You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

41

Friday, August 14th 2015, 11:43am

42

Saturday, August 15th 2015, 10:32am

Occupation: M.Yardımcısı

• Send private message

tutulmadan bir anı :)

en çok eğlendiğim zaman tutulmada yıllarca pagan oynamış doomeastronun savaşçı olduğu zamandı adam karakteri durduramıyordu dönmekten :)) bi çare slot biter maestro hala dönüyordu tek tuşla tutulma :)) çok eğleniyorduk o zaman :))
(PMB) Rehber yarışmasında Büyücü kategorisinde 3.lük=#mce_temp_url#

43

Tuesday, August 18th 2015, 3:12am

Hinsa

Intermediate

Occupation: Yazar

• Send private message

Son seviyenin 51. seviye olduğu güncellemede ...
Maddog diye bir hocam vardır , ismini vermeyeyim . Oyuna dair herşeyi bana öğreten insandır, birlik nedir, asa nedir aklınıza gelebilecek herşeyi .

Biliyorsunuz öğretmen-çırak görevlerinin son seviye görevi ciddi miktarda altın veriyordu . 10K altın falandı sanırım . Hem hızlı hızlı seviye kasarken baktım 50. seviye olmuşum ve görevi yapmanın vakti gelmiş . Hocam o zaman oyunda değildi bende biraz daha kasayım dedim .
Bir yaratık , iki yaratık derken bayağı bir farm yapmışım ben . Sonra birden gözümün önünde birşey parladı , "51. seviye" ....
Tabii görev falan kalmadı ortada , çırak sistemi beni direk attı doğal olarak .
O gece ne yapacağım diye düşünmekten uyuyamadım . Özür mü dilesem ? Yok ya çok kızar . Yok aslında ya X abi bana kızmaz , kızar mı ?
En iyisi ben oyunu bırakayım demiştim .

Neyse ki bir sonra ki gün o anlamış 51 olduğumu , nasılsın diye mesaj attı gerisi geldi ...
Ömrüm boyunca geçirdiğim en korkunç-mahçup gecedir .
O güzel konular, o Bilge Cun esintili atlarına binip; mazinin utangaç çizgisinde kayboldular ...

44

Wednesday, December 2nd 2015, 10:08am

Discotech

Professional

• "Discotech" started this thread

Occupation: Teknik Destek

• Send private message

Eskilerden İblisler Şehri ilk Boss NOGROM.

.

45

Thursday, December 3rd 2015, 4:48pm

rokkoo525

Trainee

• Send private message

Nerede bir Anya Bir Kayzer Bir Borntudie Bir Madsure Bir Feysie Bir Balibey Bir Stratejist Bir Onizuka Bir Bir Bir :D

46

Wednesday, December 9th 2015, 10:46pm

Nerede bir Anya Bir Kayzer Bir Borntudie Bir Madsure Bir Feysie Bir Balibey Bir Stratejist Bir Onizuka Bir Bir Bir :D
Stratejistin tayfası/arkadaşları p2pde oynuyo hala

F2P Sunucusu Piranalar Birliği Define Avcısı

47

Thursday, May 5th 2016, 12:13am

çok güzel çok eğlenceli paylaşımlar olmuş hakkaten elinize sağlık. benim eskilerden en çok özlediğim ölüler şehri oluyor hep okadar kişinin uğraşıp strateji belirleyip başarması çocuklar gibi sevinmesi ts de sohbetler herseyi güzeldi asker anısı gibi tabi bitince değeri geliyor. bu arada şu videolara benimde olduğum bi video atsaydınız da hasret giderseydim oyunu okadar oynadım onca şeyde vardım kendimi göremedim hiç nedense :D bu arada ben Daju. Saygılar iyi forumlar

48

Thursday, May 5th 2016, 7:33am

çok güzel çok eğlenceli paylaşımlar olmuş hakkaten elinize sağlık. benim eskilerden en çok özlediğim ölüler şehri oluyor hep okadar kişinin uğraşıp strateji belirleyip başarması çocuklar gibi sevinmesi ts de sohbetler herseyi güzeldi asker anısı gibi tabi bitince değeri geliyor. bu arada şu videolara benimde olduğum bi video atsaydınız da hasret giderseydim oyunu okadar oynadım onca şeyde vardım kendimi göremedim hiç nedense :D bu arada ben Daju. Saygılar iyi forumlar
Boyle kaliteli eski bir oyuncu neden aramiza katilmiyor :)

49

Thursday, May 5th 2016, 2:58pm

Estafirullah eskiden biraz iyiydim. Şimdi hesabım kayıp onu bulacaklar destek grubu hersey değişmiş ondan. Tekrar başladığımda tabi oyunda görüşürüz.

