You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, September 14th 2015, 8:41pm

Allods pay to win mi

merhaba arkdaslar ben yeniyim ve önceden başka bir oyun oynuyordum ve bıraktım sonra allods online gördüm ve aynı oyun hissini veriyordu tek sorun f2p olmasıydı allods online çok para istiyen bi oynumu yoksa adaletlimi cevap verirseniz sevinirim

This post has been edited 1 times, last edit by "Karavul" (Sep 15th 2015, 7:37am)

2

Tuesday, September 15th 2015, 5:38am

Allods pay2win bir oyun. Adaletten tam olarak bekletin nedir bilemiyorum ama Allods birçok kişinin takdiri aşırı pahalı bir oyun.

3

Saturday, December 15th 2018, 10:40am

dragagon

Unregistered

p2p is completely p2w free, just fyi :)

4

Saturday, December 15th 2018, 11:45am

Allods Online tamamen p2w değil eğer yeterince zamanım var ben herşeyi yatıranlardan daha fazla emek harcıyarak yaparım dersen herşeyi yapabilirsin. Yapacağın her yükleme sana pvp için zaman kazandırır hızlandırır. :thumbsup:
!!! KİNG WAS HERE !!!

5

Saturday, December 15th 2018, 7:36pm

iki server var. f2p serveri p2w. diğer aboneli server p2w değil

This post has been edited 1 times, last edit by "Instinct" (Dec 16th 2018, 9:30am)

6

Wednesday, December 19th 2018, 10:22am

arkadaşlar oyuna başlayacaksanız 85 lvl yanı 10 patch ini bekleyın derim oyun yeniden yenı baslayan karakterlere ödül mahfazalar ve taşlar verıcektir bölece baya bi mastaftan yırtmış olacaksınız.