabilirsin.

Oyunda kastığın goldu kristale çevirebilirsin kristal parca biriktirdikçe taşlarını basarsın yavaş yavaş çok fazla farm yapman gerekir bunun için.

İyi Forumlar..

3

Monday, September 14th 2015, 3:27pm

Gördüğün adam reenkarnedir.
Righteous in Wrath

4

Monday, September 14th 2015, 4:50pm

Selam

Çok uzun süre oynayan oyuncular oyunda kastıkları gold ve kristaller karşılığında taş kasmış olabilirler yanlız bu çok uzun zaman alan bir aşama çoğu oyuncu 4 5 sene kastığı taşları şuan 10 -11 seviyedir çok emek isteyen bir yöntem online süresinin çok uzun olması gerekiyor. Bir çok oyuncuda ödeme yöntemini kullanarak taşlarını geliştiriyor sende bir sorun yok fakat yeni oyuncu olduğun için bu ilk aşamakarda zorlana bilirsin taş geliştirmek biraz zahmetli bir iş. Şuan Mucizevi mavnayı kullanabilirsin istersen 6 adet 5 seviye taş alırsın ve cantan, bankan, bineyini alırsın ayrıca doğrudan 60 seviye olur karakterin. Buradan mavna ya bakabilirsin.

Oyunda kastığın goldu kristale çevirebilirsin kristal parca biriktirdikçe taşlarını basarsın yavaş yavaş çok fazla farm yapman gerekir bunun için.

İyi Forumlar..
Kaç Tl bu Mavna ? Kristal ile kaç tl ye denk geliyor yani ?

5

Monday, September 14th 2015, 5:52pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Mavna tomarının nesne market fiyatı 5700 kristal.
.