Vous n’êtes pas connecté.

Dear visitor, welcome to Allods Online Forum. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

21

03. 03. 2016, 14:26

NeutronRase

Débutant

• "NeutronRase" started this thread

Travail: Professional Mage

• Envoyer un message privé

Magenin tek eksik tarafı defans,bu tüm oyunlarda böyledir atak yüksek,defans düşüktür.Kısacası serilik gerektiriyor partilerin olmazsa olmazıdır hertürlü keyif alırsın seri oynarsan.

Evet tek eksik tarafı defans Mod'um ve dediginiz gibi diger mmorpg oyunlarında da büyücünün defans yönünden zayıf atak yönünden bütün sınıflardan üstün oldugunu gördüm.

Yorumunuz için sizede teşekkür ederim Mod'um konuya can kattınız. :)

22

03. 03. 2016, 14:33

NeutronRase

Débutant

• "NeutronRase" started this thread

Travail: Professional Mage

• Envoyer un message privé

Şahsen bende senin gibi oyuna ilk başladığımdan beri okçu oynuyorum en iyi zamaninda da en kötü zamaninda da vazgecmedim şahsen tek yaptığım şey reenkarne ile diğer sınıfları görmek oldu sadece merak bile etmedim. Sanırım bütünleşmiş olmaktan kaynaklanıyor. Kendimce son zamanların en iyilerinden biri olduğunun kanısındayım. Yalniz burada demek istediğim okcuya geç veya kendimi övmek değil. Amaç su ki okcu ve büyücü karşılaştırıldığı için söylüyorum . Defansı ne olursa olsun her iki sınıfta düzgün kullanıldığında birer ölüm makinasidir.

Evet usta kesinlikle ölüm makinası. 8) Bende vazgeçmek istemiyorum fakat bunu 7.0 güncellemesi belirleyecek.
:S

Yorumun için sanada teşekkür ederim send konuya can kattın usta. :)

Noter cette discussion