You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, January 26th 2016, 9:40am

Hesap Bloke

Merhabalar
Dün hesabım girdiğimde blokelenmiş durumdaydı ve mailime hiç bir bilgi gönderilmemiş.
Destek ekibine yazıyorum cevap yok nasıl istir anlayamadım
Başka bir yolu varsa yardımcı olurmusunuz lütfen...
Ben bu Bloke bilgilerimi nasıl öğrenebilirim ?

2

Tuesday, January 26th 2016, 11:08am

başka yolu yok cevap bekle diyeceklerdir

3

Tuesday, January 26th 2016, 1:26pm

Destek sistemi yoğun olduğu için her zaman sizlerin oluşturmuş olduğu sorgular incelenip sizlere geri dönüş yapılıyor. Biraz sabırlı olmanız gerek.

İyi Forumlar..

4

Tuesday, January 26th 2016, 5:26pm

kesin öyledir. durduk yerde 1 hafta mutelediler itiraz ticketına 15 gündür cevap veren yok.

herhangi bi laf söylemişliğimde yok. aileme küfreden için attığım ticketa 1 saat içinde incelenmiştir diye cevap verip herhangi bi ceza vermediler tek kelime etmeden ceza aldım nasılsa... dediğim gibi 15 gündür itiraza cevap yok.

bu ViCToR birliği hakkında açtığım başlık ağır geldi belliki birilerine...
Burç

The Noob

Spoiler Spoiler

Carisma - Whacky - Fantastic - ObeyUrMaster - Reprobate - Stiff - Carismakiss - Almond - Comet

5

Tuesday, January 26th 2016, 5:43pm

Arkadaşlar kimse durduk yere banlanmaz, susma cezası almaz. Bunu geçelim öncelikle... Ayrıca banlanınca veya susma alınca sistem otomatik olarak mail falan göndermiyor. Ticket atıp nedenini öğrenmeniz gerekir. Ayrıca yoğunluktan dolayı bazen geç cevap verilebiliyor, bunu unutmamanız gerekir ve hafta sonları da cevap alamazsınız. Konuyu kilitliyorum. Zira bu tarz konular forumda tartışılmaz.

6

Tuesday, January 26th 2016, 5:45pm

kesin öyledir. durduk yerde 1 hafta mutelediler itiraz ticketına 15 gündür cevap veren yok.

herhangi bi laf söylemişliğimde yok. aileme küfreden için attığım ticketa 1 saat içinde incelenmiştir diye cevap verip herhangi bi ceza vermediler tek kelime etmeden ceza aldım nasılsa... dediğim gibi 15 gündür itiraza cevap yok.

bu ViCToR birliği hakkında açtığım başlık ağır geldi belliki birilerine...

Bu tarz yorumlar yaparak yönetime karşı bir algı oluşturmak istemen doğru değil. Bu sana ilk uyarımdır bu konuyla ilgili.