50

Thursday, May 5th 2016, 5:53pm

Ben bir Daju hatırlıyor gibiyim. Büyücü mü oynuyordun?
Righteous in Wrath

51

Thursday, May 5th 2016, 6:04pm

52

Thursday, May 5th 2016, 6:49pm

Doğru hatırlıyormuşum.
Righteous in Wrath

53

Saturday, May 28th 2016, 8:27am

adana01sas

Beginner

• Send private message

Bende ase tephte 20. Seviyelerin başında slot kesiyodum o zamanlar imparatorluk tarafındaydım 47 packti sanırım sonra bi kardeşim geldi naber dedi iyidir dedim bi baktım adam 47. Seviye herneyse. Aradan 1 1.5 yıl geçti o arada ben 47 oldum itemleri fulledim 51 pack gelicek freedomdaydım sonra free dağıldı them kuruldu hatırladığıma göre ama o pek free değildi dünya chatten baya atıştım themde freeden bi ton adam vardı brni yaşatmadılar sağolsunlar eriyende falan griffinle ordan oraya kaçıyordum oyunu bıraktım dedim severim böyle işi aradan 6 7 ay geçti tekrar başladım nick ve taraf değiştirdim bu sefer düşmanlar dost oldu reactionun alt birliği olan academye girdim diğerlerini yakalamam uzun sürmedi bi kaç mafhaza eksikti tamamladım itemleri sabah akşam kastım sağolsunlar zaten reaction çok yardım etti sonra reactiona katıldım 55 pack geldi o itemleride tamamladım sonra 61 geldi yoruldum artık onlarıda tam tamamlıyodum derken p2 falan derken yok makinelermiş onlarmış bunlarmış artık yetişemedim zaten reactiondanda bi çok oyuncu bıraktı ara verdi hatırladığıma göre . En çok özlediğim şeyde reaction ts de sürekli selamın aleyküm diyip bizimkileri trollemekti sağolsunlar 3 dkda bir alıyplardı selamımı 20 kişi. Edit 20. Seviyede asee tephteki o 47. Seviye kardeşimi 55 packte bi kanlıda gördüm tabi o beni tanımadı isim değişik klas değişik taraf değişik gittim yanına vuramadım içim acıdı sonra bi baktkm gavura vurur gibi vuruyor eski günlerin anısına verdim kuyruklu yıldızı. Önce bir kaç damla yaaaşşş..
Değişmeyen tek şey değişmeyen hiç bir şeydir.

This post has been edited 2 times, last edit by "adana01sas" (May 28th 2016, 8:37am)

54

Saturday, May 28th 2016, 1:28pm

Bende ase tephte 20. Seviyelerin başında slot kesiyodum o zamanlar imparatorluk tarafındaydım 47 packti sanırım sonra bi kardeşim geldi naber dedi iyidir dedim bi baktım adam 47. Seviye herneyse. Aradan 1 1.5 yıl geçti o arada ben 47 oldum itemleri fulledim 51 pack gelicek freedomdaydım sonra free dağıldı them kuruldu hatırladığıma göre ama o pek free değildi dünya chatten baya atıştım themde freeden bi ton adam vardı brni yaşatmadılar sağolsunlar eriyende falan griffinle ordan oraya kaçıyordum oyunu bıraktım dedim severim böyle işi aradan 6 7 ay geçti tekrar başladım nick ve taraf değiştirdim bu sefer düşmanlar dost oldu reactionun alt birliği olan academye girdim diğerlerini yakalamam uzun sürmedi bi kaç mafhaza eksikti tamamladım itemleri sabah akşam kastım sağolsunlar zaten reaction çok yardım etti sonra reactiona katıldım 55 pack geldi o itemleride tamamladım sonra 61 geldi yoruldum artık onlarıda tam tamamlıyodum derken p2 falan derken yok makinelermiş onlarmış bunlarmış artık yetişemedim zaten reactiondanda bi çok oyuncu bıraktı ara verdi hatırladığıma göre . En çok özlediğim şeyde reaction ts de sürekli selamın aleyküm diyip bizimkileri trollemekti sağolsunlar 3 dkda bir alıyplardı selamımı 20 kişi. Edit 20. Seviyede asee tephteki o 47. Seviye kardeşimi 55 packte bi kanlıda gördüm tabi o beni tanımadı isim değişik klas değişik taraf değişik gittim yanına vuramadım içim acıdı sonra bi baktkm gavura vurur gibi vuruyor eski günlerin anısına verdim kuyruklu yıldızı. Önce bir kaç damla yaaaşşş..
Ahaha iyi anlatmışsın :D arayı çok açma senin gibi oyuncuları görmek isteriz .

Rate this thread