You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, October 30th 2015, 10:59am

Herkese Merhaba

Arkadaşlar ben Allods'a,Türkiye Serveri ilk açıldığında başlamıştım. İmparatorluk tarafında Forsaken adlı guildde oynuyordum. Ama tabi oyuna verecek milyarlarım olmadığı için 1.5 sene sonra oyunu bırakmam gerekmişti. Şimdi paralı sunucu olayını duyunca bi anda heyecanlandım. Oyuna girdimmi bomboş bi servermi bekliyor beni. oyuncu durumu hakkındakı konuları okudum. Pvp yapılabılacak oyuncu varmı(2 taraftada)? yeni karakter kasıcam ve oyunda tanıdıgım yok. grup gorevlerı ıcın bırılerını bulabılecekmıyım? aradan çok uzun zaman geçti çogu seyı unuttum. ama bundan pek korkum yok turk oyuncular sanırım bu konuda baya yardımcı oluyorlar. Yani uzun lafın kısası oyuna başlarsam hangi tarafta başlıyayım ? imp. mi ittifakmı?

2

Friday, October 30th 2015, 12:07pm

Türkler çoğunlukla ittifak tarafında, Avarice birliğindeyiz 144 kayıtlı üyesi var şuan için zindanlara giriyoruz takım toplayacak kadar oyuncu oluyor ama genede şuan için oyuncu sayısı yeterli değil 7.0 güncellemesinden sonra artar büyük ihtimal

3

Friday, October 30th 2015, 12:14pm

hmm anladım. oyuna başlarsam klanınıza gelme şansım varmıdır. forumdaki her konuyada salça oluyorum ama mmorpg oyunu bu . tek başına klansız oynamanın bi anlamı yok :)

4

Friday, October 30th 2015, 12:18pm

Tabi, birliğe gelebilirsiniz yerimiz var ^^

5

Friday, October 30th 2015, 12:52pm

nickim Pacenko. eklersen çok sevinirim.