You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

41

Friday, October 30th 2015, 12:08pm

merhaba hinsa. eğer oyuna başlarsam klanınıza gelme şandım varmı. bide yardıma ıhtıyacım oldugunda sana danışabılırmıyım? cevabnı beklıyorum

42

Wednesday, November 4th 2015, 4:06pm

sa bylr biş isorcam 2 konuyada sordum bi arkadaş vardı ssmuglera geçeceğine burda ayda 40 ver yine gelişrisin dede ama sadece taş yaparsan.yani kafam karıştı n.f daha cazip gibi n.f demi kalsam yoksa s.pye mi geçsem

43

Wednesday, November 4th 2015, 8:53pm

Occupation: Student

• Send private message

sa bylr biş isorcam 2 konuyada sordum bi arkadaş vardı ssmuglera geçeceğine burda ayda 40 ver yine gelişrisin dede ama sadece taş yaparsan.yani kafam karıştı n.f daha cazip gibi n.f demi kalsam yoksa s.pye mi geçsem
F2p'de taş yapmak yetmiyor 10 çeşit mahvaza satıyorlar. P2P servere gel rahat et derim ben
Name & Server : Nightwish - Smugglers Paradise

Side : League / İttifak

Level & Job : 65 - Wizard

Guild : Avarice

Rank : Senior Officer / Memur

44

Tuesday, November 17th 2015, 6:02pm

P2P serverın durumu

Beyler, p2p servera başlamayı düşünüyorum ama 1-2 sorum olucak.Şuan ki oyuncu sayısı ne durumdadır?Türk guildi var mı oyunda?

45

Tuesday, November 17th 2015, 6:13pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Beyler, p2p servera başlamayı düşünüyorum ama 1-2 sorum olucak.Şuan ki oyuncu sayısı ne durumdadır?Türk guildi var mı oyunda?
Konu Taşındı.
Bu soru hakkında yeteri kadar konu mevcut.
Konu açmadan önce arama motorunu kullanmaya özen gösterin.
.

46

Monday, November 23rd 2015, 8:58pm

cyberblown

Beginner

Occupation: pagan

• Send private message

yeni başlayacağım

Merhaba arkadaşlar uzun bir süreden sonra yeniden oyuna başlamayı düşünüyrum.paralı server da başlıyacam tabi haliyle.oyun durumu hakkında bilgi alabilirmiyim oynayanlardan.

47

Monday, November 23rd 2015, 9:03pm

Discotech

Professional

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Merhaba arkadaşlar uzun bir süreden sonra yeniden oyuna başlamayı düşünüyrum.paralı server da başlıyacam tabi haliyle.oyun durumu hakkında bilgi alabilirmiyim oynayanlardan.

Konu Taşındı.
Konu açmadan önce arama motorunu kullanın ve forumdaki konulara göz atın.
.

48

Monday, November 23rd 2015, 9:19pm

cyberblown

Beginner

Occupation: pagan

• Send private message

ben bütün konulara göz gezdirdim zaten yeterince.ama herkes kendine threat açıyor alt kısımda.

Tmm burda kalsın sorun değil.

p2p server kalabalık yada değil benim için okadar da önemi yok.ben beta sürümünde de oynamıştım 46 level sınırı zamanına kadar oynadım eski oyuncusuyum yani, ama şimdi pek oyunda bilgim yok.meleke fln stat sistemi değişmiş,,yazılardan baktığım kadarıyla ittifakta varmış birkaç Türk onlara ulaşabilirsem birkaç gün içerisinde başlamayı düşünüyorum...

49

Tuesday, November 24th 2015, 1:59am

aylık ödemeli server hakkında bilgi alabilirmiyim sunucu kalabalık mı?

This post has been edited 1 times, last edit by "Wanzeru" (Nov 24th 2015, 3:53am)