You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Wednesday, November 4th 2015, 3:20pm

oynayan varmı

Serverde oynayan türk kaldımı.sabahtandır bir kişi ile karşılaştım o da şansıma türkmüş.ittifaktayım.hangi tarafta online daha fazla. adım Kayrah

2

Wednesday, November 4th 2015, 3:28pm

Merhaba en çok türk oyuncu sayısı ittifakta p2p de ama oradaki türk oyuncularda sanırım okul ve iş nedeni ile bir azalma oldu.

3

Wednesday, November 4th 2015, 8:48pm

Occupation: Student

• Send private message

arkadaşı aldık bizim birliğe. Sırtı yere gelmez artık :)
Name & Server : Nightwish - Smugglers Paradise

Side : League / İttifak

Level & Job : 65 - Wizard

Guild : Avarice

Rank : Senior Officer / Memur

4

Thursday, November 5th 2015, 9:13am

Arkadaşlar bırakın şu Avarice birliğini artık Türk birliği kurunda Türk oyuncuların toplanabileceği bir birlik olsun. Dışarıdan gelen oyuncu mecburiyet den başka birlik olmadığından yabancı birliğine giriyor.

Özellikle öğrenci arkadaşlara sesleniyorum. Şu olaya el atında Türk' lerin toplanabileceği bir birlik kurun. Zaten birlik olunca çekinipte P2P serverına başlamayan oyuncular yavaş yavaş F2P den buraya geleceğini düşünüyorum. Mesala ben 3 aylık üyelik almıştım. 65 lvl oldum ama yabancı bir birliğe girmeyi düşünmüyorum. 7.0 güncellemesi geleceği içinde item kasma derdim de yok zaten öyle bir derdim olsa da Türk birliği kurulmadan oyuna devam etmeyi düşünmüyorum. Kurulana kadarda oyundaki süremi uzatmayacağım. Daha çok oyuna vakit ayırabilecek öğrenci arkadaşlar bu konu da aktif olup bir birlik kurmaya kalkarlarsa F2P deki oyuncuların P2P ye geçmesi için cesaret niteliğinde olur.

5

Thursday, November 5th 2015, 11:30am

• Send private message

Avarice birliği eski oldugu için "Birlik Pelerini" ile kazandığımız bonusun haddi hesabı yok. Baştan bir birlik kasmak çok saçma hele ki bu kadar az kullanıcı ile. Avarice birliğindeki kullanıcılar karışık milletten. Ingilizcem iyi oldugu için Türk arkadaslara ben yardımcı oluyorum zaten.

Daha önce 2 adet saglam Türk birliği vardı zaten. Anka ve Void adında. 150 kişi ile birlikte bıraktılar

6

Thursday, November 5th 2015, 2:28pm

Avarice birliği eski oldugu için "Birlik Pelerini" ile kazandığımız bonusun haddi hesabı yok. Baştan bir birlik kasmak çok saçma hele ki bu kadar az kullanıcı ile. Avarice birliğindeki kullanıcılar karışık milletten. Ingilizcem iyi oldugu için Türk arkadaslara ben yardımcı oluyorum zaten.

Daha önce 2 adet saglam Türk birliği vardı zaten. Anka ve Void adında. 150 kişi ile birlikte bıraktılar
Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Oyunda bir çok etkinlik olmasına rağmen oyuncu kitlesinin azlığı nedeniyle oynanma imkanı olmuyor. Birlik konusun da ise şuan için böyle bir şeyin mümkün olmadığını söylüyorsan ( ki bu konu ayrı bir şekilde tartışılır ama konuyu uzatmaya gerek yok ) oyuna zaman harcayarak eski oyuncu kitlesini yakalamasını beklemenin gereksiz ve oyunu bırakmak için uygun bir vakit olduğunu düşünüyorum. Bu oyuna bugünden sonra daha fazla vakit ayırmayı düşünmüyorum.

Yukarıdaki fikirlerim tamamen beni bağlayan birşeydir. Diğer arkadaşlar alınmasın. Kendi işlerim olduğu için oyuna vakit ayırmanın gereksiz olduğunu düşünerekten böyle bir karar aldım.

7

Thursday, November 5th 2015, 2:33pm

• Send private message

7.0 güncellemesi ile oyunda köklü değişimler olacak. o zaman bekleriz oyuna

Rate this thread